Plačící květina

Tento příběh se stal v srpnu roku 1991 v Kostelci nad Orlicí. Šlo o asi sto let starý domek, který byl postaven pro dělníky ve staré cihelně, jež se nacházela nedaleko odtud. Toho času tam bydlela rodina Čižinských. Šel jsem okolo a paní

Čižinská na mě volala, ať se jdu rychle do jejího pokoje na něco podívat. To, co jsem na vlastní oči spatřil, bylo opravdu šokující. Na dřevěném okenním parapetu byla v květináči nádherná zelená rostlina. Na každém listu bylo několik bílých kapek, vypadalo to jako slzy. Ty kapaly z listů dolů.

Spatřil jsem na vlastní oči plačící květinu. Nad rostlinou se vznášelo něco, co připomínalo slabý opar z mlhoviny. Paní Čižinská z toho byla úplně zoufalá a já také. Sdělila mi, že je to nějaké Boží znamení. A měla pravdu. V tehdejší Jugoslávii začala toho roku válka, která pak trvala několik let.

Jaroslav Š., Lupenice

 

Záporný“ Jaromír Hanzlík?

V čísle 15 pod titulkem „Záporné role se Jaromír dočká“ píše věštec a psychotronik Stanley Bradley, že Jaromír Hanzlík, který prý vždy toužil po roli „záporáka“, vysněnou roli dostane. Dokonce prý letos. Upřímně řečeno, v této roli si ho neumím vůbec představit. K některým hercům prostě role kladného hrdiny patří a k některým zase ty záporné. Herci si občas stěžují, že jsou tzv. zaškatulkováni. Například takový Jan Přeučil. V civilu velmi sympatický gentleman a na obrazovce či filmovém plátně stále jako padouch.

Pokud Jaromír Hanzlík roli toho zlého a bezcharakterního člověka zahraje, bude to pro diváky šok. Režisér, který mu ji přidělí, možná bude riskovat negativní reakce.

Takže jsem moc zvědavá, zda se předpověď Stanley Bradleyho splní.

Iva P., Břeclav

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2066894
DnesDnes63
VčeraVčera689
Tento týdenTento týden5306
Tento měsícTento měsíc13930

Partnerské weby