1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Nyní je cesta otevřená hlavně lásce jako takové. Nezadaní mají možnost najít životního partnera, zadaní zase zlepšit svůj vztah nebo nalézt skvělého přítele. Mezilidské

vztahy se obecně velmi zlepší, buďte empatičtí, vnímejte osudy a bolesti druhých, můžete pomoci.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Všechny krize zažehnáte, Vesmír vám pomůže lépe vidět a vnímat vše kolem vás. Ale pozor, ať si obratem nevytvoříte další problémy. Vycházejte z toho, že se daří, rozsévejte kolem sebe pozitivní myšlení i náladu. Vaši průvodci vám pomohou nalézt skvělou životní cestu.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Pozor na pokušení a nízké pudy. Budou vás zkoušet zlé síly, ale pokud odoláte, můžete si do budoucna ušetřit nejeden problém. Bdí nad vámi Vesmír a vaši průvodci. Pokud si tedy nebudete vědět rady, stačí se na ně obrátit. Zcela jistě vám rádi ukáží cestu, pomohou lépe myslet.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Jestli se vám nedaří, měli byste se zeptat sami sebe, proč. Problém totiž nemusí být v lidech okolo, ani v okolnostech, dost možná je na čase, aby se něco změnilo u vás. Buďte sebekritičtí, netrpte dál nic, co se vám nelíbí. Změňte, co je třeba, hlavně udělejte první krok.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Je čas jít svému štěstí naproti. Máte-li nějaká tajná přání, nastala chvíle, kdy se mohou stát skutečností. Nezůstávejte dál na místě, jděte dopředu, byť netušíte, co je před vámi. Vycházejte z přítomnosti, nezabývejte se tím, co bude. Požádejte klidně své strážce o pomoc.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Dědictví může mít více podob, jednou možností je to, že se po vás bude chtít napravit, co pokazili vaši předci. Jejich rozhodnutí sice nezměníte, ale můžete změnit vývoj událostí. Někde bude stačit omluva, jinde bude potřeba jednat konkrétně. Pamatujte, že to děláte pro svůj klid.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Objeví se možnost, jak zlepšit svou finanční situaci. Měli byste ale jednat tak, aby byl výsledek dlouhodobý. Stavte tedy na dobrém plánování. Jestli podnikáte, můžete se výrazně posunout dopředu a polepšit si. Podpoří vás blízcí lidé, proto byste na ně neměli v budoucnu zapomínat.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Nevystupujte příliš samotářsky, hledejte spojence. Sami toho nyní moc nezmůžete, nebo jen stěží, navíc by vám mohly uniknout velké šance. Lépe také projdete všemi úskalími a nepřízní. Pomohou vám i vaši průvodci. Můžete tedy počítat s podporou, ale musíte si o ni říci.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Vše špatné nadobro odchází, těšit se můžete na hodně zajímavé a příznivé chvíle. Pozor jen na ego, naučte se odpouštět. Abyste se mohli těšit dlouho z pozitivních dní, měli byste vytvořit do budoucna prostor k tomu, aby vše pozitivní mělo dostatek místa a nebrzdily vás zbytečné negace.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Všímejte si vlastních nápadů, můžete je celkem snadno zrealizovat. Postupujte strategicky a promyšleně, jinak byste mohli snadno udělat nejednu chybu. Cesta k vašemu štěstí by se mohla výrazně prodloužit, což by byla škoda. Zásadních životních změn se obávat nemusíte.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Podporu najdete v přátelích a rodině, neváhejte a obraťte se na ně, bude-li třeba. Jsou nejen ochotni vám pomoci, ale zároveň vás i dlouhodobě podržet. Ve vztahu můžete napravit předešlé chyby a upevnit tak váš svazek. V mezilidských vztazích můžete nejen pokročit, ale nastolit potřebný mír a řád.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Dobře si nyní hlídejte příjem a výdej energie. Pokud zbytečně zaváháte, může vám uniknout velká šance, jestliže ale budete jednat příliš rychle, může následovat pád. Buďte diplomatičtí, neprosazujte své názory za každou cenu. Také byste měli jasně vědět, co opravdu chcete.

(nad)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2164546
DnesDnes346
VčeraVčera577
Tento týdenTento týden346
Tento měsícTento měsíc10722

Partnerské weby