Beran
Nikam nespěchejte.
Hexagram vám přeje, rozhodně nastává plod né a skvělé období. Je tu ale nebezpečí, že svou šanci špatně odhadnete. Určitě myslete na zadní vrátka a nenechte se zmást jen kladnými věcmi. Přijdou i mnohem horší časy a je nejvhodnější doba se na ně připravit. Pozor také na peníze, příliš neutrácejte.

Býk
Vyhýbejte se zlým činům.
Doba není vhodná pro velké činy. Snažte se spíše o menší úspěchy, na ty velké také dojde. Jen to nebude v nejbližších dnech. Mohli byste být vtaženi do situací, které nebudete úplně zvládat a po snaze prodrat se nahoru bude následovat krutý pád. V klidu se kochejte drobnostmi a držte se v pozadí. Vaše doba přijde.

Blíženci
Okolí vám zcela nerozumí.
Působíte velmi sebevědomým dojmem, ale skutečnost je trochu jiná. Klamete okolí, které je zvyklé, že dokážete jednat, ale nejde to vždycky. Potom nerozumí tomu, jak je možné, že občas selžete. Není vůbec nic špatného na tom, že se vždycky nedaří. Ukažte ostatním, že jste člověk s chybami, které má úplně každý. Určitě vám to nijak neublíží, naopak.

Rak
Plánujte velmi pečlivě a uvážlivě.
Nastala celkem zvláštní situace, která není ani špatná, ani dobrá. Jste na rozcestí a je třeba zvolit tu cestu, která je nejlepší. Rozhodnutí to nebude určitě jednoduché, ale potřebné. Volte dobře i ty, kteří vás na této cestě budou doprovázet. Rozhodnutí je jen na vás a pokud se dobře rozmyslíte, zvolíte určitě správně. Jen je třeba důkladně rozvážit každou okolnost.

Lev
Čekejte změny k lepšímu.
Nastala doba konání a jednání. Dostaví se úspěchy, na které tak dlouho čekáte. Můžete si být jisti, že v nejbližších dnech nastanou změny, které vám hodně zpříjemní život. V klidu se pusťte do věcí, jež jste dosud odkládali. Jen pozor na to, aby vám úspěch příliš nezamotal hlavu. Snažte se držet stále své emoce i jednání na uzdě.

Panna
Čeká vás mnoho práce.
Materiální hodnoty byste měli spíše opomíjet a soustředit se na duchovní. Toužíte-li po vzdělání, vzdělávejte se. Doba je na to opravdu vhodná. Pokud se budete stále dostatečně snažit a nepřestanete-li polevovat, vaše úsilí bude korunováno úspěchem. Nebude to sice hned, ale je to doslova za rohem.

Váhy
Brzy se objeví nová šance.
Zřejmě se dočkáte zklamání, které zabolí. Nic však neberte příliš tragicky. Věci se dají do pořádku a nakonec z toho budete i profitovat. Právě jste propásli velmi důležitou šanci, ale ani z toho si nic nedělejte, protože na obzoru je nová. Jen se dlouho nerozmýšlejte a až přijde, okamžitě se jí chyťte.

Štír
Můžete si odpočinout.
Po plodném období nastane doba, kdy budete muset chvíli vyčkávat, ale tento čas věnujte v klidu odpočinku, který si můžete konečně dopřát. Je to totiž jen přechodné období a za několik týdnů zase budete muset pracovat na plné obrátky. Zasloužíte si chvilkový oddech. Rozhodně se na to nedívejte jako na útlum, který bude trvat věčně. Opak je pravdou.

Střelec
Čeká vás uznání.
Zvolili jste tu nejlepší cestu, což se v krátké době projeví. První známky úspěchu jste sice již zaznamenali, ale ty největší teprve přijdou. Musíte se připravit na období, které bude velmi plodné a úspěšné, ale zároveň dost vyčerpávající. Je na čase si rozložit plány a síly tak, abyste vše zvládali tempem, které jste nasadili. Nebude to jednoduché.

Kozorožec
Soustřeďte se hlavně na milostný život.
Prodělali jste poněkud chaotické a ne zrovna plodné období. Teď se situace sice trochu uklidnila, ale váš čas ještě nenastal. Měli byste se trochu vzpamatovat a připravit se na dobu, která bude mnohem příjemnější. Zatím si odpočiňte a zaujměte pozorovací pozici. Pokud se vám zdá, že vám něco základního uniká, je to jen díky špatnému soustředění.

Vodnář
Pozor na menší problémy.
Kritika, kterou si nemůžete odpustit, by se měla soustředit především na vaši osobu. Jste příliš krátkozrací, což způsobuje potíže, kterým byste se za jiných okolností určitě vyhnuli. Ostatní sice mohou dělat chyby, ale vy jich nyní děláte mnohem více. Uvolněte se a přemýšlejte, co můžete změnit. Udělejte to co nejrychleji.

Ryby
Začíná se konečně dařit.
Přestože vaše doba ještě není v plném proudu, brzy se vše změní. Nervozitou nic nezískáte. V klidu vyčkejte a dočkáte se toho, po čem už dlouho toužíte. Krok za krokem se blíží období, které přinese spoustu změn. Jejich tendence začnou růst, na což je třeba se důkladně připravit. Mohli byste být tak zaskočeni, že to nebudete zvládat.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2148551
DnesDnes108
VčeraVčera773
Tento týdenTento týden2819
Tento měsícTento měsíc16366

Partnerské weby