Schůzka na poslední chvíli, důležité setkání a vlasy jsou v havarijním stavu? Následující rady by vám měly pomoci dostat je z nejhoršího. Stačí pouze zajít do kuchyn ě a otevřít spíž…

Pro dehydratované vlasy. Dopřejte jim okurkový koktejl! Rozmixujte vajíčko, velkou lžíci olivového oleje a čtvrtku okurky v mixéru. Naneste směs na vlasy a nechte působit deset minut. Omyjte teplou vodou a těšte se z hedvábně jemných vlasů…
Uvařte si černý čaj a hlavu s ním opláchněte. Vlasy budou tmavší a lesklejší.
Máte problémy s lupy? Rozpusťte aspirin v šamponu proti lupům a máte po problému.
Citron. Pro všechny blondýnky, jejichž vlasy získaly při koupání v bazénu zelenkavý khaki nádech díky chloru, máme radu - použijte citron. Zneutralizuje chlór a vlasům vrátí původní blond barvu.
Kečup. Má podobný efekt jako citron. Pokud jsou blond vlasy díky chloru mírně nazelenalé, nalijte na ještě mokré kečup a nechte působit pár minut. Opět získáte své zlaté lokny.
Jablečný ocet dopomůže k odstranění lupů a k hedvábně jemným vlasům. Přidejte velkou lžíci do vody, kterou vlasy po umytí opláchnete.
Pivo. Smíchejte tři části vody a jednu část piva a po umytí vlasů šamponem úplně na závěr nalijte na vlasy. Už znovu neomývejte vodou. Vlasy dostanou jedinečný lesk.
(vlab)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2202874
DnesDnes257
VčeraVčera595
Tento týdenTento týden2548
Tento měsícTento měsíc12624

Partnerské weby