Úplněk vrcholí ve znamení Ryb 6. září. Bude tedy důležitý právě pro zrozence Ryb. Ti by měli být v době kolem úplňku velmi opatrní, dny před úplňkem pro ně budou kritické. Úplněk bude silný, projeví se obecně v emocích. Luna se spojí s Neptunem, což může přinést

zkreslení situací, pomluvy, lži, deprese a pocity smutku. Rybí energie je intuitivní, otevírá mimosmyslové vnímání, je zdrojem zajímavých snů, emocionálních zážitků. Lidé mohou mít vize, prožít neobvyklé situace. Duše se napojí na vesmír. Novoluní následně vrcholí 20. září ve znamení Panny a bude důležité pro osoby narozené v tomto znamení. Ostatním otevírá témata - zdraví, nová spolupráce a péče a starosti o druhé. Planeta Merkur je od 13. srpna retrográdní a couvá až do 5. září. Třiadvacet dní nás to pomyslně vracelo zpět. Vše mohlo být jinak, než se domluvilo, smlouvy nejspíš dostaly nový kabát, k dořešení se vracely staré záležitosti, ozývali se lidé z minulosti. Mars, planeta aktivity, se 6. září přesune ze znamení Lva do Panny. Spolu s Merkurem budou působit v oblasti komunikace, nejsilnější vliv budou mít v době novoluní. Planetka Ceres se 23. září přesune do Lva. Lvi tak dostanou zabrat a maximální výkony po nich budou žádány až do července příštího roku.

BERAN

Úplněk vám nabídne pohled do vlastního nitra. Budete zpytovat svědomí, dumat, jaké ukončíte situace, čeho se zbavíte a kudy se vydáte. Úplňkový čas pro vás bude emocionálně vypjatým obdobím, vnese do vašich myšlenek chaos. Měli byste se proto zastavit a zrekapitulovat si život, připravit se na další úplněk, který se odehraje ve vašem znamení a uzavře jakési vztahové záležitosti. Novoluní spolu s Marsem a Merkurem ovlivní sféru zdraví a péče o druhé. Lze očekávat zvýšenou aktivitu v rámci spolupráce. Může dojít na podepisování smluv o nové spolupráci, ale také se mohou objevit informace o úkolech, které jste slíbili vykonat. Věnujte pozornost svému zdraví a zdravé výživě. Díky planetce Ceres je před vámi perné období. Ceres aktivuje témata - děti, plody a výtvory, partneři životní i pracovní.

BÝK

Úplněk ukončí vaše působení v určité skupině lidí, uzavře jakési záležitosti související s přáteli. Můžete se dočkat zklamání od osoby blízké, odejít z nějaké společnosti. Novoluní vám otevře dveře k novým pracovním i osobním partnerům. Kdo z vás chce počít potomka, měl by využít tento příhodný čas. Také tvorba má zelenou, díky Marsu a Merkuru můžete být aktivní, prezentovat se, vrhnout do víru společenského života. V tomto čase může vzniknout něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Období přeje i zkouškám a přijímacím pohovorům. Můžete se seznámit s důležitou osobou, společníkem. Pracovně a na cestách se vám bude dařit. Planetka Ceres vám až do července příštího roku aktivuje témata - ženy v rodině, domov a pracovní zázemí. V těch po vás bude žádáno maximální nasazení.

BLÍŽENCI

Úplněk uzavírá situace související se zaměstnáním, prací. Vše rozdělané se snažte do úplňku dodělat. Může dojít na jednání a nové dohody, třeba v souvislosti s prodejem. Jelikož je ve hře i Neptun, který zkresluje, nechte si vše stvrdit písemně, jakékoli smlouvy pečlivě pročítejte a kontrolujte. Cosi tam může být skryto, zfalšováno. Novoluní vám přinese možnosti ke zkvalitnění bydlení nebo zlepšení pracovního zázemí. Planety vás potlačí do aktivit souvisejících se soukromím. Budete aktivně řešit ženy rodu (matka, babička, tchyně, švagrová). Můžete podnikat kroky k zabezpečení rodiny, pocítíte chuť organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit domov k obrazu svému. Budete řešit situace související s bydlením a obydlím. Udělejte něco i pro své  zdraví. Myslete na prevenci, dopřejte si zdravou stravu a pohyb na čerstvém vzduchu. Planetka Ceres aktivuje témata, jako jsou vzdělávání, cestování. Zabrat dostanete také v souvislosti se sourozenci.

