Nepodceňujte ranní vstávání. Když jste už od rána v nepohodě, není lehké si přes den náladu zlepšit. Když naopak vstanete tou správnou nohou, budete po celý den příjemně a pozitivně naladěni, připraveni na všechny zážitky, a jen tak

něco vás nerozhází. Každé ráno vstávejte s nadšením a věřte, že dnešek bude krásný, neopakovatelný a prožijete ho naplno. Jakmile se probudíte, řekněte - děkuji. Začněte den s vděčností za svůj život, lásku, zdraví, rodiče, partnera, děti a za vše, co máte. Vstaňte s radostí a zasmějte se na sebe do zrcadla. A když večer uléháte do postele, znovu si připomeňte, co krásného jste během dne prožili. Vybavte si to a usínejte se vzpomínkou na krásné okamžiky, které se ten den staly. Vaše sny budou mnohem krásnější a krásnější bude i celý život.

Pamatujte na to, že každý den je nový začátek a přináší vám nové možnosti a příležitosti. Neznamená to, že musíte každý den udělat něco velkolepého, odvážného či něco zcela nového. Znamená to jen prožít dnešek, jak nejlépe umíte a beze zbytku. Když jste včera udělali něco, co se vám nepovedlo a čeho litujete, začínáte znovu, jste opět na startovní čáře. Pokud jste někomu nechtěně ublížili, omluvte se mu. Když jste se zmýlili, udělejte všechno pro to, abyste svou chybu napravili. Odpusťte si všechny nezdary a omyly a poučte se ze svých chyb. Jestliže dnes všechno nestihnete, zítra je také den a opět nový začátek.

(žuk)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2339363
DnesDnes254
VčeraVčera742
Tento týdenTento týden5078
Tento měsícTento měsíc19520

Partnerské weby

apartman banner