Předplaďte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 
1531464
DnesDnes1242
VčeraVčera1248
Tento týdenTento týden3828
Tento měsícTento měsíc20533

Home

Srpnová magie: Kouzlo bohatsví

Kartářka a bylinkářka Renata Raduševa Herber se intenzivně zajímá o rituály a tradiční kouzla, jež bývaly kdysi nedílnou součástí každé domácnosti a rodiny. Ačkoli by se zdálo, že jsou téměř zapomenuty, v současné době se k nim mnozí lidé začínají vracet.

Renata Raduševa Herber v souvislosti se srpnem říká: „Jsou tu žně, nastává čas sklizně. Srpen je

zkrátka měsícem pokladů, které nám příroda v horkých dnech odevzdává v podobě úrody.“

Těm z vás, kteří chtějí vyzkoušet účinnost staré lidové magie, doporučuje Renata jednoduché kouzlo bohatství, které je zaměřeno na zlepšení finanční situace a hojnost. Protože symbolem hojnosti a úrody bylo vždy obilí, natrhejte tedy obilné klasy a uvijte z nich věneček, který si zavěste doma vedle hodin. Tak, jak půjde čas, vám „půjdou do domu finance“. Pozor však na to, aby se snad hodiny nezpožďovaly. To by se totiž brzdily i finanční toky.

A Renata pro vás nachystala ještě jeden tip na srpnové čarování.

„Kolem poloviny srpna podle lidové meteorologie ‚padají hvězdy‘. Jde o meteory Perseidy, které se také nazývají slzy svatého Vavřince. Zkuste je využít k realizaci svého snu, nějakého přání. Musíte se ovšem na setkání s nimi připravit. Perseidy padají velice rychle a vždy vás překvapí, proto je důležité mít v mysli své přání - prosbu - nachystané předem.

‚Padající hvězda‘ je znamením a symbolem tajemných sil vesmíru, proto své přání rovněž vložte do jasného vzkazu - formulujte je jediným slovem. Například jestliže si přejete novou lásku, pak je oním klíčovým slovem LÁSKA. Po celou dobu čekání na ‚padající hvězdu‘ pak myslete na své přání a v mysli jej dále rozvíjejte.“

(zem)

Kontakt: www.renataherber.cz

Planety radí i varují

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerské weby

 

Další číslo SPIRITU…

Představí vám hlídače bornejského pralesa, ale také nový umělecký směr - magický ornamentalismus. Naučí vás kouzlit s ptačím peřím, prozradí vám, jaké jsou děti narozené ve znamení Panny. Získáte jeho prostřednictvím spoustu rad ohledně zdraví, krásy i domácnosti a v dalším čase můžete využít jeho astrologický náhled na měsíc září či energeticky aktivovanou mandalku...

Ochutnávka z dalšího čísla právě ZDE