Novoluní proběhne ráno 1. září ve znamení Panny. Je tedy důležité pro osoby narozené právě v tomto znamení. Zrozencům ostatních znamení připomíná témata - nemoc, zdraví, služba nebo starost o druhé, šetrnost a hospodárnost, spolupráce. Měli bychom si dojít k

lékaři na preventivní prohlídku, poohlédnout se, co potřebují lidé kolem nás, začít žít zdravě. Také si spočítat, jak si stojíme s úsporami po prázdninách a před zimou, neboť i Vánoce bývají ve znamení vyšších vydání. V době novoluní se propojí Jupiter, planeta štěstí, s Merkurem ve znamení Panny a s Venuší, která se přesunula do Vah. Očekávejme dobré zprávy.

Planeta aktivity, Mars, se spojí se Saturnem v oblasti Střelce. Přichází nový řád do škol, nastavují se pravidla spojená s cestami do ciziny. Opět se budou řešit hranice území. Vyústí situace z letošního dubna, kdy planeta Mars a Saturn měly stejné postavení na nebi. Připravují se nové politické strany a spolky, jež by měly přinést více diplomacie a porozumění mezi lidi.

Merkur začne couvat Pannou zpět. Budeme se vracet do minulosti a vzpomínek, do situací, které ještě nemáme zpracované, abychom je vyřešili. Je vhodné zálohovat data na počítači a telefonní čísla. Může zlobit technika, vše se bude zpožďovat. Merkur couvá čtyřikrát do roka, ještě nás tedy čeká letos jeden jeho návrat, a to koncem roku 2016.

Úplněk v Rybách vrcholí 16. září v čase 19.07 hodin. Tento emočně velmi silný úplněk je důležitý pro Ryby. Ostatním znamením přináší téma intuice a napojení na Vesmír a pohraje si s naší citovou oblastí. Kdo je psychicky labilní, může trpět depresemi a úzkostí. Luna bude v době úplňku ve spojení s Chironem, tedy očekávejme bolest, otevřou se stará citová zranění. Ale díky situacím, které přijdou, si své rány vyléčíme, zacelíme je.

BERAN

Mars se posouvá Střelcem a ke konci měsíce se přesune do znamení Kozorožce. Budete aktivní v úředních záležitostech, v tématu rozšiřování vědomostí. Můžete řešit zahraniční cesty, vše ve spojení s cizinou. Vrátí se nějaká situace z dubna, kterou je nutné do konce srpna dořešit. Planeta Ceres se pohybuje financemi, takže v centru pozornosti budou i peníze. Jupiter se přesune koncem měsíce do Vah, což vám přináší dlouhodobý posun ve vztazích - jak partnerských, tak pracovních, v rámci dohod a smluv by se vám mělo dařit. Novoluní  vám otevře možnosti nové spolupráce, nasměrování v oblasti zdraví. Promyslete tedy i změny životního stylu. Zdraví je důležité, zejména psychika, jejíž stav je často spouštěčem nemocí. Úplněk vás bude tlačit do ukončení vztahových záležitostí. Toto nepříjemné období potrvá měsíc, do úplňku v Beranu, kdy se skutečně dořeší vztahové téma na všech úrovních. Úplněk bude velmi citově zabarven, může přinést zklamání. Můžete se  setkat s pomluvou, nepravdou, zkreslenými informacemi. Pokud lze, nechte vše na příští měsíc, kdy se okolnosti vyjasní, přijde dohoda. Říjen vám nese pracovní vytížení, nebudete stíhat.

BÝK

Venuše se pohybuje Vahami, budete tedy pomýšlet na vylepšení vzhledu a mohou se objevit zprávy o spolupráci s novým kolegou či partnerem. Mars spolu se Saturnem nabádají k dořešení nějaké dubnové situace týkající se peněz. Je třeba dát do pořádku majetek, který vlastníte s jinou osobou nebo bankou. Planeta Ceres se pohybuje Býkem, tedy je jasné, že si na podzim neoddechnete. Čím více na sobě budete pracovat, tím vyšší můžete čekat odměny, jež se dostaví později. Novoluní otevírá téma plodů, výtvorů, partnerů a dětí. Kdo touží po dítěti, má ideální příležitost k početí, kdo tvoří, může vyprodukovat velké dílo. Do života vám vstoupí důležitá osoba. Hledáte-li partnera, můžete ho potkat, v zaměstnání se může objevit nový kolega, nová spolupráce. Novoluní přináší rodinné oslavy, práce přinese své plody. Zářijový úplněk ukončuje vaši aktivitu v nějakém společenství. Můžete se zklamat v osobě velmi blízké. Bude to pro vás velmi bolestivé a psychicky náročné. Ukáží se stará citlivá místa, která je nutné doléčit. Černá Luna řádí v oblasti vztahů, proto buďte připraveni na všechny možné i nemožné situace v souvislosti s nimi. Jupiter se koncem měsíce přesune na rok do oblasti spolupráce, zdraví a služeb, v těchto tématech vám do roka a do dne přinese posun a rozmach. V říjnu lze čekat aktivitu v oblastech - vzdělávání, úřední záležitosti, napojení na duchovno, ezoterika, cesty do vzdálených míst.

