indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Úspěšní byste měli být v tomto období na všech frontách. Nebojte se realizovat své plány, představy a sny. Dostanete skvělou příležitost, která se nemusí opakovat. Energii vloženou do jakékoli aktivity budete schopni přeměnit v úspěch. Rostou vaše šance na dokončení něčeho důležitého, co pro vás v životě hodně znamená. Jen se budete muset obrnit trpělivostí.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Máte-li před sebou n+jaký úkol, měli byste ho odložit. Týká se to jak velkých věcí, tak méně složitějších. Počítejte s tím, že ne všechno, na co jste zvyklí, půjde snadno. O to víc vás bude těšit, když překonáte sami sebe, neustoupíte nepříznivým okolnostem. Určitá emocionální nestabilita může negativně poznamenat i mezilidské vztahy. Mějte proto emoce pod kontrolou.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Máte pocit, že se proti vám všechno spiklo? V tomto čase vás může provázet velká nervozita, nejistota, můžete mít dojem, že na něco ztrácíte vliv. Nepropadejte však beznaději. Vesmír vám ukáže vlídnou tvář, dříve či později se vám chytrou taktikou a činorodostí podaří mnohé stabilizovat. Snažte se jednat na rovinu. Potlačujete-li v podvědomí nějaké přání, je možné, že se nyní vyplní.

Datel (21.6. - 21. 7.)

Je pouze na vás, jaký směr budete ve svém životě udávat, kam zaměříte energii. Ne vždy můžete mít pocit, že se vám dostává zasloužená odměna. Z překážek se ale musíte rychle vzpamatovat. Soustřeďte se na to, co pokládáte za prioritní, důležité. Nerozmělňujte své síly na maličkosti. Počítejte s tím, že chcete-li uspět, musíte jednat flexibilně, přizpůsobit se nové situaci.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Pokud máte dojem, že by ve vašem životě stálo za to něco změnit, začněte o tom intenzivně přemýšlet. Vaše představy o štěstí mají široký záběr. Vnitřního neklidu se zbavíte až v okamžiku, kdy se odhodláte k energickému rozhodnutí a nebudete se bát jeho následků. Totemoví ochránci stojí při vás, a tak vám nic nebrání učinit konkrétní kroky, trochu zariskovat.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Možná litujete nějakých kroků, které jste v nedávné minulosti učinili. Jen žádný pesimismus, skepse není na místě. Před vámi se rýsuje období, jež vám může přinést zajímavé příležitosti, budete mít možnost výběru. Na vlastní kůži se přesvědčíte, že nic není nemožné. Také Vesmír zapracuje ve váš prospěch, a tak životní překážky budete zdolávat jednu za druhou.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Možná jste přesvědčeni o tom, že vaše záměry nemají chybu. Před vámi se ale může objevit zapeklitý problém, který bude ukrajovat z vašeho optimismu. Chce to zbytečně se neukvapovat, počkat si na svoji příležitost. Věřte, že vám nic neuteče. Posbírejte svoji sebedůvěru a pamatujte na to, že zlo, závist, zášť můžete porazit jen dobrem. I když pravda někdy může bolet, lepší je mít jasno.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Máte pocit, že na co sáhnete, to se vám pod rukama rozpadá? Možná si stanovujete příliš vysoké cíle, vaše ambice neodpovídají realitě. Nastává čas přehodnotit svoje postoje, ohlédnout se za tím, co se vám podařilo, nebojácně pohlédnout pravdě do očí. Pamatujte na to, že čas není statický a vždy přináší možnosti řešení. Přestaňte však teoretizovat, přistupte ke konkrétním činům.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Vaše myšlenky se zdají být daleko vpředu, ale důležité je pro vás zabývat se tím, co je teď. S netrpělivostí čekáte, že se dostaví nějaké dlouho očekávané změny. Před vámi je důležité rozhodnutí. Popřemýšlejte o svých krocích, které je nutné učinit, abyste neudělali nenapravitelnou chybu. Vesmír ale budete mít nakloněn na svou stranu, bylo by škoda toho nevyužít.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Možná máte pocit, že všechno jde, jak má. Mnohé se vám daří dotáhnout do zdárného konce, ale skromnost by vám slušela víc než pýcha. Počítejte s tím, že v životě může nastat nenadálý obrat. I když nemáte důvod něčeho se obávat, buďte ve střehu, radí Vesmír. Může se totiž stát, že některé věci se dají zcela samy do pohybu a náhoda nastartuje negativní procesy.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Máte-li nějaké ambice, nastává čas na sebe upozornit, projevit se, zrealizovat je. Pamatujte na to, že úspěch nepřijde zadarmo. Spoléhat ale můžete na totemové patrony, pokud sami nic nepokazíte. Věřte, že jisté záležitosti, kterým jste nedávali vůbec žádné šance, se ukáží v jasném, přijatelném světle. Nesmíte však situaci podceňovat, ležérním přístupem byste mohli leccos pokazit.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Stále někam pospícháte, a to by se vám mohlo vymstít. Máte před sebou skvělé dny, není třeba spřádat nějaké katastrofické vize jen proto, že jste nedávno dostali, jak se říká, přes prsty, něco se nepovedlo. I bolestivá zkušenost má něco do sebe. Ve výsledku přinese větší ostražitost, pokoru, snahu dělat věci lépe. Totemové ochránce máte na své straně, zdá se, že vykročíte na správnou cestu.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2313918
DnesDnes276
VčeraVčera745
Tento týdenTento týden4393
Tento měsícTento měsíc20844

Partnerské weby