Cítíte se v poslední době malátní, bez energie? Jste celkově vyčerpaní a zhoršil se vám zdravotní stav? Je možné, že jste obětí vampýra. Po útoku agresivního vampýra se vám může rychle změnit tlak a zhoršit kardiovaskulární onemocnění. Zcela neoče kávaně může člověka stihnout infarkt či mozková příhoda. Běžně se stává, že se po setkání s ním člověk cítí psychicky i fyzicky vyždímaný. Když se vampýr nasytí energií jiného člověka, od „dárce“ odpluje a těší se na další setkání. Po několika minutách v jeho blízkosti cítíte fyzickou únavu, máte zkaženou náladu.

Řešil jsem případ ženy z Berouna, kterou několik měsíců vysával soused na vzdálenost několika metrů. Problém spočíval v jeho obrovském a otevřeném vampyrismu. Z ženy stahoval doslova po pásech životní energii. Bylo jí špatně - mdlo, točila se jí hlava. Snažil jsem se zasáhnout. V momentě, když se žena usadila do křesla, z vedlejšího pokoje najednou na astrální úrovni "vyletěla" jakási energetická dlouhá ruka a začala se omotávat kolem jejího těla. Díky magickým rituálům jsem toto nebezpečné spojení přerušil. Z druhého bytu se ozvalo bouchnutí, soused upadl na zem a začal zvracet. Běžným jevem je ovšem také vampyrismus v rodinách. Je to o to horší, že se z dosahu pak člověk dostává těžko. Pamatuji si na případ mladého muže, který bydlel ve společném bytě s manželkou i tchyní. Obě ženy fungují jako obrovské odsávačky energie, vzájemně se však nesnášejí, přitom manžela a zetě velice milují, nechtějí ho zničit. On však v důsledku jejich péče sotva stojí na nohou. Ženy se často vydávají do obchodů a na jiná místa, kde se hromadí lidé, získávají jejich energii. Pro vampýra jsou totiž fronty a tlačenice totéž, co studna s vodou pro žíznivého poutníka. Zde sají ve velkém energie svých obětí. Vampýři též rádi pracují v kolektivech s větším počtem lidí. Snadněji si vyberou svou oběť, mohou delší dobu „pracovat“ v utajení. Žádný vampýr ale není nějaký prosťáček, jak se na první pohled může někomu zdát. Když se naučí vysávání jiného člověka používat, může se stát viníkem řady vašich onemocnění a potíží. Také jistá žena z Jičína si stěžovala na zhoršující se zdravotní stav. Najednou jí něco tlačilo na prsou, nemohla se nadechnout, příšerně ji bolela hlava. Večer měla pocit, že jí někdo mačká břicho, dokonce i v tříslech ji cosi píchalo a škubalo. Byla několikrát u lékaře, ten ale nic nenašel. Vše začalo v okamžiku, kdy se k ní nastěhovala její nemocná matka, která vyžadovala neustálou péči a pozornost. Právě ona byla příčinou zdravotních potíží, vysávala energii své dceři. Ženě jsem sice dokázal pomoci a zdravotní stav se ji zlepšil, ale matka bez energie své dcery začala rychle chřadnout. Nastalo nepříjemné rozhodování, koho zachránit. Nakonec jsem doporučil, aby nemocné matce pořídila kočku, která by jí chybějící energii dodávala. Pomohlo to, situace se zlepšila.

Jak si vampýr vybírá oběť?

