PÁTEK 23. února

Odborníci z Astrocentra říkají: LUNA prochází znamením BLÍŽENCŮ. To je vhodná konstelace pro schůzky, jednání, prezentace i zkoušky. Silně obsazené znamení Ryb nabádá, abyste naslouchali spíše své intuici než logickému myšlení. Budete-li se

rozhodovat jakou variantu zvolit, pak volte tu možnost, ze které budou mít prospěch i další lidé. Jestliže toužíte jen po osobním úspěchu, pak to není volba vaší intuice, tedy vašeho pravého JÁ, ale vašeho EGA. Páteční astrální kombinace je nakloněna vzdělávání, cestování, sportování. Večer si vyjděte někam do společnosti. Běžte do své oblíbené restaurace, do divadla, do kina, na koncert nebo na ples. Dobře se tam pobavíte a patrně i seznámíte s někým důležitým. Barvou pátku je ŽLUTÁ. Tato barva stimuluje mentální aktivity, přináší zajímavé inspirace, pomáhá v komunikaci a při rozhodování. Žlutá zlepšuje náladu a odstraňuje negativní myšlenky.

Astroložka, kartářka a bylinkářka Jitka Bártová doplňuje: Přibývající Luna ve vzdušných Blížencích a působí na paže, ruce, dlaně, prsty u rukou, na dýchání a brzlík. Takže můžeme pečovat o ruce a nehtíky na rukách, poklepat si na brzlík a vzájemně komunikovat.

Planety radí i varují

Předplaďte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1771481
DnesDnes323
VčeraVčera1256
Tento týdenTento týden6712
Tento měsícTento měsíc28116

Partnerské weby