indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Možná jste se zakousli do příliš tvrdého oříšku. Ale věřte tomu, že máte na co navazovat, víte dobře, čeho chcete dosáhnout. K cíli však vedou různé cesty a některé mohou přinést víc překážek, než si umíte představit. Někdy vám může v uskutečňování smělých plánů bránit pohodlnost. Je na vás, jaké priority zvolíte, nehřešte na čas, že za vás něco vyřeší.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

V tomto období se může ve vašem životě leccos až dramaticky zašmodrchat. Nic ale není tak horké, jak se na první pohled jeví. O tom se přesvědčíte na vlastní kůži. Když se nad sebou zamyslíte, výsledky, kterých jste dosáhli, by měly spíš vést k posílení sebevědomí a rozhodně ne k pochybnostem. Navíc byste měli pocítit přízeň Vesmíru, vašemu štěstí by nemělo nic bránit.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Zdá se, že vás jen tak něco nevyvede z rovnováhy. Zkuste využít veškerých možností, které se budou nabízet, nad ničím neohrnujte nos, nemávejte rukou. Pozornost věnujte veškerým dějům ve svém okolí, přicházet k vám může řada možností, z nichž můžete mít prospěch. Své kroky se snažte vždy dotáhnout až do konce, nehleďte na to, co všechno jste museli pro svůj cíl obětovat.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Dá se očekávat, že vaše kroky budou velice opatrné a to na základě nějakého zklamání, které jste nedávno prožili. Nebylo by příliš moudré pitvat se v něčem, co nelze vzít zpátky, nemůžete ovlivnit. Život jde dál a měli byste veškerou energii nasměrovat pro smysluplný cíl. Pokud se rozhodnete přešlapovat na místě a vyčkávat na svou další šanci, hodně byste tím ztratili.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Je zřejmé, že máte před sebou výjimečně příznivé období. Rýsuje se před vámi důležitá životní etapa, stěží najdete důvod, na co byste si museli stěžovat. Svět uvidíte v pestrých barvách a od myšlenek na spřádání zajímavých plánů nebude daleko k podniknutí konkrétních kroků. Správným směrem vás povedou a chránit vás budou i vaši totemoví patroni.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Nemusíte se bát žádných převratných novinek. Jistotu byste měli nacházet ve starých vyšlapaných cestičkách, obvyklém stereotypu, přesto musíte být připraveni na všechno. Zdá se, že do vašeho života vstoupí nepředvídatelné okolnosti. Některé vás mohou nepříjemně zaskočit, jiné posunout o velký kus dopředu. Je to na vaší volbě.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Můžete mít nutkavou potřebu překonávat sami sebe, dokonce bojovat, jak se říká, proti větrným mlýnům. Nevyhnete se tomu, abyste některé své kroky znovu přehodnotili, důkladně zvážili. Důležité bude vyvarovat se chyb a přešlapů, které v minulosti vedly k porážce, nenaplnily vaše očekávání. Snažte se na změnách, jež do vašeho života vstoupí, vidět to pozitivní.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Některé věci kolem sebe vnímáte poměrně sobecky, někdy zbytečně tlačíte na pilu. Občas se vyplatí nechat je svému osudu. Před vámi se rýsuje zajímavé období, v němž můžete počítat s přízní vesmíru, proto není třeba se něčeho obávat. Počítejte s tím, že i drobné úspěchy ale bude třeba tvrdě vybojovat, samo vám do klína nic nespadne. Obrňte se trpělivostí.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Možná vás ovládne pocit, že jste na důležité životní křižovatce. Kterým směrem se vydat, by mohlo být velkou hádankou. Ale věřte tomu, že ať se pustíte s odvahou a nadšením do čehokoliv, měli byste z toho mít dobrý pocit. Snažte se vložit do veškerého úsilí maximum a uvidíte, že se dočkáte zasloužených plodů své práce. Také od totemových patronů můžete očekávat podporu.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Budete mít hodně starostí a práce, ale nenechte se tím deprimovat. S rozvahou a v klidu si ujasněte priority, udělejte schůdný plán, leccos bude třeba si s rozvahou zorganizovat. Hlavně se neutápějte v sebelítosti a pochybnostech, že se něco nepodaří, v nepodstatných detailech. Za svými sny se vydejte bez obav, některé životní šance by se nemusely opakovat.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Občas je lepší nevystrkovat růžky a uchýlit se k rutině. Neměli byste se však spokojit s tím, čeho jste dosáhli, čeho se vám dostává. Chtějte víc, máte na to. Zdá se, že období, které je před vámi, přinese spoustu zajímavých výzev. Ne vždy bude řešení snadné. Zkuste občas překročit svůj stín a pamatujte na to, že nic není nemožné.

Vlk (19. 2. - 20. 23.)

Zapomeňte na staré dobré časy, nelze žít jen z minulosti. Pokud se neodhodláte učinit nové kroky, směle se chopit šancí, které dostanete, mohli byste později svého zaváhání litovat. Nechtějte nikoho napodobovat, jděte si svou vlastní cestou, již považujete za schůdnou, originální. Dříve či později zjistíte, že jste se zbytečně podceňovali.

 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2339103
DnesDnes736
VčeraVčera821
Tento týdenTento týden4818
Tento měsícTento měsíc19260

Partnerské weby

apartman banner