Beran
Zodpovědnost by měla být na prvním místě
Pozor na laxnější přístup k povinnostem, který vás může provázet zejména na začátku týdne. Nedořešené záležitosti se mohou stát příčinou potíží a následně i vaší špatné nálady. Neberte to na lehkou váhu, zodpovědnost je v těchto dnech prioritou! Poku d budete někam cestovat, nezapomeňte před cestou všechno zkontrolovat.

Býk
Opatrnost je na místě
Vsadíte-li na přátelskost a toleranci, věřte, že atmosféra kolem vás bude skvělá. Pro osamělé Býky je tu jedno varování. Naskytne-li se příležitost navázat nový vztah, buďte opatrní. První pohled někdy klame, svůj protějšek nejprve prověřte. Budete-li se rozhodovat ohledně nové práce, i tady je na místě velká dávka opatrnosti.

Blíženci
Hlídejte si finance
Pokud tak nečiníte, měli byste si začít hlídat finance. Neutrácejte zbytečně! Radost vám udělá zjištění, když se dostanete do potíží, že se najdou přece jen i dnes lidé, kteří vás vyslechnou, v rámci svým možností ochotně a nezištně pomohou. Je ale zbytečné dostávat se do problémů, když můžete ze všeho vybruslit bez úhony.

Rak
Ozve se zapomenutá minulost
Mohou se vynořit problémy, o kterých jste se mysleli, že už jsou zapomenutou minulostí. Zpytujte svědomí, máte-li v tomto ohledu nějaké resty, snažte se vše urovnat. Jakkoli to bude nepříjemné, věřte v pozitivní posun a přínos. Raci jsou zrozeni pro rodinu, měli byste ale nejen dávat, nýbrž také brát. Zvláště v tomto týdnu je to vyloženě nutnost.

Lev
Otevřete se novým věcem
Tento týden raději příliš nespoléhejte na staré jistoty. I ten, koho léta znáte, vás může nějak překvapit. Vše podléhá vývoji a okolnostem, nic není neměnné. Buďte ochotni spolupracovat a otevřete se novým myšlenkám či názorům. V lásce začnete toužit po něčem neotřelém, pozor ale, abyste se nespálili.

Panna
Těšte se z přízně hvězd
Jste-li žena, v případě nesnází či určité bezradnosti si buďte jistá, že se můžete spolehnout na svou intuici. Jste-li muž, ženy a jejich principy chápání vám umožní vidět určité věci jinak. S jejich pomocí najdete řešení. Můžete se ale těšit na souhru šťastných náhod i události, které se vám vryjí do paměti v tom pozitivním slova smyslu.

Váhy
Konzervativní jednání není na místě
Máte před sebou nějaké poznání. Může se týkat vztahů, práce nebo i duchovna. Pamatujte, poznání je vždy přínosem, ať už je radostné či nikoli. Nebuďte konzervativní a nebojte se revidovat své názory a postoje, pokud je to třeba. V lásce se vám mohou ukázat nové obzory, využijte toho a nenechte se ničím brzdit.

Štír
Upřímnost vám usnadní cestu
Nezklamte lidi, kteří se na vás s důvěrou obrátí. Jednejte s každým na rovinu, jedině otevřenost vám nyní usnadní cestu, díky ní se můžete vyhnout problémům. V závěru týdne bude ovšem nálada poněkud výbušnější, hrozí konflikty. Snažte se o to, abyste zbytečně nikoho neprovokovali a nedávejte negativní podněty.

Střelec
Nekomplikujte si život
Buďte upřímní k okolí i sami k sobě. Pokud budete cokoli zveličovat, přikrášlovat nebo se ve snaze získat profit uchýlíte k nepravdám, jen si zbytečně zkomplikujete život. Uvažujete-li o změnách, nedělejte nic za zády partnera! Ten by vám to později mohl nejen vyčíst, ale zbytečně by se navršily další problémy.

Kozorožec
Podrážděnost nic nevyřeší
Budete pravděpodobně poněkud citlivější k výtkám okolí, které se týkají vaší osoby. Podrážděnost a nedůtklivost však nic neřeší. Zamyslete se nad tím, zda na tom všem přece jen není kousek pravdy. Jednejte uvážlivě a smysluplně, uvidíte, že potom se všechno obrátí na tu správnou cestu, po které chcete jít.

Vodnář
Můžete mnohé pochopit
Zostřit se mohou jak negativní, tak pozitivní vjemy. Tyto dny vám tak dávají příležitost k tomu, abyste mnohé pochopili a jak se říká - začali znovu. Snažte se vyčistit si hlavu, udělat pořádek ve svých záležitostech i vztazích. Pokud chcete něco ukončit, už byste neměli dlouho váhat, život máte přece jen jeden.

Ryby
Za chyby se platí
Někteří z vás možná během týdne zjistí, že se přílišná shovívavost nevyplácí. Však jedno moudré přísloví praví, že podáte-li někomu prst, bude chtít celou ruku. Jednejte proto tak, jak si to situace žádá. Je-li třeba, buďte razantní. Pamatujte ale, že za každou chybu musí člověk zaplatit. Vše záleží hlavně na vás.
(han)
 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

 

 

2202873
DnesDnes256
VčeraVčera595
Tento týdenTento týden2547
Tento měsícTento měsíc12623

Partnerské weby