2725PomozteV lidském těle se nacházejí tzv. energetické dráhy, které jsou propojeny s orgány. Staří indičtí lékaři tvrdí, že určitá kombinace pozic prstů uzavře konkrétní energetický kanál a vyvolá léčivý efekt. Pravidelným a dlouhodobým cvičením některých asán tedy lze

odbourat nebo alespoň zmírnit určité potíže, neduhy. Podle návodu astroložky a psycholožky Olgy Krumlovské se můžete základní cviky z tzv. jógy prstů naučit a využít je v praxi.

Na zahnání smutku, pesimismu a proti nespolehlivosti.

Olga Krumlovská říká: „Tato pozice prstů vás naladí příjemně optimisticky. Zbaví vás chmurných myšlenek a získáte i na sebevědomí. Pozice docílíte tak, že složíte do dlaně pravé ruky malíček s prsteníčkem, které shora lehce stlačuje palec levé ruky. Ten spolu s ukazováčkem tiskne prsteníček pravé ruky. Vztyčený ukazováček pravé ruky je vklíněn mezi ukazováček a prostředníček levé ruky. Malíček téže ruky se dotýká palce pravé ruky.

Kromě toho Olga doporučuje: „Zkuste si detoxikovat tělo pomocí drinku s kustovnicí čínskou. Připravíte si ho z 50 g zázvoru, půl hrnku goji (kustovnice čínské), šesti malých citronů, dvou lžiček medu a jednoho hrnku vody. Všechny ingredience rozmixujte a následně přeceďte. Zázvor totiž obsahuje vlákna, která by vám při pití mohla překážet. Tento drink popíjejte pomalu celý den.“

(zem)

Optimální doba procvičování je 45 minut denně, lze ji rozdělit na tři až čtyři kratší intervaly. Pokud budete procvičovat pozic několik, měli byste každé věnovat alespoň deset minut denně, aby byl účinek dostačující.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

2234961
DnesDnes155
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden3469
Tento měsícTento měsíc11026

Partnerské weby