Některé věci děláme bez toho, že bychom nad nimi přemýšleli, s úplnou samozřejmostí. Dokonce i otevírání dopisu. Víte, že to, jakým způsobem se chcete dostat k obsahu obálky, o vás leccos prozrazuje? Najdete se v

následující charakteristice?

Jestliže obálku nedočkavě roztrhnete, patříte zřejmě k lidem, kteří chtějí mít všechno rychle za sebou, postupují bez uvážení. Důvodů pro netrpělivost a nervozitu máte jistě méně, než se domníváte. Vaše dynamičnost, inteligence, sebevědomí si získávají sympatie v širokém okolí, i když se za tím může skrývat nejistota. O jejím původu však víte a při troše snahy byste s ní mohli účinně bojovat.

Pokud používáte nůž, zdá se, že v profesním životě i v soukromí má převahu rozum nad city. Všechno byste měli nejraději pod kontrolou a nepořádek vás dokáže pořádně vytočit. Rozhodně vám nelze upřít pracovitost, spolehlivost, za každé situace vystupujete korektně. Nejste zvyklí něco dělat napolovic, odcházet od rozdělané práce. Vaším životním mottem je zřejmě oblíbené pořekadlo: Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.

Používáte k otevření dopisu zásadně nůžky, abyste nejdříve úhledně odstřihli růžek psaní? Tento postup naznačuje, že to s vámi okolí nemá vůbec lehké. Vaše nálady mnohdy připomínají pravé aprílové počasí. V zaměstnání se snažíte najít vždy tu nejsnadnější cestu, spoléháte na dobré kontakty, staré známosti. V domácím prostředí býváte rádi středem pozornosti a vyžadujete od ostatních jisté služby, obskakování. Co vám lze s jistotou závidět, je vaše sebeovládání. Sebejistým vystupováním působíte naprosto přesvědčivě jak v zaměstnání, tak v soukromém životě.

K rychlému otevření dopisní zásilky vám stačí pouze ukazováček. Vaše okolí vás vnímá jako člověka poněkud nestálého, nervózního, netrpělivého. Nepochybujete o svých názorech, umíte tvrdě hájit své stanovisko, ozvat se proti nespravedlnosti.

(se)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1948607
DnesDnes783
VčeraVčera664
Tento týdenTento týden5518
Tento měsícTento měsíc18262

Partnerské weby