1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Najděte vnitřní sílu, více si důvěřujte. Neuzavírejte se před okolím, dejte také šanci lidem kolem sebe, novým možnostem. Přijde spousta příležitostí ukázat světu, že ve vás skutečně něco je. Musíte ale také

vynaložit nějakou námahu. Bdí nad vámi váš totemový ochránce, který vám dodá energii. Nebojte se i zariskovat.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Jste na konci jednoho vývojového stadia a z tuctové kukly se klube krásný motýl. Lidé si vás všimnou, budou k vám vzhlížet, využijte tedy dané situace. Jsou tu s vámi i vaši průvodci, kteří po vás chtějí, abyste nejen předvedli celou škálu svých dovedností, ale zároveň byli i pokorní a uměli pomáhat druhým.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Je neuvěřitelné, kolik síly dokáže člověk najít. Nyní si i vy můžete vyzkoušet, co vše ve vás dřímá. Všechen váš potenciál byste navíc měli bezezbytku využít, protože máte možnost se svým životem výrazně pohnout kupředu a dojít na místa, kde se vám až zastaví dech. Je tedy jen na vás, kolik energie investujete.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Nic nedokážete, pokud budete jen spoléhat na ostatní a necháte vše na osudu. Bez vašich kroků to jednoduše nepůjde. Zmobilizujte své síly a konejte. Jinak by vám mohl osud pomoci zcela sám, a to by se vám nemuselo líbit. Štěstí, jak známo, přeje těm připraveným. Energii vydávejte jen na smysluplné aktivity.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Jen rozvážná mysl a správný úsudek vám umožní se orientovat ve všem, co se kolem vás nyní bude odehrávat. Nic snadného nečekejte, ale na konci vaší cesty bude zocelený a neohrožený hrdina, který bude imponovat svému okolí. Máte před sebou hodně práce, ale vyplatí se konat a nečekat na zázraky.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jste ochotni se oddat změnám, které ve vašem životě nastanou? Jsou důležité a vy byste je měli přijmout bez zbytečného váhání. Dokonce by se vám vyplatilo jít jim naproti. Jen tak budete mít vývoj událostí příštích pod větší kontrolou. Neohroženého Medvěda přece jen tak něco nepřekvapí.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Často jste příliš opatrní, uzavření do sebe, moc se neprojevujete. Nebojte se tolik budoucnosti, nepřinese nic, co byste nezvládli. A hra zvaná život je přece nádherná. Neustále vás učí nové a nové věci, přináší neopakovatelné situace, umožňuje vám poznávat nové lidi. Nyní všeho dosáhnete s lehkostí a naprostým nadhledem.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Měli byste se zahloubat do svého nitra, naučit se žít sami se sebou. Jen tak zjistíte, že to dokážete i s ostatními lidmi. Mějte se více rádi, milujte se takoví, jací jste, odpusťte si vše, co jste sami sobě napáchali. Pokuste se najít poznání tam, kde byste ho nikdy před tím nehledali. A budete překvapeni tím, co objevíte.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Pamatujte, že není obyčejných lidí ani obyčejných činů. Vše, co se nám nyní zdá miniaturní, může vyrůst v obří strom. I ten byl kdysi jen semínkem. Pracujte pečlivě, buďte vytrvalí, a to i tam, kde nyní nevidíte žádný výsledek. Ten se vždy dostaví ve správnou chvíli. Postupujte krůček po krůčku, Vesmír po vás žádá trpělivost.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Začněte plánovat a vůbec se nedržte při zemi. Můžete si splnit i ty nejtajnější sny, vaši totemoví průvodci jsou s vámi, na vaší straně je i Vesmír. Buďte pokorní, neberte nic jako samozřejmost. Potřebujete také zapracovat na své duchovní úrovni, věnujte se meditacím a sebezdokonalování.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Obraťte se na přátele, v kritických situacích zjistíte, kteří jsou skutečně těmi pravými a můžete se na ně spolehnout. Pak můžete dokázat i nemožné a žádná překážka pro vás nebude nezdolatelná. Buďte nejen dobrým společníkem, ale nechte se i vést ostatními, jestli to bude potřeba. Naslouchejte starším, jejich rady jsou nad zlato.

Vlk (19. 2 – 20. 3.)

Možná vám lidé nevěří nebo vás mají dokonce za neschopné. Nechte klidně ostatní, ať si myslí, co chtějí. Pracujte, dělejte vše přesně tak, jak jste zvyklí. Nyní totiž ukážete světu, že vaše práce a úsilí mají smysl. Obklopte se lidmi, kteří se shodují s vašimi názory, myslí jako vy. Závistivce nechte ať si „vyjí na Měsíc“.

(nad)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2073260
DnesDnes342
VčeraVčera1006
Tento týdenTento týden5708
Tento měsícTento měsíc20296

Partnerské weby