27spirit01Týdeník Spirit si můžete koupit v tištěné podobě a prolistovat ho. Stejně tak si ale můžete přečíst jeho zajímavé články nebo horoskopy na svém tabletu a mobilním telefonu!

LETNÍ ROZŠÍŘENÉ DVOJČÍSLO

Tajemno, záhadná místa, podivné jevy a fenomény: Koňské zjevení u Veltrus, dovolená podle znamení zvěrokruhu, zázračné prameny a studánky, naše planeta v pradávných časech, parapsychologické schopnosti zvířat, uchyluje se příroda ke genové manipulaci? Pozitivní energie vrcholových křížů, tip na výlet...

Klíč ke šťastné budoucnosti: Aktuální předpovědi pronásledujících 14 dní, mandala, evropský a čínský horoskop na měsíc červenec.

Meditace: Pro posílení zádového svalstva proběhne dne 1. července v čase od 20.00 do 20.10 hodin. Meditace proti bolestivým dásním proběhne 8.července od 20.00 do 20.10 hodin.

Zdraví: Kdy zahodit zubní kartáček, modlitby jako terapie, objevy v medicíně, léčivá síla stromů, jak se správně opalovat?

Vztahy: Bez muže a bez dětí...

Tipy pro krásu, do domácnosti či na zahradu: Tajemství řecké dermokosmetiky Tzimas Cosmetics, před cestou na dovolenou, kvalitní pochoutka - králičí maso, kolik vody potřebují muškáty?

Zajímavosti: Novinky ze světa vědy, záhada Piriho mapy, největší šelma v Evropě...

Zábavný test, vaše příběhy, soutěže, křížovky, pranostiky...

 

 

 Ochutnávka z dalšího čísla právě ZDE

 

 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2182248
DnesDnes101
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden1278
Tento měsícTento měsíc9187

Partnerské weby