0936labyrinty2BERAN: I když je pátek třináctého, máte před sebou úspěšný den. Nevěřte pověrám, protože na co sáhnete, to se vám dnes podaří.

BÝK: ♥ Vaši iniciativu v lásce partner

uvítá. Buďte laskaví, pozorní. Uvidíte, že totéž se k vám dostane zpátky. Co budete dávat, to se vám vrátí.

BLÍŽENCI: Máte dostatek energie, citové zázemí by vám chybět nemělo a finančně to také nebude špatné. Podle všeho je pro vás tento pátek jedním z nejlepších dnů měsíce.

RAK: Zbavte se jakýchkoli obav. Je dokonce pravděpodobné, že vás naopak čeká nějaký zisk. Může to být třeba příspěvek na dovolenou.

LEV: Neřešte nic, co se vás netýká. ♥ Lvi, jejichž srdce je tak trochu okoralé, čeká podle hvězd obrat k lepšímu. Jen budou muset sami vyjít štěstí naproti.

PANNA: Myslíte si, že vás čeká úspěšný den? Postavení planet naznačuje, že nebude tak úplně skvělý. Mohly by vás potkat nějaké zdravotní problémy.

VÁHY: Nenechte se znervóznit datem v kalendáři. Věřte tomu, že když se budete hodně snažit, vaše úsilí nevyjde naprázdno. ♥ Nebojte se změny.

ŠTÍR: Nesnažte se prosazovat za každou cenu. Občas je lepší se nevyjadřovat, nechat si svůj názor pouze pro sebe. ♥ Vyvíjí se vaše láska správným směrem?

STŘELEC: Je čas na odpočinek, činy nechte na později. Nyní se snažte být spíše v roli pozorovatele. Nic zásadního raději nepodnikejte.

KOZOROŽEC: Blýská se na lepší časy, a to nejen po pracovní stránce. ♥ Také v rámci vztahů máte možnost urovnat mnohá nedorozumění.

VODNÁŘ: Bude pro vás asi trochu složitější zorientovat se v množství informací, které se k vám dostanou. Nenechte se zmást, zapojte zdravý selský rozum.

RYBY: Dnešek můžete využít k urovnání některých ne příliš dobrých vztahů s kolegy či příbuznými, které se zkomplikovaly kvůli malichernostem. ♥ Pozitivní přístup přinese výsledky.

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2073283
DnesDnes365
VčeraVčera1006
Tento týdenTento týden5731
Tento měsícTento měsíc20319

Partnerské weby