ice flower 2471413 960 720BERAN: Váš úsudek dnes mohou ovlivnit starosti, které se na vás sesypaly. Nedělejte žádné závěry a podstatná rozhodnutí odložte na jindy.

BÝK: Nevztahujte si kritiku, kterou

dnes zaslechnete, hned na sebe. Možná je určena někomu jinému, jen je vyřčena v obecné rovině. Víc si věřte.

BLÍŽENCI: Můžete mít pocit, že jste ve všech směrech zesláblí. Z velké části za to může vaše tempo. Uberte trochu a víc přemýšlejte, co je pro vás dobré.

RAK:Můžete pociťovat bolest v místě starého zranění. Do ničeho se nepouštějte a odpočívejte. ♥ Alespoň ve vztahové oblasti cítíte po delší době jisté uklidnění.

LEV: Sebekritika je důležitá, ale nemělo by se to s ní přehánět. Raději se častěji pochvalte. ♥ Neživte v sobě staré křivdy.

PANNA: Pokud jste vstávali levou nohou, netvařte se kysele. Hleďte si svých povinností jako obvykle, zapracujte na lepší náladě. ♥ Láska vám nadbíhá.

VÁHY: Na vaší výkonnosti se zřejmě podepíše únava, nedostatek spánku. Máte na sebe nepřiměřené nároky, a tak nezapomínejte více odpočívat.

ŠTÍR: Víte, že se říká přej a bude ti přáno? Řiďte se podle této staré moudrosti a uvidíte, že má něco do sebe. ♥ Milostný život by vás neměl zarmoutit.

STŘELEC: Dnes buďte spíše ve své „ulitě“, moc se nikde neangažujte a nic zásadního nepodnikejte. Na nějaké experimenty není vhodná doba.

KOZOROŽEC: Jezděte a choďte opatrně, neriskujte. Dnes není den na porušování příkazů a zákazů. To platí i ve finanční oblasti.

VODNÁŘ: Spolupracujte s mladšími lidmi, na cosi získáte nový nebo širší úhel pohledu. ♥ V osobní sféře se může projevit nesoulad.

RYBY: Ukáže se, jak dobře jste hospodařili s penězi. Případné dluhy se vám nepříjemně připomenou. ♥ Žárlivost povede k hádkám.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2315964
DnesDnes768
VčeraVčera800
Tento týdenTento týden768
Tento měsícTento měsíc22890

Partnerské weby