BLÍŽENCI

Planeta Merkur se pohybuje tam a zpět znamením Panny. Dostanete zprávy týkající se domova, rodiny a zázemí. Mars spolu se Saturnem vám do života vrací téma z dubna. Musíte si dát do pořádku oblast vztahů, smluv a dohod, dořešit vztahové záležitosti. Novoluní vám otevře novou cestu k bydlení, pracovnímu zázemí, planety aktivují ženy v rodině (babička, partnerka, dcera, tchyně). Úplněk uzavře pracovní záležitosti, v této souvislosti se ukončí důležitá životní kapitola. Úplněk bude velmi emotivní, přinese vám bolestivé situace. Otevře staré rány, které je nutné uzdravit. Dlouhodobě řešíte zdraví a nemoci díky Černé Luně, která žádá, abyste si dali do pořádku zejména psychickou stránku. Jupiter se přesune do Vah, rozroste se vám rodina. Do života vám vstoupí dítě, partner či nová tvorba. Říjen pak ovlivní vaše finance a majetek, který máte ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou.

RAK

Mars se Saturnem se pohybují v tématech - služba pro druhé, zdraví a nemoc. Měli byste si dát do pořádku situace z dubna, které jste neřešili. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, se na rok přesune do témat - domov, rodina a zázemí. Mnozí si vylepší domov, přibude vám někdo do rodiny, přestěhujete se. Budete zútulňovat zázemí, v němž pracujete a žijete. Novoluní vám přinese hodně aktivity - cestování, vzdělávání, úřady a úřední listiny. Budete mluvit i psát, zkrátka hodně komunikovat. Nastává ideální čas, pomýšlíte-li na nákup dopravního prostředku. Úplněk v Rybách zahýbá vašimi city. Uzavře situace související se zahraničím, cestami, ukončí úřední jednání. Pokud jste přemýšleli o studiu, pak do úplňku budete mít jasno. Úplněk vám také otevře duchovní cestu, možnost na sobě pracovat. Vedle Luny se pohybuje Chiron, kterému se říká právem „Zraněný léčitel“. Nejprve zraní srdce, aby byla nalezena cesta k uzdravení. Říjen ovlivní vaše vztahy, dohody a nastaví nová pravidla.

LEV

Slunce se pohybuje Pannou společně s couvajícím Merkurem, planetou komunikace. Do života s vám vrací téma peněz a majetku. Ještě je něco z minulosti potřeba vykonat, aby se peníze rozrostly. Mars se Saturnem vás tlačí do vyřešení témat týkajících se dětí, tvorby, partnera. Jupiter, planeta rozmachu a štěstí, se přesune do oblasti komunikace, vzdělávání a cestování. V těchto oblastech vám přinese do roka velký posun. Planeta Ceres se posunuje tam a zpět sférou práce a kariéry. Čím více si rozšíříte své vědomosti, tím lépe budete připraveni pro životní vzestup. Novoluní vám otevře cestu ke zlepšení příjmů, zvýšení hodnoty a osobní prestiže. Při novoluní asistuje karmický vzestupný uzel, jenž vám ukazuje správnou životní cestu. Úplněk ukončí a uzavře témata související s majetkem a penězi, které vlastníte společně s další osobou nebo bankou. Úplněk to bude silný a emotivní, spolu s Chironem otevře citlivé téma, které zasáhne vaši duši jen proto, abyste si mohli vyléčit staré rány. V říjnu začnete spolupracovat s novými osobami, budete aktivně pracovat na sobě v oblasti zdraví. Můžete rovněž naplánovat nějakou cestu, koupit auto, začít se vzdělávat.

