I muži řeší, jaké plavky si obléct na pláž. Svalovci, pánové s dokonalou postavou vyjdou většinou bez uzardění mezi davy opalujících s miniaturními slipovými plavkami. Kdo má rád pohodlí, zvolí bermudy až po kolena nebo volné trenkové plavky. Věřili byste tomu, že

plavecký úbor, který si muži k vodě oblékají, na ně leccos prozradí?

Šortky 2 v 1. Za volnými delšími kraťasy, které po namočení rychle uschnou a poskytnou dostatek pohodlí, se skrývá muž tělem i duší oddaný sportu, adrenalinovému dobrodružství. Ať už tráví volný čas u českého rybníka, v zámoří nebo na městském koupališti, vždy uvítá možnost zahrát si fotbálek, využít volejbalového hřiště nebo skokanského můstku u bazénu. Zkrátka chvíli neposedí. Jeho činorodost, dynamika, chuť stále objevovat něco nového se projevuje i v běžném životě.

Volné šortky. Oblékají je většinou pohodáři. Muži, kteří nechtějí nic řešit, nikam spěchat, za všech okolností si chtějí léta užívat. Pokud si mohou dopřát dostatek slunečních paprsků, skvělé jídlo a pití, posedět s partou dobrých přátel, považují to za ideální čas. V každodenním životě jim neschází smysl pro humor, dokáží si udělat legraci sami ze sebe, na každý problém najdou rychlé řešení.

Výrazné barvy. Oranžová, zářivě červená, ostře žlutá, pistáciová. Pokud se muž nezdráhá obléct si svítivé, nepřehlédnutelné barvy, jde zřejmě o člověka, který se v životě nenechá ničím zaskočit. Lze o něm usuzovat, že mu na jeho vzhledu hodně záleží, chce být dokonalý. To samé očekává od svého protějšku. Na svou partnerku má poměrně vysoké nároky, ale někdy dokáže víc mluvit než opravdu jednat. Jeho činy někdy pokulhávají za sliby.

Jednobarevné plavky. Půjde o člověka, který se chce ztratit v davu, nemá zájem na sebe zbytečně upozorňovat. Většinou dobře ví, čeho chce docílit, o životě má jasnou představu. Rozhodně nic nepředstírá, nehraje si na někoho, kým není.

Proužky a kytičky. Muž, jehož koupací úbor zdobí jednoduché i nepřehlédnutelné vzory, jako jsou proužky, kytky a kostky, bude mít nejspíš duši kluka. Můžete si být jisti tím, že s ním nikdy nezažijete nudu. Bývá zábavný společník, který je nesobecký, vyznává dlouhodobé vztahy, zakládá si na tom, aby působil seriózně.

(pru)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2184402
DnesDnes123
VčeraVčera524
Tento týdenTento týden3432
Tento měsícTento měsíc11341

Partnerské weby