Čas na duchovno
Posla dobrých zpráv, časopis Spirit, jsem si náhodou přečetla asi před dvěma lety. No - nic moc pro mě, řekla jsem si tenkrát jako člověk v ostrém pracovním procesu,  plátce hypotéky a matka dvou dětí. Teď stojím pevně nohama na zemi, mám většinou jen samé

přízemní lidské problémy a musím se na ně dívat optikou praktických řešení. Možná, až budu v důchodu - to snad budu mít více času na duchovno a věci mezi nebem a zemí, které nejsou vyprodukovány rovnicí efektivity: Výkon - cena.
A zase ta náhoda. Před týdnem se mi znovu časopis dostal do rukou - prolistovala jsem jej, sem tam něco jen prolétla, něco pročetla a prostudovala slovo od slova. Pane jo, seriál o runách! Totiž, nedávno jsem se zcela náhodně s runami dvakrát setkala. Poprvé přes svého přítele a podruhé přes zaměstnavatele. Nic o nich nevím, což mi bylo trapné dát najevo. Teď tedy o runách potřetí ve Spiritu. Není to snad znamení, abych se začetla a začala zajímat? Ano, ne, ano, ne - jistě to nebude ke škodě! Začnu zlehka - občas si pročtu Posla dobrých zpráv. Těch totiž není nikdy dost.
Čtenářka Lada Ch.

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2046038
DnesDnes673
VčeraVčera993
Tento týdenTento týden3570
Tento měsícTento měsíc20391

Partnerské weby