Beran
Nebuďte nároční
Bude záležet jen na vás, zda využijete příhodné situace, která se vám naskytne. Nesmíte si ale dávat přehnané podmínky, jinak počítejte s neúspěchem. Pokud budete v nárocích skromnější, finančně se vám to vypl atí.

Býk
Pečujte o své zdraví
Značné pracovní vytížení povede k psychickému vyčerpání. V soukromí se to snažte nedávat najevo, mohlo by dojít k nepříjemným nedorozuměním. Zřejmě se nevyhnete menším zdravotním potížím, ale nebude to nic vážného.

Blíženci
Příjemné zážitky
Nasaďte všechny své schopnosti a dokažte, jak jste milí, přitažliví a důvěryhodní. Pokud to nepřeženete, čekají vás příjemné zážitky. Dejte si ale pozor na výdaje, mohli byste se snadno dostat do finanční tísně. Celkově by to ale měl být příjemný týden.

Rak
Spoléhejte na náhodu
Pokud budete muset někam cestovat, neodkládejte to, pravděpodobně vás čeká setkání s příjemnými lidmi. Jestliže hledáte toho pravého partnera, tak raději ještě posečkejte. V pravý okamžik zasáhnou hvězdy a pomůže vám náhoda.

Lev
Překonáte pracovní problémy
Seznámíte se s milým člověkem, s nímž si budete velice dobře rozumět. Nezpochybňujte své schopnosti, protože můžete dokázat více, než si uvědomujete. To se týká především problémů v povolání.

Panna
Zvažte více možností
Najděte si dostatek času a v klidu zvažte všechny možnosti. Pak dopadne vše k vaší naprosté spokojenosti. V soukromých záležitostech se dočkáte jistého úspěchu, ale nesmíte si to sami pokazit.

Váhy
Ovládejte city
Své úsilí musíte završit závažným rozhodnutím a pak nějaký čas trpělivě čekat na dobré výsledky. Opět se v soukromém životě přesvědčíte, že je velice nesnadné ovládat city. Pokud se vám to nepodaří, těžko celou situaci zvládnete.

Štír
Udělejte si radost
Vaše finanční situace sice není právě vynikající, ale také není zase tak špatná. Proto si můžete dopřát i něco hezkého nebo příjemného. Budete asi překvapeni zvratem situace. To, co jste považovali za nedostatek, se projeví jinak.

Střelec
Vyhněte se zbytečné investici
Bude vám něco nabízeno ke koupi. Bude to vypadat svůdně, ale raději si všechno důkladně ověřte. Mohlo by se nakonec jednat o naprosto zbytečnou investici. Můžete se spolehnout na pomoc přátel, vyhýbejte se zbytečným sporům.

Kozoroh
Flirtům se vyhněte
Zřejmě se nevyvarujete nepříjemných dotazů a navíc si děláte naděje, které ale v současné situaci nejsou reálné. Navzdory všem aktivitám si dopřejte více klidu a hlavně se vyhýbejte lehkovážným flirtům.

Vodnář
Uspokojení ve financích
Nějaké vaše problémy bude mít na svědomí někdo z vašeho blízkého okolí, možná i z rodiny. Neberte to na lehkou míru, za takové situace by se mohly objevit i zdravotní problémy. Na druhou stranu ale máte jistou naději na zlepšení finanční situace.

Ryby
Pozor na nervozitu
Budete spokojeni se soukromým životem, vše by mělo probíhat harmonicky. Trochu vás asi znervózní nějaká záležitost v zaměstnání. Vše se ale rychle vyjasní a vy budete mít klid. Toho byste měli náležitě využít.
(han)


 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2340834
DnesDnes805
VčeraVčera920
Tento týdenTento týden805
Tento měsícTento měsíc20991

Partnerské weby

apartman banner