Je dobré vědět to, že vampýři s velkou radostí berou životadárnou energii lidem stejného pohlaví. Žádoucí je, aby se vyznačovali nějakou předností a dobrým zdravotním stavem. Pokud by vampýr vysával nemocného člověka, sám by do sebe přenesl nemoci své oběti. Jedna vedoucí z úřadu v Praze se rozhodně nehodlala krmit jakoukoli energií. Pouze určitou "vůní a druhem", proto si předem vždy důkladně vybrala svou oběť. Takto pak napadala zejména mladé, atraktivně vyhlížející, zdravé a sportovně založené ženy a dívky. Bezzásadový vampýr extra třídy své oběti z pozice moci dokonce i psychicky šikanuje, aby v rozrušení a strachu uvolňovaly více energie. To může být případ šikany a stresu v zaměstnání i rodinách. Vampýři nesnášejí samotu, znamená pro ně totéž co smrt. Proto se snaží být neustále v kontaktu s řadou lidí. Zajisté každý z vás může uvést celou řadu příkladů, kdy ho zcela nečekaně přepadla slabost, ztratil náladu a ve společnosti lidí se necítil dobře. Ten, na koho se nalepí vampýři, mívá chuť zachránit se útěkem, někdy je dokonce zaplaven hnusem a odporem.

Útoky na děti

Dítě je nejprve jako andílek, potom se to náhle změní. Všechno dělá opačně, odmlouvá a vzteká se. Je to prostě nesnesitelné dítě a život rodičů je tragický. Je zbytečné hledat chybu u rodičů, v dědičných poruchách atd. Vaše milované dítko bylo zřejmě podrobeno útoku a vlivu vampýra. I to se může stá, vždyť děti jsou velkým zdrojem energie! Ovšem vysávání má vliv na jeho chování, které se stává až nezvladatelné. Viníkem může být někdo z rodiny, ze školy či školky. Pak je dobré vytvořit dítěti silnou ochranu, která znemožní další propojování.

Léčení

Naše biopole, tedy jinak řečeno aura, má vlastní rozměry, pevnost a strukturu. Osoby schopné vnímat biopole jiných lidí z ní mohou vyčíst řadu důležitých informací, a to nejen o zdravotním stavu člověka, ale i to, zda a v jakém místě byl člověk zasažen kletbou a pod. Díky tomu se dá situace upravovat, léčit a lze vytvářet ochranu. Uvedu jeden příklad - z těla jedince, jenž někoho vysává, se třeba do oblasti jater či sleziny vysávané osoby táhne černý energetický pletenec. Tudy vampýr získává energii. Oběť se cítí špatně a v zasažené oblasti (v tomto případě jde o játra či slezinu) se zhoršuje její zdravotní stav. Letos jsem v Poděbradech řešil případ mladé ženy, které se po dlouhodobém vysávání ze strany bývalého manžela rozpadl život. Nebyla úspěšná, zhoršil se její zdravotní stav a nemohla najít milého a hodného partnera. Po dvou sezeních již byla spokojená, zářila teplem a přesvědčením, že má velký vliv na slabé mužské pohlaví. Nikdy neměla tak omračující úspěchy u mužů jako nyní. Při předchozím setkání jsem totiž manipuloval s její energií. Jak pak uvedla, vanula z ní energetická přitažlivost. Stačilo tak málo, jen upravit energii - zkorigovat a vyladit ji. Začala se plnit její přání, zlepšilo se její zdraví a úspěšně podniká.

S rostlinami opatrně!

Vampýry mohou být i rostliny, například některé druhy kapradin, fíkusů či kaktusů. Je známo, že díky svým vampýrským sklonům dokáže strom osika odstraňovat bolesti hlavy a léčit některé druhy nádorů. Topoly aktivně odsávají zápornou energii, ale současně mohou obyvatele, kolem jejichž domu rostou, trápit bolesti hlavy. Dub je generátorem blahodárné energie. Z toho důvodu působí na lidi kladně i nábytek z dubu. Největšími pohlcovači energie jsou topol, kaštan a osika, mohou vám však paradoxně pomoci při léčení. Stačí se o strom opřít zády. Do stromu uniká všechno špatné z vašeho těla, můžete cítit ulehčení a současně i slabost z nedostatku energie. Pak je dobré se stromu přestat dotýkat, poděkovat mu a nasytit se bioenergií ze stromu dárce, tedy například z dubu.
Milan Doležal
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2281791
DnesDnes59
VčeraVčera1209
Tento týdenTento týden59
Tento měsícTento měsíc14040

Partnerské weby