Beran
Zachováte si svou tvář.
Nelze, než brát život s jistu dávkou nadsázky. Je kolem vás celkem dost přetvářky. Není to ale nic nového. Také to dokážete, jenže nastala situace, kdy jste si to přiznali a tím učinili první krok správným směrem. Je důležité chovat se tak, abyste se za to nemuseli později stydět či něco vysvětlovat.

Býk
Pozor na začínající konflikt.
Budete vtaženi do situace, která vám zamotá hlavu. Přestože to nebude míněno přímo proti vám, určitá vztahovačnost by vás mohla navést úplně nesprávným směrem. Mohli byste se nechtěně zaplést do roztržky, která je zcela zbytečná. Pokud se kolem vás začne něco takového dít, snažte se to raději přejít.

Blíženci
Na místě je ohleduplnost.
Stále jste nedosáhli toho, co opravdu chcete a po čem toužíte. Bude to ještě nějaký čas trvat. Nic rozhodně nevzdávejte a stále pokračujte stejným směrem. Budete se potýkat s překážkami, které vás jen zocelí. Později poznáte, že všechno zlé je k něčemu dobré. První úspěchy se dostaví dříve, než byste čekali. Jen nebudou velkého charakteru.

Rak
Štěstěna vám přeje.
Zatím to rozhodně nemůže být lepší. Jste ve skvělé kondici i náladě. Daří se poměrně dost a nějakou dobu to ještě potrvá. Pozor na to, abyste nezapomněli na ty, kteří vám více či méně dopomohli k tomu, kde teď jste. Také ve finančních záležitostech je třeba být opatrnými. Myslete na zadní vrátka, dokud je čas a vhodná doba.

Lev
Stále si málo důvěřujete.
Nejste si zcela jisti v kramflecích, proto vám unikají zásadní příležitosti. Je na čase se trochu zamyslet a začít jednat. Pokud se budete bát moc dlouho, nebo o něčem stále přemýšlet, "ujede vám vlak". Nastupte, dokud máte ještě šanci. Později byste toho mohli litovat. Často si pletete obezřetnost s příliš velkým strachem.

Panna
Často svalujete vinu na druhé.
Pokud se něco nepodaří, neznamená to, že je konec. Vždy je potřeba znovu a znovu začít. Určitě ale nesvádějte chybu na ty, kteří za vaše nezdary nemohou. Je nutné se otočit a popřemýšlet, kde jste "šlápli vedle". Chybami se člověk učí a ubráníte se tak dalším mylným krokům. Je ale potřeba si je přiznat.

Váhy
Spoléhejte hlavně na sebe.
Přicházejí poměrně velké změny, které vám zamotají hlavu. Budou jak dobrého, tak špatného charakteru. Čeká vás velmi chaotické a hektické období. To, co musíte v každém případě udělat, je nic neodkládat na později, ale řádně přemýšlet o každém budoucím kroku. Zvládnete to, jen se nesmíte bát.

Štír
Věnujte se zábavě.
Konečně nastane období, na které již dlouho a netrpělivě čekáte. Změny k lepšímu, jež vám hodně zpříjemní život. Nastanou i menší problémy, které ale budete řešit celkem snadno. Jednoduše, vaše hvězda právě vychází. Pokud jste si něco důležitého naplánovali, je čas to realizovat. Máte před sebou skvělé dny.

Střelec
Štěstí je na dosah.
Nastalo období, které znamená konec. Jste na konci dlouhé cesty, kde si budete moci odpočinout a dokonce trochu vysadit. Dosáhnete úspěchu, který byl zatím jen sen. Vše se může realizovat tak rychle, až vám to zamotá hlavu. Budete muset ale pokračovat, na to nezapomeňte. Připravte se pomalu na další pouť.

Kozorožec
Promyslete každý krok.
Nastanou změny, které nebudou příliš příjemné. Je ale třeba se s tím vyrovnat. Začátky sice neproběhnou podle vašich představ, ale vše se nakonec ukáže v tom lepším světle. Budete muset změnit spoustu věcí ve vašem životě. Žádá si to doba a vy s tím moc nenaděláte. Pokud budete promýšlet každý krok, pozdější úspěch je zaručen.

Vodnář
Doba je vhodná k podnikání.
Čistý jangový hexagram vypovídá o mnoha věcech. Momentálně se nacházíte v období, které je poměrně harmonické a nějaký čas to tak i zůstane. Konejte tak, jak jste konali dosud a nepodnikejte nic zásadního. Jste na cestě, které byste se měli držet a rozhodně z ní nescházet. Nepřeceňujte své schopnosti, přestože vás to bude často svádět.

Ryby
Stále ještě vyčkávejte.
Začíná s vámi cloumat netrpělivost, což není úplně v pořádku. Váš čas opravdu přijde, jen je třeba být maličko trpělivější. Nic stejně nenaděláte, ať se budete snažit sebevíc. Plýtváte tak zbytečně energií, kterou budete velmi brzy potřebovat. Zachovejte klid a dobře pozorujte okolí. Nastane okamžik, který vás velmi překvapí. Jen to bude ještě chvíli trvat.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2164919
DnesDnes83
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden719
Tento měsícTento měsíc11095

Partnerské weby