RAK

Úplněk vnese světlo do oblasti, která souvisí se zahraničím, může ukončit úřední a soudní záležitosti. Pomýšlíte-li na studium, kolem úplňku se vám otevírají nové možnosti. Novoluní vám přinese aktivitu v souvislosti se sourozenci. Mars s Merkurem ovlivní oblast komunikace, cestování, přesunů a cest. Zvyšují pravděpodobnost podepisování listin, mluveného nebo psaného slova. Planetka Ceres vám připraví perné období až do července příštího roku, a to v souvislosti s penězi a majetkem. Uvědomíte si vlastní hodnotu.

LEV

Úplněk vyjasní záležitosti v souvislosti s penězi a majetkem, který vlastníte s další osobou, bankou, institucí (hypotéka, půjčka, společný majetek). Jelikož je ve hře i Neptun, který zkresluje, pozor na veškeré dohody, pečlivě je prostudujte, aby v nich nebylo něco skryto, zfalšováno. Venuše se pohybuje od srpna do 20. září ve znamení Lva. Po dobu působení Venuše budete nepřehlédnutelní. Choďte do společnosti a zapracujte na svém vzhledu. Novoluní vám otevře příležitost k realizaci zamýšlených projektů v souvislosti s penězi (lze žádat o půjčku či hypotéku). Získáte příležitost k výdělku i zvýšení prestiže. Můžete cosi výhodně prodat nebo koupit. Přesun planetky Ceres v poslední dekádě září po vás bude žádat  maximální výkony. Dá vám zabrat až do července příštího roku, ale umožní vám tak posunout se vpřed.

PANNA

Silný úplněk zahýbá s vašimi emocemi a uzavře nějaké vztahové záležitosti. Ukončíte a dořešíte jakési smlouvy či dohody, vyřešíte své pracovní a partnerské vazby. Jelikož je ve hře i Neptun, který zkresluje, je nutné vše domluvené stvrdit podepsanou smlouvou, kterou si dobře zkontrolujte, aby odpovídala skutečnosti. Působení Marsu o novoluní ve vašem znamení vám dodá energii. Zaměřte se na sebeprosazení. Je před vámi hodně práce, ale zlepší se vaše kondice i zdravotní stav. Pocítíte sílu, odhodlání. Díky Marsu zvládnete překonat veškeré nástrahy. Využijte příval energie ve svůj prospěch. Nápomocen vám bude od 10. září i Merkur, který ovlivňuje komunikaci, pohyb a cestování. Novoluní vrcholí ve vašem znamení, je pro vás nejdůležitějším v tomto roce.  Začnete během něj realizovat své projekty a vize, možná i novou životní cestu. A až vstoupí 20. září do znamení Panny i Venuše, budete zářit, bude o vás slyšet. Zapracujte na svém vzhledu. Přesun planetky Ceres do znamení Lva 23. září vám uzavře jednu životní kapitolu. Do července příštího roku budete postupně opouštět nevyhovující situace, vyčistíte si pomyslně život. V této době bude vaše psychika pod tlakem, pečujte obecně více o své zdraví.

VÁHY

Úplněk vám vnese jasno do záležitostí souvisejících se zdravím, péčí o druhé, službami a spoluprácí. Dokončete do úplňku vše, co jste slíbili. Řešte také záležitosti spojené se zdravím a nemocí. Během úplňku můžete ukončit spolupráci, která nefunguje, nepřináší výsledky. Novoluní vás donutí rekapitulovat dosavadní život. Vlivem Marsu  budete ukončovat vše, co nemá pokračovat. Většinou půjde o práci či nějakou činnost. Dojde k aktivaci minulých životů, Mars  může vytáhnout na povrch cosi důležitého z minulosti, ale také tajemství, jež mělo být skryto. V akci budou i pomluvy a nepřátelé. Merkur ve spojení s Marsem v tom sehrají důležitou roli. Planetka Ceres se bude od 23. září do července 2018 pohybovat znamením Lva. Připraví vám perné chvíle v tématech -  přátelé a nepřátelé, společnost. Je na vás, abyste se zařadili tam, kam chcete patřit.

