Úplněk ve Vahách vrcholí 11. dubna. Je důležitý pro osoby narozené ve znamení Vah. Dny před úplňkem (zejména den před) jsou velmi kritické. Zrozenci Vah by měli být opatrní, ale pak si oddechnou. Úplňkem se jim láme polovina roku. Obecně úplněk ovlivňuje oblast vztahů. Do úplňku je

vhodné si veškeré vztahové záležitosti urovnat, a to jak pracovní, tak partnerské či rodinné. V době úplňku se bude pohybovat Luna u Jupiteru. Vše, co se bude dít ve vztazích, je pro naše dobro. Dubnové novoluní proběhne 26. dubna v Býku, je tedy důležité právě pro zrozence tohoto znamení. Ostatním lidem otevírá dveře k financím a majetku. Venuše je v retrográdním pohybu, 15. dubna se otočí a bude směřovat z Ryb do Berana. Merkur začne couvat 10. dubna, počítejte tedy se zpožděním, bude váznout komunikace a mohou se ztrácet data. V době, kdy Merkur couvá, tedy 23 dní, nic nepodepisujte. Dohodnuté záležitosti nebudou platit, budou se domlouvat jiná pravidla.

BERAN

Dubnový úplněk vnese jasno do oblasti vztahů, smluv a dohod. Některé dohody však nedopadnou podle vašich představ. Díky Jupiteru, který ví, co je pro vás dobré, si uvědomíte, že každé zlo je k něčemu dobré. Později pochopíte, proč se tak dělo. Mars spolu s planetkou Ceres aktivují peníze a majetek. Do 20. dubna dostanete zabrat, pak se Mars přesune do témat - úřady, úřední záležitosti a cestování. Koncem měsíce se planetka Ceres přesune za Marsem do Blíženců. Merkur couvá zpět v oblasti financí. Budete se vracet k finančním záležitostem, které dořešíte v květnu. Venuše se koncem měsíce vrátí do znamení Berana a pobude v něm do května. Budete naplno zářit. Dubnové novoluní vám otevře cestu k financím a majetku. Můžete si vylepšit finanční situaci, zvýšit prestiž. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Vše může být jinak, mohou přijít věci neočekávané.

BÝK

Úplněk uzavírá téma péče a zdraví. Co jste slíbili, měli byste do úplňku splnit. Mars aktivuje veškeré vaše konání, jelikož se pohybuje ve vlastním znamení. Nezastavíte se až do 20. dubna, kdy se Mars přesune do Blíženců a za ním tam doputuje i planetka Ceres. Pak se vám uleví. Ovšem pro změnu začnete řešit peníze. Dubnové novoluní probíhá ve vašem znamení a pro vás tím startuje nová životní etapa. Můžete začít realizovat své plány. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Přijdou k vám zprávy, které ukončí cosi z vaší minulosti. Můžete se setkat s pomluvami, odkryjete jakési tajemství.

BLÍŽENCI

Úplněk ukončí a vnese jasno do témat partnerských a pracovních vztahů, dětí. V době úplňku se pohybuje u Luny Jupiter, planeta štěstí, takže vaše rozhodnutí budou šťastná. Mars aktivuje ukončení jedné životní kapitoly, uzavření pracovní aktivity. Pozor na zkreslování a podvodné jednání v pracovní oblasti. Nepřátelé a pomluvy jsou v pohotovosti. Mars s planetkou Ceres se přesunou koncem měsíce do vašeho znamení a vy nebudete vědět, co dřív. Dostanete zabrat. Dubnové novoluní odstartuje čas rekapitulace a přemítání nad tím, jak dál. Měli byste popřemýšlet, co chcete v životě ukončit. Pomalu se budete připravovat na příští měsíc a jeho úplněk ve vašem znamení. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Merkur s Uranem vnesou změny do společnosti lidí, v níž se pohybujete.

