1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Čekají vás nové věci, poznáte zajímavá místa. Pokud vás přepadne strach, nenechte jej, aby měl nad vámi moc. Pomohou vám vaši průvodci, nechtějí, abyste zmeškali

nějakou šanci. Očekávejte pozitivní změny, ale je potřeba jim také trochu napomoci.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Mohou vás ovládat silné, ale hlavně negativní, emoce. Pracujte s nimi, nenechte se ovládat závistí a vztekem. Dejte všemu kolem vás volný průběh, nemusíte nutně do všeho zasahovat. Pročistěte si hlavu, utřiďte myšlenky, věnujte se meditacím a choďte do přírody.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Průvodci vás nabádají k větší vstřícnosti, chtějí, abyste byli pokornější a empatičtí. Pohodu a klid můžete nastolit jen vy sami. Více se snažte a nespoléhejte jen na okolí. Pokud přiložíte ruku k dílu, vaši totemoví průvodci vám pomohou. Pak se můžete těšit z krásného týdne.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Blíží se skvělé chvíle, nastává obrat k lepšímu. Pamatujte, že na konci tunelu je vždy světlo, že po noci opět vyjde slunce. Zastavte se, nadechněte, vnímejte vše kolem sebe, pohlédněte za hranice našeho světa. Načerpáte potřebnou energii a vše půjde najednou snáze.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Nenechte sebou manipulovat, pozor na kariéristy, nedávejte šanci těm, kteří vašeho dobra využívají jen ve svůj prospěch. Je nutné občas říci ne, a to jasně a zřetelně. Okolí svým přístupem možná překvapíte, ale brzy zjistí, že s vámi musí jednat čestně.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Měli byste jasně vědět, co splnit můžete a co ne. Nedávejte naději tam, kde víte, že nedokážete nebo nemůžete splnit své slovo. Stanovte si jasné hranice, nemusíte spasit celý svět, pracujte hlavně na svém sebezdokonalování. Buďte nyní více upřímní, a to především sami k sobě.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Zpomalte, uklidněte se, jen tak se vyhnete stresu, potažmo nepříjemným zdravotním potížím. Nemusíte nutně vše stihnout hned, zbytečně se vysilujete. Věnujte se více svým blízkým, a také svému nitru. Všímejte si snů, zapisujte si je a najdete mnohé odpovědi.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Možná vás přepadnou pochybnosti, ale postačí, když se budete lépe dívat kolem sebe. Všímejte si lidí, jejich postojů. Ne vše ovlivníte, ale budete mít přehled. Hlavně v oblastech, které jsou pro vás důležité. Nechte některé úkoly na druhých a věnujte se více sami sobě.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Pokud máte v plánu dokončit důležitý úkol, můžete se klidně pustit do práce. Vesmír je s vámi, vaši průvodci dohlédnou na každý váš krok. Nenechte se odradit ani složitějšími začátky, nebojte se neúspěchu. Na konci vaší cesty vás čeká velmi příjemné překvapení. Vyplatí se být aktivní.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Jestli budete potřebovat pomoc, psychickou podporu, obraťte se na své blízké. Nebojte se svěřit, o své bolesti se klidně podělte. Pozor jen, abyste svými starostmi nezatěžovali příliš. Nechte si poradit a vyslechněte názory jiných lidí. Dvojí úhel pohledu se nyní velmi hodí, dost vám pomůže.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Oboustranná důvěra je nezbytností. Nehledejte za každým jen záškodníka a ničitele. Všímejte si postojů okolí, ale dejte lidem také šanci dostatečně se projevit. Pak budete vědět, kdo je na vaší straně a kdo se vám snaží škodit. Podle toho jednejte, ale nezapomeňte na diplomacii.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Měli byste se rozhodovat rychleji, jinak promeškáte nějakou šanci. Pokud si nebudete zrovna vědět rady, dejte na své nitro. Duše vám řekne přesně, co je pro vás nejlepší, tak jí naslouchejte. Navíc nad vámi bdí vaši totemoví ochránci, nechte se vést znameními.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2148974
DnesDnes531
VčeraVčera773
Tento týdenTento týden3242
Tento měsícTento měsíc16789

Partnerské weby