Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova

smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Pravidelně pro vás vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

SRPEN

Tématem mandalky jsou hravost a spontánnost. Nechejte svou dětskou část, aby byla vaším průvodcem. Je jedno, kolik je vám let, jaké máte zkušenosti a nebo postavení. Věřte, že je důležité být v kontaktu se svým vnitřním dítětem a čas od času mu dopřát pozornost. Čistá radost a hravost, kterou vidíte u dětí, to je to, co mnohým z vás chybí. A přitom jste ji neztratili, máte ji pořád, jen ukrytou pod haldou těch „důležitějších“ věcí. Pokud ale tuto část nevyživujete a nevěnujete jí pozornost, pozvolna ztrácíte radost ze života a nastupují ukřivděnost se zatrpklostí. Změnit to můžete pouze vy sami. Slunce a voda pomáhají vaši přirozenou hravost povzbudit a probudit. Chce to jen odhodit zábrany a naplno si začít užívat života.

(cul)

Kontakt: Kristýna Štosková Radová - 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1874110
DnesDnes472
VčeraVčera875
Tento týdenTento týden3753
Tento měsícTento měsíc16681

Partnerské weby