Beran
Nesourodý týden
Bude to nesourodý týden, kdy se budou střídat menší nezdary s dílčími úspěchy. Zřejmě vás čeká náročnější pracovní týden. V soukromí oceníte setkání s člověkem, kterého jste již dlouho neviděli. Pravděpodobně se nevyhnete určité nepříjemnosti. Možná vyply ne z toho, že váš partner se domnívá, že mu nevěnujete patřičnou pozornost.

Býk
Pozor na nepředvídané okolnosti
Vaše jednání v těchto dnech silně ovlivní okolnost, se kterou jste jistě nepočítali. Zdá se, že to celkově zlepší vaše veškeré snažení. Dejte si velký pozor, aby vám nepřinesla rozčarování nová známost. Raději se takovému riziku vyhněte. Starosti vám začátkem týdne udělá nějaká pracovní záležitost. Ta by se však měla vyřešit a závěr týdne by měl mít normální průběh.

Blíženci
Příjemné chvilky
Dejte si pozor na člověka, který se vás bude snažit oklamat, i když na první pohled bude vypadat sympaticky. Pravděpodobně se hvězdy zaslouží o to, že prožijete docela příjemné chvilky v soukromí. Nebojte se vyjít do společnosti, i když se nevyhnete riziku, že se stanete středem pozornosti. Vadit by vám to nemělo, ale lichotky neberte moc vážně.

Rak
Získáte si respekt
Nebojte se zasáhnout v okamžiku, kdy se vám bude zdát, že někdo jedná nečestně. Jistě tím trochu zvíříte situaci, ale na druhé straně si získáte respekt a uznání řady lidí, kteří vám mohou být prospěšní. Jistě vás potěší uznání lidí z vašeho pracovního kolektivu nebo přátel. To by se mělo pro vás stát impulzem k dalšímu posilování vašeho postavení. Jenom nepodlehněte některým lidem opačného pohlaví.

Lev
Prokážete vaše schopnosti
To, že se budete cítit psychicky i fyzicky velice dobře, bude mít na svědomí příznivý vliv planet. Jistě budete mít možnost prokázat své schopnosti. Neodmítejte člověka, který se na vás obrátí se žádostí o pomoc ve věci, které dobře rozumíte. Velmi příznivé postavení hvězd může zavinit, že budete vtaženi do situace, která pro vás bude zcela nová. Pak si ale dejte pozor, protože byste mohli snadno podlehnout různým svodům.

Panna
Pozor na citové záležitosti
Hvězdy jsou pro vás v postavení, kdy lidem chystá nějakou čertovinu, a to většinou v citových záležitostech. Proto se mějte na pozoru, nepodléhejte lákavým slibům, ani se nepouštějte do riskantního dobrodružství. Jinak by mělo být vše v normě. Nesmíte ale příliš podléhat tlakům okolí, jinak vás to semele. Je možné, že najdete něco, co jste v minulosti ztratili.

Váhy
Citové vzplanutí
Na náhlé citové vzplanutí blízkého člověka reagujte velice obezřetně a hlavně zdrženlivě. Pokud podlehnete, tak počítejte s velkým zklamáním - a to si snad nepřejete. Uznání v povolání vám sice bude lahodit, ale neberte to jako předzvěst zlepšení svého postavení. Někdy se musí kromě ledů hnout i štěstí. Máte ale na to, abyste všechno úspěšně dokončili.

Štír
Vyvarujte se zklamání
Snažte se v tomto týdnu vyvarovat zklamání tím, že nebudete projevovat nekritickou důvěřivost v člověka, jehož charakter moc neznáte. Po světě nechodí jen samí andílkové s upřímnými záměry. To se ale netýká člověka, ke kterému cítíte jisté citové vztahy. Ten vám může být v tomto týdnu naopak velmi prospěšný.

Střelec
Nehrajte na city
Dávejte si pozor na to, jak daleko můžete zajít. Partner má totiž pocit, že mu mnohdy tak trochu hrajete na city a vůbec se mu to nelíbí. Pokud chcete, aby vaše láska dále vzkvétala, musíte se trochu krotit. V práci to bude naopak úspěšný týden plný vzrušení, můžete se nejen naučit spoustě nových věcí, ale také být náležitě oceněni.

Kozoroh
Hlídejte si záda
Jste sice velmi upřímní, ale v tomto týdnu si dávejte velký pozor, protože se na vás chystá nějaká nekalost. Uvědomte si, že existují i lidé, kteří za vaši důvěru nestojí. Pokud budete mít oči otevřené, určitě najdete nejen onoho nepřejícího člověka, ale i důvod, proč se všechno děje tak, jak se děje. V lásce očekávejte hezké chvilky.

Vodnář
Nestálost vám neprospěje
Jste-li v nějakém pevném svazku, nekoukejte po jiných. Nestálost vám nejen neprospěje, ale mohli byste přijít o člověka, který je vám velmi vzácný. Buďte také opatrní v záležitostech, které se týkají peněz. Pokud si chcete brát v tomto týdnu nějakou půjčku, zvažte dobře, od koho. Zjistěte si dobře úrokové sazby. Půjčete si jen tolik, kolik budete moci splácet.

Ryby
Nechovejte se panovačně
Jistá panovačnost by vám mohla navodit horké chvilky. Naučte se být svolní k dohodě, mluvit o věcech a nestát si pouze za svým. Tento týden můžete získat mnoho hezkého, nebude určitě také nouze o příjemná a milá překvapení. Bude záležet jen na vás, co všechno a jak se stane, tentokrát vám hvězdy dávají volnou ruku v mnoha směrech, které můžete pozitivně ovlivnit.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2340888
DnesDnes53
VčeraVčera806
Tento týdenTento týden859
Tento měsícTento měsíc21045

Partnerské weby

apartman banner