Středa 25. dubna

Astrolog a terapeut Vít Kuntoš říká: Středa s Lunou v Panně podpoří vaši praktickou stránku. Pokud budete postupovat krok za krokem a udržovat pořádek, můžete být maximálně efektivní.

Odborníci z Astrocentra dodávají: Planetární postavení přeje

vyřizování praktických a administrativních záležitostí. Postavení MERKURU a SATURNU ukazuje na obtížnou komunikaci, spory, pomluvy a negativní myšlenky. Na tento den si raději neplánujte náročné schůzky, obchodní jednání, pohovory ani prezentace. A to platí především pro zrozence znamení BERANA, RAKA, VAH a KOZOROHA. Dávejte si také pozor, jak o druhých mluvíte. Nikoho neočerňujte. Ublížili byste tím jen sami sobě. Středeční astrální kombinace přeje  návštěvám kadeřníka. Vlasové úpravy vám déle vydrží. Barvou středy je ZELENÁ. Je barvou harmonie, růstu a svěžesti. Je uklidňující a vzbuzuje důvěru.

Rada od Lenky Mohammadi, Andělské paní: Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučuji lehkou stravu. Udělejte si čas na péči o sebe. Zaměřte se dnes na detaily. Probouzí se energie zvaná Kundaliní neboli Hadí síla. Je ukrytá na spodním konci páteře, stočená do klubíčka jako had. Při probuzení stoupá po páteři nahoru a pročišťuje čakry od blokací. Je to velmi silná transformační energie, proto vše, co dnes začnete dělat, musíte dotáhnout do konce. Nelze přerušit proces. Nepouštějte se do dobrodružství s nejasným koncem, dělejte jen věci se známým průběhem. Raději nevyvíjejte přílišnou aktivitu, spíše se snažte zklidnit. Očišťujte se na všech úrovních - fyzické, mentální i astrální. Půst očišťuje fyzické tělo, modlitby a mantry očistí mentální tělo a energetická cvičení očišťují astrální tělo. Je špatné dnes zabít jakéhokoli živého tvora. Vyhněte se práci s noži. Pokud vás dnes rozbolí kostrč a páteř, znamená to, že energii Kundaliní špatně využíváte a je dobré provést očistu.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1829248
DnesDnes118
VčeraVčera796
Tento týdenTento týden2703
Tento měsícTento měsíc19682

Partnerské weby