Čtenářku Martu z Bohunic zajímá: „Byla jsem u kartářky a ta mi mimo jiné řekla, že mám slabou vitalitu. Necítím se ale špatně. Je možné stav nějak změřit, zjistit?“

Sledování životní energie, tedy bioenergie, je v

 mnoha případech velmi důležité. Z okolí na nás působí z různých zdrojů patogenní záření, jež je neviditelné. Jen citliví jedinci jsou schopni je vnímat. A nemáme-li dostatek životní energie, začíná náš organismus slábnout a orgány nebo systémy s nejslabší odolností budou nedostatečně činné. Jak si lze životní energii kontrolovat? Je to možné několika způsoby…

+ Pomocí přístroje Egely Wheel

Tento přístroj na měření vitality se objevil na našem trhu zhruba před 15 lety. Zkonstruoval ho maďarský lékař Dr. Gyorgy Egely. Přístroj funguje na principu zachování momentu impulzu. Podobně jako magnetické pole má i naše vitální energie pole vyvolávací moment otáčivosti. V přístroji se nachází kolečko vyrobené z umělé hmoty, na kterém je nanesena tenká vrstva hliníku. Když vitální energie začne působit, ovlivní kolečko, jež se začne otáčet. Kolečko je velmi lehké, a to proto, aby ho mohla ovlivnit i slabší energie. Zabudovaný mikropočítač počítá otáčky a uchovává je s nejvyšší naměřenou hodnotou energie. Měření probíhá tak, že se dlaní ve tvaru misky přibližujeme k přístroji, jako bychom ho chtěli dlaní obejmout, a kolečko se začne otáčet. Lze vyzkoušet dlaň pravé ruky a posléze i dlaň ruky levé. Jak bylo zjištěno, u většiny lidí je energie z pravé dlaně silnější. Z postupného přibližování dlaně k přístroji a jeho reakce můžeme odvodit i velikost naší aury.

+ Zjišťováním velikosti aury

Mezi aurou a vitální energií je samozřejmě souvislost. Pokud má člověk velkou vitální energii, má i velkou auru. Kde jsou koncové hranice aury? To můžeme zjistit virgulí nebo kyvadlem. Budeme se virgulí nebo kyvadlem pomalu přibližovat k fyzickému tělu, až nám ukáží, kde je konec aury. U většiny lidí s dobrou energií se tato vzdálenost od těla pohybuje mezi  deseti až patnácti centimetry.

+ Pomocí kineziologického testu

Spojíme pevně ukazovák a palec jedné ruky a do tohoto oka vložíme ukazovák a palec druhé ruky a opět je pevně spojíme. Vytvoříme dva pomyslné články řetězu. Nyní si mentálně představíme svoje tělo a položíme si otázku -  jak velká je moje aura? Pak začneme po centimetrech počítat a přitom se budeme snažit roztrhnout spojení prstů. Když dojdeme k číslu, které koresponduje s velikostí naší aury, dojde k „přetržení řetězu“.

Závěrem bych dodal, že je vhodné zjišťovat vitální energii po pobytu na různých místech v domě, v zaměstnání a podobně. Také strava nebo nápoje mohou ovlivnit stav vitální energie. Ze získaných poznatků následně můžeme určit, co je pro nás vhodné a co nevhodné, předejít tak problémům.

Psychotronik Josef Schrötter

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2147518
DnesDnes469
VčeraVčera604
Tento týdenTento týden1786
Tento měsícTento měsíc15333

Partnerské weby