RAK

Úplněk ukončí a uzavře témata - domov, ženy v rodině, pracovní zázemí. Kolem úplňku je vhodné dořešit práci a pracovní aktivity. Vše, co uzavřete, se ukáže jako pozitivní. Mars nadále aktivuje téma společnosti a přátel. Můžete potkat důležitou osobu. Koncem měsíce se Mars s planetou Ceres přesunou do Blíženců, budete ukončovat jakousi pracovní aktivitu, životní kapitolu. Dostanete zabrat díky působení planetky Ceres. Dubnové novoluní vám otevře cestu k novému přátelství, do společnosti, do níž chcete patřit. Máte otevřené dveře ke splnění svých snů. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Lze předjímat změny v pracovní oblasti, přijdou překvapivé zprávy.

LEV

Úplněk vnese jasno a uzavře záležitosti v tématech - dopravní prostředek, cestování, vzdělávání a také úřední záležitosti. Slunce přebíhá přes Uran, a tak se dočkáte změn souvisejících s cizinou, dalekou cestou, rozšiřováním vědomostí, ale také v úředních záležitostech, nad nimiž bdí Jupiter, planeta štěstí. Mars spolu s planetkou Ceres aktivují pracovní oblast, tedy se nezastavíte. Měli byste upřít pozornost i aktivitu na práci a budování kariéry. Mars a Ceres koncem dubna změní pozici a zaktivují vám oblast přátel, společnosti a společenského života. Dubnové novoluní vám přinese nové pracovní aktivity, pracovní projekty. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Přijdou zřejmě překvapivé zprávy z ciziny nebo ohledně cesty do zahraničí. Pokud řešíte úřední záležitosti, buďte obezřetní.

PANNA

Úplněk vnese jasno do finanční oblasti, ujasníte si své hodnoty. Mars aktivuje oblast úředních záležitostí, vše související se vzděláním. Zaktivuje i téma zahraničí. Mars spolu s planetkou Ceres se přesunou koncem dubna do Blíženců. Do června budete mít plno práce, nebudete vědět, do čeho se pustit dřív. Dubnové novoluní vám otevře oblast rozšiřování vědomostí, úřadů nebo soudů. Co předtím nešlo, může se rozběhnout. Také se vám otevírá napojení na zahraničí. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Přijdou neočekávané zprávy související s financemi.

VÁHY

Tento úplněk je pro vás nejdůležitější z celého roku. Ukončíte vše související se vztahy, partnerstvím. Ve smlouvách a dohodách nastolíte nová pravidla. Ovšem pamatujte, že couvající Merkur zamíchá s dohodami a vše může být jinak, než jste předpokládali. Vztahové záležitosti je dobré dořešit do novoluní. Jupiter couvá vaším znamením, vrací vás do minulosti. Nutí vás do změn, abyste se ve druhé polovině roku mohli posunout vpřed. Pozor na kritické dny před úplňkem, zejména 10. dubna rozhodně neriskujte. Mars s planetkou Ceres aktivují vaši finanční oblast, řešení majetku a peněz. Koncem měsíce se Mars i Ceres přesunou do oblasti úředních záležitostí, začnete řešit dovolenou nebo situace spojené se vzděláním. Dubnové novoluní vám otevře příležitosti k lepším výdělkům, k penězům, které jste řešili. Planety budete mít na své straně. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Zasáhne do smluv, dohod a vztahů. V souvislosti s nimi může přijít neočekávané.

ŠTÍR

Dubnový úplňkový čas vás začne psychicky připravovat na květnový úplněk, který proběhne ve vašem znamení. Do té doby budete rekapitulovat a přemýšlet, jak dál naložíte se svým životem. Můžete řešit zdraví, vaše psychika dostane zabrat. Také vztahy mohou pokulhávat. Měli byste se zamyslet, s kým chcete pracovat a s kým se přátelit. Úplněk může vyostřit některé situace. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres veškeré vztahy, smluvní dohody a nastavení pravidel, v těchto oblastech dostanete zabrat. Koncem měsíce se přesunou do Blíženců, což vám přinese záležitosti peněžní. Do června budete řešit majetek, který vlastníte s další osobou nebo bankou (tedy půjčky, hypotéky nebo společný majetek). Dubnové novoluní vám otevírá cestu k novým dohodám, partnerům, a to jak životním, tak pracovním. Ovšem je dobré mít na paměti, že Merkur do 3. května couvá, takže všechno může být jinak, než si myslíte. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Očekávejte změny v oblasti spolupráce a spolupracovníků. Hlídejte si své zdraví, které je spojeno s psychickou pohodou.

