1246455
DnesDnes949
VčeraVčera1243
Tento týdenTento týden3596
Tento měsícTento měsíc24619

Partnerské weby

 

Home

Co vás čeká, jaký bude den?

Středa 18. ledna

Astrolog a terapeut Vít Kuntoš říká: Budeme se snažit zachovat kolem sebe pohodu a harmonii, nicméně mnohdy se jen stěží ubráníme dojmu, že se všechno spiklo proti nám. Snažme se nepodlehnout nátlaku a

nenechme se stresovat tím, co není v naší moci ovlivnit.

Odborníci z Astrocentra dodávají: Je ideální den pro týmovou práci. Konstelace (Luna ve Vahách) příznivě ovlivňuje pracovní schůzky, pohovory, obchodování, prezentace, ale také večírky, společenské akce a milostné schůzky. Především zrozenci znamení Býka, Blíženců, Raka, Lva, Panny, Ryb a Vodnáře by neměli zůstávat večer doma a někam si vyjít. Barvou středy je PURPUROVÁ neboli MAGENTA. Tato barva působí důstojně, vznešeně a povzbudivě. Je spojována s představou spravedlnosti.

Astroložka, kartářka a bylinkářka Jitka Bártová doplňuje: Slunce v zemském Kozorohu vytváří velmi ostrý aspekt na Jupiter do vzdušných Vah. Takže si držte klobouky, jízda na tobogánu právě začala. S humorem, optimismem a se životním nadhledem budete děje příští zvládat daleko lépe. Jak ve společnosti a vpráci, tak v mezilidských vztazích. Ubývající Měsíc putuje Vahami a Váhy působí na ledviny a rovnováhu tělesných tekutin. A jaká je rada pro dnešní den  Dávejte si pozor na ztráty!

Afirmace od Lenky Mohammadi, Andělské paní: Raduji se ze své sexuality a ze svého těla. Uzavírám s nimi přátelství. Mé tělo dokonale vyhovuje mému určení. Objímám sebe sama s láskou a nekonečnou něhou.

Planety radí i varují

E-Shop

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz