2710vztahovBERAN: Pokud dnes vyrazíte nakupovat, soustřeďte se na to, kolik peněz vydáte a kolik dostanete nazpět. Nepozornost by se vám nevyplatila.

BÝK: Dobré dny

přicházejí. Jestliže se pouštíte do diskusí, snažte se logicky argumentovat. ♥ Jediná oblast, kde ještě musíte být obezřetní, jsou vztahy.

BLÍŽENCI:Doznívající fyzická slabost je jedinou vadou dneška. Když se ale vyhnete přílišné námaze, prožijete příjemné chvíle.

RAK: Může vás překvapit nečekané vydání, zvažte jeho nutnost. Nastartujte týden příjemnou návštěvou. Dnes by mohl mít čas někdo, s kým jste se už dlouho chystali sejít.

LEV: Ovládá-li vás špatná nálada, máte za sebou neklidnou noc, vsaďte na bylinkový čaj a zmírněte pracovní tempo. Mějte se rádi, netrapte sami sebe přemrštěnými nároky.

PANNA: Nepřehánějte to s aktivitou jakéhokoli druhu. Hvězdy soudí, že vaše kondice není stoprocentní, spíš byste se měli šetřit. ♥ Pocítíte závratné štěstí.

VÁHY: Peníze neutrácejte jen tak pro nic za nic. Šetření je na místě. ♥ Nebojte se dát otevřeně najevo svou náklonnost. Nešlápnete vedle.

ŠTÍR: Víte vůbec, co chcete? Nejdříve si ujasněte priority, pak konejte. ♥ Lichotky vám dělají dobře, ale nepřikládejte jim větší význam, než mají.

STŘELEC: Máte sice spoustu energie, ale pozor, jak s ní naložíte. Obecně platí, že jaký je výdej, takový by měl být i příjem. Nezapomínejte relaxovat.

KOZOROŽEC: Je skvělý den na učení, zkoušky či vědomostní testy. Proto vezměte knihkupectví nebo knihovnu útokem. ♥ Přehlížíte náklonnost zajímavé osoby.

VODNÁŘ: Toužíte-li po postupu v kariéře, dnes máte zelenou. Mohou se objevit zajímavé příležitosti. ♥ V citech vám chybí jistota.

RYBY: Den přeje vyřizování záležitostí na úřadech, tají obchodním dohodám a ujednáním. ♥ Nic není jen černé nebo bílé.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2315981
DnesDnes785
VčeraVčera800
Tento týdenTento týden785
Tento měsícTento měsíc22907

Partnerské weby