STŘELEC

Úplněk uzavře vaše působení v určité skupině lidí, ukončí nějaké přátelství, které nemělo budoucnost. Vnese jasno do společnosti lidí, jimiž jste obklopeni. Že cosi ukončíte, berte jako dobro pro budoucí život, protože u úplňku asistuje Jupiter, vaše vládnoucí planeta. Mars aktivuje oblast spolupráce, práce pro druhé, ale také téma zdraví. Vliv na to má i planetka Ceres. Koncem měsíce se přesunou Mars a poté i Ceres do Blíženců, začnete řešit vztahovou oblast, veškerá smluvní ujednání a dohody. Dubnové novoluní vám otevírá dveře k nové spolupráci. Snažte se žít zdravě, sportujte, choďte do přírody. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Očekávejte překvapení v oblasti partnerů a dětí.

KOZOROH

Úplněk ukončí a uzavře téma práce, vnese jasno do vašich pracovních aktivit. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres témata - děti, životní a pracovní partneři. Koncem měsíce se přesunou Mars a Ceres do oblastí - zdraví, práce v běžném životě a péče o druhé. To vás bude zaměstnávat až do června. Dubnové novoluní vám otevře sféru vztahů. Kdo hledá, najde partnera - životního i pracovního. Pokud toužíte po dítěti, nastává vhodná doba k početí. Je zaktivovaná i oblast tvorby, kreativity. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Dostanou se k vám zprávy týkající se rodiny, domova a žen v rodině. Přijdou nečekané změny.

VODNÁŘ

Úplněk uzavře oblast úřadů a úředních dokumentů. Přinese ukončení ve sféře spojené s rozšiřováním vědomostí, vzděláváním. Vyřešíte záležitosti související s cizinou, cestováním.

Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres témata - ženy v rodině, domov, bydlení a zázemí. Budete muset vynaložit mnoho úsilí, dostanete zabrat. Koncem měsíce se Mars a poté i Ceres přesunou do oblasti partnerů a dětí. Tato témata vás budou zaměstnávat až do června. Dubnové novoluní otevírá témata - bydlení, domov, pracovní zázemí, ženy v rodině (babička, matka, sestra, švagrová). Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Očekávejte zvraty ve spojení s cestou, úředními záležitostmi nebo se vzděláním.

RYBY

Úplněk vám pomůže dořešit záležitosti z finanční oblasti, vnese jasno do majetkových záležitostí. Pokud řešíte půjčku, hypotéku, prodej nebo koupi, po úplňku vše půjde lépe. Ovšem pozor na couvající Merkur, který ještě přinese změny. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres vzdělávání, cestování, ale také téma úředních záležitostí. Koncem měsíce se Mars a Ceres přesunou do Blíženců a aktivují vše související s domovem, bydlením a pracovním zázemím. To vás zaměstná až do června. Dubnové novoluní vám otevře témata - cestování, vyřizování úředních věcí. Mohla by se objevit možnost nákupu nového dopravního prostředku, možná si začnete rozšiřovat vědomosti, studovat. Merkur, planeta komunikace, přebíhá tam a zpět přes Uran, planetu zvratů, a to ještě v polovině května. Mohou přijít nečekané zprávy ohledně peněz. Venuše se vrací zpět do vašeho znamení, budete nepřehlédnutelní. Využijte svůj šarm i pozitivní vliv Venuše. Nebojte se ukázat.

Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2169473
DnesDnes76
VčeraVčera647
Tento týdenTento týden723
Tento měsícTento měsíc15649

Partnerské weby