02F08185Pondělí 20. srpna

Odborníci z Astrocentra říkají: Dnes Luna prochází znamením STŘELCE. To je vhodná konstelace pro cestování, vzdělávání, sportování, pobyt v přírodě. Planetární postavení je

nakloněno i prezentacím, veřejnému vystupování, psaní a publikování. Konstelace naopak nepřejí aktivitám, které vyžadují zaměření na detaily. Barvou pondělí MODRÁ. Je to barva klidu, důvěry, inspirace a imaginace.

Rada od Lenky Mohammadi, Andělské paní: Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou, pedikúru, saunu nebo bylinnou koupel. Dnes se aktivuje karma. Poznejte svoje kořeny, ponořte se do sebe. Energii čerpejte v rodině a také ji v rodině vydávejte. Zkuste zlepšovat a upevňovat vztahy mezi vašimi blízkými a příbuznými. Upevňujte rodinné tradice. Muž tradici předává a žena ji uchovává. Vyprávějte dětem historky z jejich nebo svého dětství. Můžete vytáhnout staré fotky a společně si je prohlížet. Odpočívejte u toho, relaxujte. Určitě se dnes snažte vyhnout domácím konfliktům. Den je vhodný pro začátek stavby či rekonstrukce domu. Aktivuje se druhá čakra.

Kontakt: https://www.horoskopy-online.cz/, https://www.andelskapani.cz/

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1919939
DnesDnes259
VčeraVčera807
Tento týdenTento týden259
Tento měsícTento měsíc16279

Partnerské weby