PANNA

Merkur se pohybuje znamením Panny spolu se Sluncem. Hned první den v září se spojí Luna se Sluncem v novoluní, které vám otevírá novou životní cestu. Začnete si plnit nové plány, rozjedete projekty, o kterých jste přemýšleli. Merkur se pohybuje ve zpětném chodu, vrací vás do minulosti. Na 23 dní se zastavíte, zpomalí se vaše tempo, dořešíte, co je třeba. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, se na celý rok přesune do oblasti financí, majetku, zvýšení hodnot a prestiže. Poroste vaše jmění. Pokud jste na sobě pracovali, zaznamenáte životní posun. Mars spolu se Saturnem dlouhodobě poukazují na témata - domov, rodina, zázemí a ženy v rodině, v těch je zapotřebí udělat pořádek. Úplněk vnese jasno do všech vztahových oblastí. Rodinné, partnerské a pracovní vztahy dostanou řád, vše nefunkční se ukončí a naopak lze navázat nové vazby, nastolit nová pravidla. Senzitivní úplněk spolu s Chironem přinesou bolavé vztahové rány, které je třeba otevřít a vyléčit. Každá změna bolí, ale někdy je třeba udělat smělý krok, aby se cosi dořešilo. Říjen vám přinese peníze, plody a tvorbu. Hledáte-li pracovní nebo životní partnery, podzim je k tomu ideální. 

VÁHY

Venuše se pohybuje Vahami, na tři týdny vás udělá nádhernými bytostmi, které budou nepřehlédnutelné. Bude vás všude vidět a slyšet. V průběhu září se Jupiter, planeta rozmachu a štěstí, přesune do Vah. Do roka vám přinese obrovský životní posun. Mars vás spolu se Saturnem nabádají, abyste dořešili úřední záležitosti, dali si do pořádku vzdělání, auto nebo jiný dopravní prostředek, a také sourozence, pokud je máte. Planeta Ceres vám dá zabrat v tématu peněz a majetku ve společném vlastnictví s další osobou či bankou. Novoluní otevře období, v němž budete rekapitulovat, co se povedlo, v čem budete pokračovat, co ukončíte… Budete se připravovat na říjen, který odstartuje vaše nové životní plány. Úplněk vám (spolu s Chironem) přinese bolestné a emočně vypjaté situace. Ukončí a uzavře nějakou spolupráci, vnese jasno do oblasti zdraví nebo péče a starost o druhé osoby. Říjnové postavení planet aktivuje domov, zázemí, ženy v rodině. Budete řešit bydlení a rodinné záležitosti.

ŠTÍR

Mars spolu s karmickým Saturnem prověří vaše finance. Mars aktivuje téma peněz a Saturn do této oblasti přinese životní zkoušky. Vrací se nevyřešené téma z dubna tohoto roku. Planeta Ceres se pohybuje vztahy a vytváří na ně tlak. Měli byste na nich proto zapracovat, každá vztahová nepříjemnost vás silně zasáhne. Jupiter se přesune na rok do oblasti ukončování, přinese vám šťastné uzavření určitých životních situací, aby mohly nastat nové, jež povedou k posunu vaší životní pozice. Novoluní nastartuje období, kdy budete chodit do společnosti, v níž můžete potkat důležitou osobu pro budoucnost. Přinese vám nové přátelství, společnost lidí, do níž chcete zapadnout. Úplněk vnese jasno do partnerství, ukončí témata děti a výtvory. Psychicky náročný úplněk uzavře vše, co souvisí se životním nebo pracovním partnerstvím. Do úplňku proto dodělejte vše, co tvoříte, vše týkající se dětí. Otevřou se staré rány, jež musíte vyléčit, aby se navždy mohly zacelit. Vaším znamením se pohybuje Černá Luna, přináší vám problémové situace, škodí vám a brzdí vás. Koncem září se ale přesune i Venuše, planeta lásky a hodnot, do vašeho znamení. Říjen vám přinese témata - dopravní prostředek, cesty, vzdělávání a úřady.

