coPátek 22. června + víkendové konstelace

Odborníci z Astrocentra upozorňují: Dnes LUNA prochází znamením VAH, ale bude po celý den tzv. prázdná. Proto vám nedoporučujeme chodit na pracovní pohovor, zahajovat nový projekt či podnikání, kupovat nebo prodávat něco dražšího. Tato

konstelace příznivě ovlivňuje společenské akce a večírky. Při této lunární fázi je zvýšená potřeba obklopovat se hezkými věcmi a pohybovat se v příjemném a přátelském prostředí. Planetární postavení ukazuje za zvýšenou sexuální touhu a nová milostná vzplanutí. Zamilovat by se mohli především zrozenci znamení BÝKA, RAKA, LVA, ŠTÍRA, KOZOROHA, VODNÁŘE a RYB. Zadaní jedinci by měli pozvat svůj protějšek na romantickou večeři. Barvou pátku je RŮŽOVÁ. Tato barva je spojována s romantikou, něžností, nepodmíněnou láskou a oddaností.

Rada od Lenky Mohammadi, Andělské paní: Dnes se aktivuje karma. Poznejte svoje kořeny, ponořte se do sebe. Energii čerpejte v rodině a také ji v rodině vydávejte. Zkuste zlepšovat a upevňovat vztahy mezi vašimi blízkými a příbuznými. Upevňujte rodinné tradice. Muž tradici předává a žena ji uchovává. Vyprávějte dětem historky z jejich nebo svého dětství. Můžete vytáhnout staré fotky a společně si je prohlížet. Odpočívejte u toho, relaxujte, buďte v klidu. Určitě se dnes snažte vyhnout domácím konfliktům. Den přeje zahájení stavby či rekonstrukce domu. Dnes vám udělá dobře sauna či bylinná koupel s masáží. Pijte dostatek tekutin, tekutina je symbolem pramene tradicí. Aktivuje se druhá čakra.

Sobota 23. a neděle 24. června

Odborníci z Astrocentra: V sobotu LUNA prochází znamením Štíra. To je vhodné postavení pro úklid, vzdělávání, sportování a pobyt v přírodě. V noci ze soboty na neděli nastane Svatojánská noc, která je považována za plnou zázraků. Po celé generace se o této noci chodilo na sběr bylinek. Bylinám natrhaným v noci či časně ráno se říkalo svatojánské koření. Léčivé byliny natrhané o Svatojánské noci mají největší sílu, později svoji moc již ztrácejí. Při Svatojánské noci prý ožívají nadpřirozené síly, skály se rozestupují a je možné najít poklad. K tomuto dni patří různé rituály, jako je pálení ohňů či házení věnců do vody. Půjdete-li se večer někam pobavit, pak běžte jen do společnosti lidí, které znáte. Vyhýbejte se lidem negativním a závistivým. Barvou soboty je HNĚDÁ. Je to barva ochrany, podpory, bezpečí a odříkání.

Lenka Mohammadi: Měsíc ve Štíru má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si bylinnou sedací koupel. Dnes můžete zažít vášeň a lásku, pozor ale na žárlivost. Probouzí se energie zvaná Kundalini neboli Hadí síla. Je ukrytá na spodním konci páteře, stočená do klubíčka jako had. Při probuzení stoupá po páteři nahoru a pročišťuje čakry od blokací. Je to velmi silná transformační energie, proto vše, co dnes začnete dělat, musíte dotáhnout do konce. Nelze přerušit proces. Nepouštějte se tedy do dobrodružství s nejasným koncem, dělejte jen věci se známým průběhem. Raději nevyvíjejte přílišnou aktivitu, spíše se snažte zklidnit. Očišťujte se na všech úrovních - fyzické, mentální a astrální. Půst očišťuje fyzické tělo, modlitby a mantry očistí mentální tělo a energetická cvičení očišťují astrální tělo. Je špatné dnes zabít jakéhokoliv živého tvora. Vyhněte se práci s noži. Pokud vás dnes rozbolí kostrč a páteř, znamená to, že energii Kundaliní špatně využíváte a je dobré udělat očistu.

V neděli můžete pocítit energii lásky, která k vám přichází z Vesmíru. Zkuste se naladit na svoji srdeční čakru, která se nachází uprostřed hrudníku. Vnímejte její barvu, tvar a otevřenost. Pouhým zaměřením pozornosti do tohoto místa ji aktivujete a stimulujete. Prožijte tento den v lásce. Dělejte vše s láskou. Dnešek je dobrým dnem pro rozdávání dárků. Když se na vás někdo obrátí s prosbou, určitě mu ji splňte, pokud to je ve vašich silách. Dnešní den se také hodí pro usmiřování a obnovování vztahů s lidmi. Manželství dnes uzavřené bude stát na vyšší vesmírné lásce. Určitě dnes nezatěžujte svoje srdce tím, že se budete něčím trápit nebo něčeho litovat. Pláč a rozčilování vám přinese jen bolest hlavy. Můžete s druhými soucítit, ale nelitujte je. Poraďte jim, ale nepřebírejte jejich zodpovědnost a karmu na sebe.

www.horoskopy-online.cz, https://www.andelskapani.cz/

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1874963
DnesDnes296
VčeraVčera1029
Tento týdenTento týden4606
Tento měsícTento měsíc17534

Partnerské weby