Některé vlastnosti, charakter, založení a povahu mužů mohou často napovědět i barvy jejich obleků, které si s oblibou vybírají. Citliví a vnímaví lidé tak podle střihu, a barvy jejich oblečení mohou odhadnout, koho to vlastně mají před

sebou.

Ti z mužů, kteří si oblíbili barvu zelenou, mívají silnou vůli, patří ke ctižádostivým a touží po úspěšné kariéře. O těch, kteří dávají přednost hnědé barvě, se lze domnívat, že jsou poněkud těžkopádní, pomaleji se rozhodují a snaží se být co možná nejméně nápadní. Pro tyto osoby jsou důležité především peníze a materiální zabezpečení. Milovníci šedé barvy se snaží být na veřejnosti sice nenápadní, ale ze zákulisí rádi tahají za drátky a mají sklon ovlivňovat a řídit chod stěžejních záležitostí a mnohdy i svého okolí. Tito lidé neradi přiznávají své myšlení, pocity či to, co plánují a zamýšlejí. Často se také schovávají za jiné a jednají raději skrytě. Někdy tak zakrývají vlastní nejistotu, nedostatek sebedůvěry a samostatnosti. Muži, kteří se nebojí nosit červenou nebo ostatní výrazné barvy, bývají sebevědomí, velkorysí, aktivní i připraveni podávat dobré výkony.

Náklonnost k určitým barvám sice nelze většinou příliš změnit, ale někdy se to může dokonce vyplácet. Alespoň symbolickým zvýrazněním jistoty a odhodlání může být do málo výrazného šedivého nebo hnědého obleku pořízení barevnější vesty, motýlka, kravaty nebo jiného dalšího doplňku. Samotný výběr barvy obleku by však měl být založen převážně na tom, jaká barva každému jedinci nejvíce sluší.

(vel)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2164924
DnesDnes88
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden724
Tento měsícTento měsíc11100

Partnerské weby