Předplaďte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 
1576966
DnesDnes387
VčeraVčera1318
Tento týdenTento týden4436
Tento měsícTento měsíc27050

Home

Předpověď astrologického počasí...

Horoskop na týden od 12. do 18. srpna 2017

Zajímavé astrologické události startují v neděli. Nejprve se Merkur v Panně stane retrográdním. Retrogradita působí jako brzda pro přirozené působení planety, vytváří vliv méně viditelný, jakoby do sebe uzavřený. V případě Merkuru to

bude znamenat komunikační problémy. Retrogradita je ale na vině jen částečně, Merkur v Panně totiž nemá rád zbytečná slova i za přímého chodu. Zpětný chod Merkuru ovšem ocení analytici a jedinci, kteří mají rádi detaily, přesnost a preciznost. Budou soustředěnější, což jim přinese odpovídající výsledky.

Pro pořádek a smysluplnost bude hlasovat i Slunce, které v neděli vytvoří trigon na Saturn ve Střelci. Jde o harmonické spojení, potenciál tohoto aspektu je velmi dobrý, naše snahy a činy nebudou střelbou naslepo. Vše bude připraveno, promyšleno a řízeno. Mnohým to asi libě nezní, ale střízlivost, racionalita a reálná očekávání jsou pro jakékoliv akce, plány či podnikatelské projekty nezbytné.

Jakkoli Merkur a Slunce registrují tlumící vlivy, v neděli dopoledne to tak ještě cítit nemusíme, protože Luna se v nezkrotném Beranu lepí na provokativní Uran. Tato nervní a netrpělivá konstelace jakoby nám našeptávala, že opatrnost, racionalita a rozvaha jsou špatné. Díky tomu můžeme znejistět, zaznamenat rozporuplné pocity a ve výsledku nepříjemnou náladu a nepohodu. Už po jedné hodině odpoledne se však Luna přesune do znamení Býka a pocit nejistoty - zda se přizpůsobit nebo vzbouřit - postupně odezní. Upřednostníme cestu zdravého rozumu.

Ráda bych si to nejlepší nechala nakonec, ale tentokrát to nejde. Venuše totiž v úterý prochází zónou s minimálním manévrovacím prostorem. Ze znamení Raka vytvoří opozici na Pluto, což v našich životech může znamenat více věcí, ale spíše neharmonických. V podstatě jedinou situací, za níž je tato konstelace rozumně snesitelná, je intenzivní přitažlivost a láska mladých milenců. Procházíte-li ve svých čerstvých vztazích touto fází, mohou přijít mimořádně silné prožitky. Stejný aspekt se však v případě jiných vztahů bude projevovat méně příjemně - tzv. ponorkovou nemocí, nátlakem, pocity spoutanosti. A případné tendence unikat budou, bohužel, většinou neúspěšné. Zaznamenat můžeme i těžce prožívaná rozloučení, nenaplněné touhy, žárlivost nebo chorobnou závislost. V každém případě napěťové spojení vodní Venuše s Plutem je zárukou intenzivních hlubokých pocitů a prožitků v oblasti našich vztahů.

(Mějte prosím na paměti, že se jedná o výklad aktuální situace na nebi platný obecně. Jeho výpovědní hodnotu tak není možné srovnávat s analýzou vašeho osobního horoskopu. Přesto je při správném přístupu dobře použitelný.)

Astroložka Veronika Navrátilová - www.ctuhoroskopy.cz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Planety radí i varují

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerské weby

 

Co pro vás SPIRIT chystá?

V dalším čísle se dočtete o zkamenělém purkrabím z Lokte, o tajemstvích Leonardova dvojportrétu nebo řeckého boha Dia. SPIRIT vám prozradí, jak v rámci zdraví využít kopřivové semínko nebo řepík, naučí vás novou pozici jógy prstů. Poradí vám, jak sázet pivoňky a pěstovat vinnou révu, připomene vám, že hubnout nelze bez pohybu. Na dění v říjnových dnech vás připraví evropský horoskop a nebude chybět spousta dalších zajímavostí, tipů a příběhů...

Ochutnávka z dalšího čísla právě ZDE