Zatmění Slunce v pondělí 21. srpna patří k nejočekávanějším astronomickým jevům ve druhé dekádě 21. století. K úplnému zatmění však dojde pouze na území USA. Začne v ranních hodinách v severním Pacifiku a skončí v Atlantickém oceánu. Nejdéle (2 minuty a 40 vteřin) potrvá ve

státě Kentucky. Jeho elektromagnetický dopad se však promítne na celou planetu, a právě toho se rozhodla využít v Praze (v klubu Modrá Vopice) veganka a spiritisticky naladěná zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová. Pořádá proto V-Day, neboli Den vibrací, který má pomoci lidstvu.

Lidstvo žije na rozcestí, kdy se civilizace buď stane obětí totálního robotismu, anebo se naopak posune směrem k využití vyšších smyslů. A my chceme to druhé! Naše akce bude o zvyšování pozitivních vibrací, šamanských tancích, ohních, speciálních meditacích, otevírání čaker a chantingu, vyvolávání manter. Bude se jednat o festival světla a vibrací pomocí muziky, tance a tvořivosti,“ prozrazuje zpěvačka, jejíž životní partner, uznávaný hudebník Jiří George Hrubeš, známý také z Pražského výběru, bude zastávat roli DJ a s kolegy - muzikanty ze skupiny Illuminati.ca - ji během večera doprovodí při zpěvu.

Akce startuje v 18.00 hodin a návštěvníci by měli - pokud možno - přijít ve vlastnoručně vyrobených maskách a kostýmech, jež podtrhnou jejich osobnost.

Hodláme tím povzbudit fantazii, tvořivost a originální myšlení. Je třeba aktivovat vyšší smysly, už nestačí jen těch pět základních,“ dodává Jana Uriel Kratochvílová s tím, že lidé mohou dorazit v civilu a do masek a kostýmů se převléknout případně až v zázemí klubu.

(r)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1919900
DnesDnes220
VčeraVčera807
Tento týdenTento týden220
Tento měsícTento měsíc16240

Partnerské weby