Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém

slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Pravidelně pro vás vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

ZÁŘÍ

S koncem léta přichází aktivnější období. Slunce je stále dost, ale uvnitř cítíte změnu. Nastává vhodný čas ke konání. Netrapte se tím, co jste během léta neudělali. Zaměřte naopak pozornost na to, co byste rádi podnikli, vytvořili. Mandalka vám pomůže soustředit energii k akci, ale přitom s lehkostí a  hravostí. Není tak nutné se do něčeho tlačit, stačí vnímat proud, chytit se ho a vynaložit snahu tam, kde ucítíte, že je to potřeba. Výsledek vás možná překvapí. 

(cul)

Kontakt: Kristýna Štosková Radová - 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2148562
DnesDnes119
VčeraVčera773
Tento týdenTento týden2830
Tento měsícTento měsíc16377

Partnerské weby