Nastává babí léto a energii Slunce udává směr hospodárné a puntičkářské znamení Panny. V této sluneční fázi je přáno velkému pracovnímu nasazení a pomoci bližním, protože astrologické znamení Panny je také symbolem duchovní čistoty, sebekázně a

dobročinnosti.

A právě proto, že ve druhé polovině srpna započala v přírodním cyklu doba sklizně, vyvrcholí toto období na hmotné i duchovní úrovni 16. září krátce po jedenadvacáté hodině dalším letošním úplňkem.

Tentokráte se lunární vibrace ponesou v těkavém duchu zasněných a citlivých Ryb, coby přímém protikladu pevně ukotvené zemské Panny. Prastará moudrost indiánských kmenů nazývá tento úplněk Měsícem sklizně a někdy je označován i jako Luna, přející ječmeni.

Ať už je vám sympatické kterékoli z výše uvedených pojmenování mnohdy nevyzpytatelné Luny v úplňku, vše nasvědčuje tomu, že co jsme v předchozích obdobích roku zaseli svými myšlenkami a činy, v nadcházejícím období také sklidíme, abychom mohli do závěrečného období roku, korunovaného podzimní rovnodenností, vplout takříkajíc s čistým štítem.

Je jen na každém z nás, zda v pozitivním nebo negativním slova smyslu…

Barbora Vaňková

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2096799
DnesDnes526
VčeraVčera1172
Tento týdenTento týden3781
Tento měsícTento měsíc18585

Partnerské weby