Beran
Rozhodujte sami za sebe
Zase trváte na svém? Děláte dobře, jedná se totiž o vás a bylo by nemoudré nechat o sobě rozhodovat někoho jiného. Budete potřebovat hodně pohybu. Udělejte si krátký výlet s přáteli nebo s rodinou, i když se třeba nevydaří počasí, posezení s nimi bude stát za to. Staré fotografie vás pobaví více, než jste ochotni si připustit.

Býk
Rozvrhněte si sílu
Poohlédněte se ve svém okolí. Nepotřebuje někdo vaši pomoc? Síly máte dost, co zkusit nějaký sport, který by vás bavil a přišli byste na jiné myšlenky? Ať už je vám let, kolik chce, mládí je stav ducha a vy to velmi dobře víte. Nehazardujte však a sílu si rozvrhněte. Budete tak moci porážet mladší soupeře.

Blíženci
Láska bude na prvním místě
Láska, to je heslo tohoto týdne. Věnujte se svému partnerovi, buďte něžní a chápaví. Svobodní by měli vyrazit na lov, protože úlovek bohatě předčí energii, kterou do lovu vloží. Nepřemýšlejte hned o vážném vztahu, zkuste být trochu od tažití, výsledek vás může více než mile překvapit. Nenechte si utéct šanci.

Rak
Jděte jen kupředu
Cosi vás láká, abyste se vrátili tam, kde to znáte. Týká-li se to místa, bez obav toto volání poslechněte, nabijete se tu novou energií. Jde-li však o situace nebo lidi, kteří vás opustili, nevracejte se k nim. Musíte jít dopředu a nezůstávat na místě, i když vás to bude bolet.

Lev
Vyhraďte si čas na rodinu
Vybírejte si silné soupeře, vaše sebevědomí to potřebuje. Zkroťte však svou ctižádostivost, není dobré odkrývat plány předem. Vyhněte se obloukem hlupákům, budou vás jen zdržovat ve vaší práci. Udělejte si čas na rodinu a děti, ačkoliv se vám zdá, že na ně myslíte pořád, trochu je zanedbáváte.

Panna
Naslouchejte svému tělu
Ačkoliv se stydíte, sluší vám to a druzí si toho všímnou. Usmívejte se na své blízké, budou váš úsměv oplácet. Nezapomínejte se věnovat sami sobě a naslouchat svému tělu, samo si řekne, co potřebuje. Nechoďte tam, kde je mnoho lidí, nebudete se mezi nimi cítit dobře. Dobře vám udělá sauna nebo masáž.

Váhy
Buďte styloví
Nezdá se vám, že vaše oblečení je už trochu z módy? Nemusíte hned měnit celý šatník, kupte si jeden kvalitní nadčasový kus, vydrží vám dlouho. Dbejte o sebe, lidé budou hodnotit spíše váš vzhled než vaše schopnosti a vědomosti a tahle malá lest vám může pomoci v kariéře. Mít styl a dobře vypadat znamená polovinu úspěchu.

Štír
Hádky vám mohou znepříjemnit život
Když už se potřebujete hádat, rozhodně si nevybírejte nikoho z rodiny. Bude si o vás myslet, že jste nesnesitelní. Nasměrujte svou energii jiným směrem, bude vás pohánět jako stlačená pára. Díky zkrocené energii se vám povede skoro všechno, dávejte však pozor na lidi kolem sebe. Nemuseli by váš výbuch přežít ve zdraví.

Střelec
Zachovejte si prostor
Nevěřte všem, kteří se tváří jako přátelé. Pokusí se vás obalamutit lichotkami a vymámit z vás peníze nebo službu, kterou byste obvykle neposkytli. Zachovejte si prostor k manévrování, později se vám to bude hodit. I v lásce se vyplatí přemýšlet a nejednat bezhlavě, jinak byste na to mohli doplatit.

Kozoroh
Zdraví mějte na prvním místě
Zdraví si zaslouží, abyste mu věnovali pozornost. Vaše tělo se pokoušelo říci vám to už dříve, vy jste však pozornost upírali jinam. Teď je ale nejvyšší čas věnovat se i malým bolístkám, mohou se z nich vylíhnout nepříjemné věci. Posilněte i svou duši, uděláte tak pro sebe více, než si myslíte.

Vodnář
Lidi okolo musíte přesvědčit
To, co říkáte, myslíte vážně, někteří lidé vám však nevěří. Musíte je přesvědčit, jsou pro vaše další směřování důležití. Poraďte se s někým blízkým, bude mít zajímavé nápady. Od bolesti zad, která vás trochu potrápí, vám pomůže horká koupel a masáž, která vás velmi sblíží s partnerem.

Ryby
Problémy je nutné dořešit
Řešíte-li nějaký problém, zkuste se vrátit k jeho kořenům, možná vám unikla drobnost, která vám pomůže. Udělejte si čas na sebe, ale nemyslete na to, co bylo. Existují mnohem příjemnější věci, které pro vás má život v záloze. Dovolte si ten přepych snít a mít v ruce víc než eso v rukávu.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2340879
DnesDnes44
VčeraVčera806
Tento týdenTento týden850
Tento měsícTento měsíc21036

Partnerské weby

apartman banner