STŘELEC

Mars, planeta aktivity, s karmickým Saturnem se pohybují vaším znamením. Máte si dlouhodobě dát do pořádku svůj život. Jupiter, planeta rozmachu a štěstí, se přesune do témat - přátelé, společnost. Do života vám vstoupí důležití lidé, získáte příležitost dostat se tam, kam chcete patřit. Planeta Ceres se pohybuje tématy zdraví a nemoc. Zapracujte na zdravém životním stylu, udělejte něco pro svou kondici. Novoluní vám otevře oblast nové práce, kariéry a pracovního úspěchu. Musíte napřed ale cosi dořešit, oprášit staré situace a vytvořit je jinak. Úplněk plný emocí otevře staré rány, jež se dotýkají vašeho domova, rodiny a žen v rodině. Luna se spojí s Chironem a ten vám připomene situace, jež je nutné otevřít a vyléčit. Říjen vám přinese aktivitu do oblasti peněz a majetku. Čeká vás společenská aktivita, do vašeho života vstoupí důležitá osoba.

KOZOROŽEC

Mars přebíhá přes Saturn a aktivuje ukončení životní situace, kterou jste řešili v letošním dubnu. Měli byste uzavřít vše, co nechcete nadále vláčet životem, ukončit práci, která vás obtěžuje. Planeta Ceres vám dá zabrat v tématu dětí a partnerů. Tvoříte-li cosi, měli byste zabrat. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude dlouhodobě působit v oblasti práce, kariéry a života obecně. Veškeré změny povedou k lepším zítřkům. Novoluní vám ukáže cestu ke vzdělání, úřední záležitosti půjdou lépe a radostněji. Můžete plánovat vzdělání či cesty do zahraničí. Úplněk vnese jasno do úředních záležitostí. Zamává s city a emocemi. Pocítíte bolest, kterou je nutné vyléčit. Uzavřete cosi souvisejícího s dopravním prostředkem. Koncem září se Mars přesune do vašeho znamení a přinese vám hodně práce, po celý říjen se nezastavíte.

VODNÁŘ

Mars se Saturnem tlačí, abyste si udělali pořádek v přátelích, ve společenství, do nějž chcete patřit, ve kterém chcete žít. Planeta Ceres vám dá zabrat v rodině, v rámci žen rodu, kolem zázemí. Jupiter, planeta rozmachu a štěstí, se přesune na rok do oblastí - vzdělávání, úřady a soudy, zahraničí. V těch vám bude přát, zaznamenáte posun. Novoluní vám otevírá cestu k majetku a penězům, které vlastníte s další osobou nebo bankou (týká se to například alimentů, půjček, prodeje společného jmění). Úplněk zacloumá vašimi emocemi, ukončí téma financí, vnese jasno do oblasti peněz. Pro vás to znamená otevření starých bolavých ran, které je nutné vyléčit a zacelit. Vaším citlivým tématem jsou právě práce a peníze, s nimiž se máte během života naučit zacházet. Komu z vás se to již povedlo, splnil jedno ze svých osudových poslání. Hlavně Černá Luna vám oblast práce ztěžuje, a tím i život. Budete muset trochu zpomalit, některé životní situace přehodnotit. Říjen vám následně přinese rekapitulaci, ukončí některé vaše aktivity.

RYBY

Jupiter, planeta rozmachu, se přesunul na rok do oblasti peněz. Můžete začít vydělávat a rozšiřovat svůj majetek. Mars společně se Saturnem přinášejí úklid do témat práce a pracovní aktivity. Budete v jednom kole, což vás donutí uspořádat si vše, co s prací souvisí. Planeta Ceres vás zaměstná nekonečným vzděláváním, komunikací, psaním a podepisováním, úředními záležitostmi. Čím více se těmto tématům budete věnovat, tím více plodů později sklidíte. Novoluní vám otevírá cestu k novým vztahům - pracovním i partnerským. Vracejí se k vám lidé z minulosti, abyste spolu začali pracovat nebo žít. Novoluní přinese nové dohody, smlouvy a pravidla. Velmi silný úplněk ve vašem vlastním znamení vnese jasno do oblasti vztahů. Luna se spojí s Chironem, emoce budou vypjaté, otevřou se vaše staré rány v oblasti vztahů, aby je bylo možné doléčit a zacelit. V Rybách se pohybují i sestupný karmický uzel a Neptun. Měli byste přestat snít i odkládat řešení, udělat si životní plán. Máte možnost výběru za dvou cest. Můžete směřovat k bohatství a úspěchu, nebo k chudobě a neúspěchu. Vše máte ve svých rukách. Říjen vám přinese společenské kontakty, setkání s přáteli. Zlepší se vaše finanční situace.

Astroložka, kartářka a numeroložka Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2145811
DnesDnes79
VčeraVčera575
Tento týdenTento týden79
Tento měsícTento měsíc13626

Partnerské weby