02G79786 3BERAN: Může vám přibýt povinností, úkolů se může objevit i více. Odhodlaně se s tím zkuste popasovat. V budoucnu se vám to zúročí.

BÝK: Chce to trochu relaxace, aby se

uvolnilo vaše tělo i duše. Naplánujte si aktivní a příjemný víkend, práci odsuňte na vedlejší kolej, jak se říká.

BLÍŽENCI: Zdraví máte jen jedno, dnes proto neriskujte. Je nevhodný čas pro adrenalinové aktivity. Raději jděte jen na procházku.

RAK: Některé situace budou vyžadovat rychlá rozhodnutí, tedy jen na základě intuice. Pokud na ni nedáte, leccos vám unikne.

LEV: Naučte se některá pozvání odmítat, když se nechcete rozčilovat. Přítomnost určitých lidí vám nesedí. ♥ Zdá se, že máte našlápnuto k milostnému úspěchu.

PANNA: S blížícím se víkendem polevuje vaše pracovní nadšení i produktivita práce. ♥ S úsměvem na tváři si získáte srdce každého člověka.

VÁHY: Pro peněžní záležitosti nastává dobrý čas. Nebojte se jít do rizika, nemůžete dnes prodělat. ♥ Věnujte své drahé polovičce co nejvíce pozornosti.

ŠTÍR: Pozitivní vývoj lze očekávat ve finančních záležitostech. Konečně se některé věci pohnou správným směrem, jak potřebujete. ♥ Pozor na nepřiměřené reakce, kritiku.

STŘELEC: Pamatujte, že to, co vyšlete do prostoru, se vám nejen vrátí, ale navíc ještě umocněné. A to jak v tom dobrém, tak i horším slova smyslu.

KOZOROŽEC: Jste si jistí tím, co děláte? Pokud ne, pomůže vám to, že si jasně uvědomíte své hodnoty. Pak se můžete vydat tou správnou cestou.

VODNÁŘ: Nebojte se projevit zdravou ctižádost, v rámci nějakého jednání můžete být úspěšní. ♥ Na flirtování není vhodná doba.

RYBY: Buďte velmi opatrní při nakládání s penězi. Také si dejte pozor na to, kam co odkládáte. Může dojít ke ztrátám.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2164545
DnesDnes345
VčeraVčera577
Tento týdenTento týden345
Tento měsícTento měsíc10721

Partnerské weby