Z boreliózy jsem si udělala kamarádku

Po zhlédnutí jednoho pořadu v televizi s Markétou Fialovou jsem se rozhodla, že i já přispěji svojí troškou do mlýna, co se týká lymeské boreliózy. V pořadu se znovu odvysílaly rozhovory těch, kteří s touto

nemocí zažívají nelehké chvíle. Stesky, že jim doktoři nevěří a že je považují za hypochondry, jsem moc dobře znala. Věděla jsem tedy, o čem mluví. Zažila jsem to totiž na vlastní kůži.

S boreliózou bojuji již skoro 30 let a mohu vás ujistit, že mi tenkrát nevěřil skoro nikdo. Přechodila jsem ji a léčitel, ke kterému jsem poprvé v životě šla, mi řekl, že mám smůlu. Že už se s tím nedá nic moc dělat. Ale mně zázračně pomohl a já začala bojovat. Leccos jsem si přečetla o tom, jak ji léčit, co dělat, když je vám nejhůř. Nebylo to jednoduché. Využívala jsem speciální tinkturu a měla jsem pocit, že mi i docela pomohla. Dospěla jsem také k tomu, že si mohu udělat z boreliózy „kamarádku“ a snažit se žít pohodově. Také poprosit „tam nahoře“ o ochranu a poděkovat, pomáhat tam, kde je třeba. A milovat člověka, ať je to kdokoliv.

Vím, že jsme každý jiný, jinak vnímáme a jinak cítíme. Ale mně bude stačit, když pomohu jednomu člověku, aby mu bylo lépe.

Jana Š.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2341049
DnesDnes214
VčeraVčera806
Tento týdenTento týden1020
Tento měsícTento měsíc21206

Partnerské weby

apartman banner