O tom, jak je med prospěšný pro náš organismus a že má antibiotické a antibakteriální účinky, ví asi všichni. Ale co umí tzv. medová voda?

Každopádně je prokázané, že pomáhá srovnat zažívací procesy

a umožňuje rozhýbat tzv. lenivé střevo, odstranit nahromaděné toxiny ve střevech, čistí plíce od hlenu a zažívání od parazitů a brání jejich množení, posiluje imunitní systém nebo je účinná v prevenci proti bronchitidě. Díky jejímu užívání dochází k čištění buněk celého organismu, zvyšují se vlastnosti antivirové, antibakteriální a antimykotické a významně se ulehčí přepracovaným ledvinám.

Jednoduchá příprava

Do sklenice vlažné vody dejte čajovou lžičku medu. Získáte tak třicetiprocentní medový roztok, který má podobné složení jako krevní plazma. Med vytváří ve vodě shluk složek, které zvyšují účinnost. A organismus je dokáže velice snadno vstřebat.

Užívání

Jako prevenci je vhodné dopřát si vodu každý den ráno na lačný žaludek. Voda se rychle dostává do střev a poté do krve. Medovou vodu lze konzumovat i na večer, neboť uklidňuje ledviny, takže se nemusíte obávat případného častého chození na toaletu. Důležité je připravovat si tento úžasný nápoj vždy čerstvý.

(ng)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2316506
DnesDnes386
VčeraVčera924
Tento týdenTento týden1310
Tento měsícTento měsíc23432

Partnerské weby