0835buďte fit 2...brokolice obsahuje kromě velkého množství vitaminu C i látky, které posilují imunitu a také preventivně působí proti rakovině?

...chilli papričky pomáhají

zhubnout? Červené, velice pálivé koření chilli je neodmyslitelnou součástí zejména středoamerické kuchyně. Má ale také výborné účinky při redukční dietě. Obsahuje látku kapsaicin, která působí dezinfekčně, podporuje metabolismus, zvyšuje chuť k jídlu, podporuje krevní oběh a snižuje hladinu cukru v krvi. Také brání usazování hlenu v plicích. Kapsaicin pomáhá bojovat proti rakovině slinivky a prostaty.

...růžičková kapusta je zdrojem vitaminu C? Dokáže snížit riziko vzniku rakoviny slinivky břišní a obsahuje četné látky, které mají pročišťující účinek v zažívacím traktu. Mnohými studiemi bylo kromě toho prokázáno, že konzumace nejen růžičkové, ale i listové, kapusty snižuje riziko rakoviny plic.

...květák pomáhá při problémech s ledvinami a močovým měchýřem, protože odvodňuje? Zároveň podporuje hubnutí a posiluje imunitní systém. Díky květáku můžeme předejít onemocněním tlustého střeva.

(dh)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2100007
DnesDnes241
VčeraVčera898
Tento týdenTento týden241
Tento měsícTento měsíc21793

Partnerské weby