02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 16. BŘEZNA

BERAN: Nenechte se svést k velkým výdajům. Pokud se v létě chcete ohřát u moře, musíte teď část svého blahobytu oželet. Nemusíte mít všechno.

BÝK: Činorodost vám dnes

chybět nebude. Je na čase pustit se do práce na vylepšení bydlení. Výsledek překvapí i vás samotné.

BLÍŽENCI: Zkuste si dnes pořádně „vyčistit“ hlavu. Zapomeňte na televizi, počítač nebo telefon. Uvidíte, kolik krásných myšlenek vás navštíví.

RAK: Ve vztazích to pořádně jiskří a neshod přibývá. Snažte se obrousit hrany a propracujte se k věcné diskusi. Nezapomeňte dobře naslouchat.

LEV: Jestliže se zamýšlíte nad nějakou větší investicí, měli byste se s někým poradit. A to nejen v rodinném kruhu. ♥ Jděte z cesty Štírům a Býkům. Setkání by vám nic dobrého nepřineslo.

PANNA: Dali jste si za cíl zatočit s resty, udělat si kolem sebe pořádek? Počítejte s tím, že se něco nemusí povést na prvý pokus. ♥ V citových záležitostech budete stát na straně vítězů.

VÁHY: Nerozčilujte se kvůli hloupostem, nestojí vám za to. ♥ Partnerský vztah může být vystaven zatěžkávací zkoušce.

ŠTÍR: Měli jste pro dnešek konkrétní plán? Pak počítejte s tím, že všechno bude jinak, než jste zamýšleli. Přízeň planet máte na své straně, překvapení vás zřejmě nemine.

STŘELEC: Procházka nebo výlet do přírody budou jako balzám pro vaše tělo i duši. Neseďte tedy doma a vyrazte na čerstvý vzduch.

KOZOROŽEC: V kruhu rodiny si podle všeho projdete citovou zkouškou - možná jste někoho zklamali. Určitě víte, jak to napravit.

VODNÁŘ: Využijte tento víkendový den k aktivnímu odpočinku. Pohyb vám rozproudí krev a dodá dobrou náladu.

RYBY: Využijte toho, že čas přeje plánování a projednání rodinného rozpočtu. ♥ Může úřadovat žárlivost. Je ale oprávněná?

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 17. BŘEZNA

BERAN: Psychické vyčerpání, které vás může postihnout, lze zmírnit chvilkou samoty. Když si k tomu vezmete dobrou knížku, určitě se vám uleví.

BÝK: Pokud jste investovali do bydlení, ztenčila se vaše finanční rezerva. I když máte chuť ještě něco nakoupit, musíte si víc hlídat další výdaje.

BLÍŽENCI: Kolikrát už jste odložili důkladný úklid vašich dokumentů? Udělejte si čas a vrhněte se na to. Uvidíte, s jak dobrým pocitem budete uléhat.

RAK: Energii, kterou potřebujete, můžete načerpat venku. Opusťte pohodlí čtyř stěn, projděte se parkem a vstřebávejte jarní atmosféru.

LEV: Vypadá to, že se nemusíte do ničeho nutit, všechno půjde s neobyčejnou lehkostí. ♥ Jen na mezilidských vztazích musíte více zapracovat.

PANNA: Vyvarujte se rozčilování a neoprávněné kritiky. Hleďte si raději toho, abyste volný den naplnili příjemnými aktivitami, hezkými vzpomínkami.

VÁHY: Energii směrujte k aktivitám a činnostem, při nichž si odpočinete a ještě vám budou k užitku. ♥ Na vytahování „kostlivců“ ze skříně není vhodná doba.

ŠTÍR: Nedělejte nic, co je vám proti mysli. Užijte si neděli sami nebo v rodinném kruhu. Věřte, že si to zasloužíte.

STŘELEC: ♥ Pokud hledáte partnera, tak je dobré si pamatovat, že nyní mají největší šanci sebevědomí lidé, kteří vědí, co chtějí a jsou vstřícní.

KOZOROŽEC: Je čas na pořádnou dávku pohybu, a tak neváhejte a vydejte se do přírody. ♥ Máte dar výřečnosti, tak toho využijte.

VODNÁŘ: Případné pozvání do společnosti na nějakou větší akci dobře zvažte. Vaše psychika uvítá klidnější režim.

RYBY: Emoce a city mohou dnes být jako na houpačce. Zvláště pokud bude vyzrazeno něco, co mělo zůstat utajeno.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2278916
DnesDnes31
VčeraVčera734
Tento týdenTento týden3371
Tento měsícTento měsíc11165

Partnerské weby