ŠTÍR

Tento úplněk je velmi silný a působí na emoce. Ukončí téma děti a partneři, vnese jasno do partnerských a pracovních vztahů. Můžete ukončit zaměstnání, dořešit cosi s potomky či vlastní tvorbou. Novoluní vám přinese nová přátelství, příležitost ke vstupu do nového společenství. Můžete potkat důležitého člověka. Planetka Ceres se bude od 23. září pohybovat znamením Lva a až do července 2018 vám zaktivuje oblast práce a kariéry. Čeká vás perné období, ale máte šanci  na životní posun. 

STŘELEC

Úplněk  ukončí vše, co souvisí s bydlením, domovem, pracovním zázemím a také vše, co se týká žen v rodině. Bude velmi silný a emotivní. Dořeší i situace spojené se zdravím. Novoluní v Panně vám přinese nové nasměrování v pracovní oblasti. Můžete zrealizovat nějaké své projekty, vstoupit do nového zaměstnání. Rozhodně by mělo dojít na posun v kariéře. Mars spolu s Merkurem aktivují vše, co se týká práce a kariéry. Merkur vám pomůže s komunikací, cestováním. Vaše práce bude oceněna, zvýší se vaše prestiž. Období je příznivé pro uzavírání obchodních dohod, reorganizaci práce. Přesun planetky Ceres do Lva vás bude od 23. září do července 2018 tlačit k maximálním výkonům v rámci úředních záležitostí, zahraničí a vzdělávání.

KOZOROH

Úplněk ukončí cosi v oblasti vzdělávání. Vnese jasno do záležitostí mezi sourozenci, uzavře cosi v rámci jednání - komunikace - psaného i mluveného slova, cestování a dopravních prostředků. Novoluní vám pomůže při vyřizování úředních  věcí, ty by měly nabrat pozitivní směr. Můžete začít uvažovat o školení, vzdělávání. Mars s Merkurem aktivují témata související s duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, případně se soudy. Těmto tématům se budete několik týdnů věnovat. Můžete odjet do zahraničí, rozšiřovat si obzory, absolvovat kurzy a přednášky. Dostaví se touha po duchovním rozvoji. Planetka Ceres bude od 23. září do července 2018 brouzdat znamením Lva. Bude po vás žádat maximální výkony v rámci sféry peněz a sdíleného majetku.

VODNÁŘ

Úplněk v Rybách vnese jasno do oblasti peněz a majetku. Budete řešit situace související s financemi. Dlužíte-li, měli byste  uhradit pohledávky, splatit půjčky. Jelikož je ve hře i Neptun, který zkresluje, pečlivě prostudujte  všechny smlouvy, které se vám dostanou do ruky. Cosi může být skryto, zfalšováno, nemusí odpovídat skutečnosti.  Mars spolu s Merkurem v Panně budou nejsilněji působit v době novoluní. To vám otevírá cestu k výdělkům formou spolupráce. Pomohou vám získat hypotéku či půjčku, mohou vám přihrát i  dědictví, prodej či nákup nemovitosti a podobně. V tomto období probíhá aktivní transformace, proměna duše. Mars spolu s Merkurem vám svým postavením aktivují témata - finance, sex (pozor na nevěru), okultismus, napojení na smrt či nějaký duchovní směr. Planetka Ceres se bude od 23. září do července 2018 pohybovat znamením Lva. Čeká vás náročné období v souvislosti se vztahy a smlouvami (partnerskými i pracovními).

RYBY

Tento úplněk je pro vás letos nejdůležitějším. Měli byste dokončit, dořešit veškeré vztahové záležitosti (pracovní, partnerské, sousedské, rodinné). Budete nastavovat nová pravidla, nové dohody. Jelikož je ve hře i Neptun, který zkresluje, nechte si vše potvrdit písemně. Smlouvy si dobře pročtěte, ať nenarazíte. Může v nich být něco zfalšováno. Novoluní vám ve spolupráci s Marsem a Merkurem aktivuje komunikaci a vztahy na všech úrovních. Budete dojednávat nové podmínky v pracovní oblasti, podepisovat nové smlouvy. Planetka Ceres se od 23. září do července 2018 bude pohybovat znamením Lva. Budete muset podat maximální výkony v souvislosti se spoluprací, péčí o druhé, s oblastí zdraví a psychiky.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1947724
DnesDnes564
VčeraVčera653
Tento týdenTento týden4635
Tento měsícTento měsíc17379

Partnerské weby