Naděžda Iždinská je jasnovidka a kartářka, která pochází z Ruska. Během své praxe se setkává se spoustou životních osudů a o některé příběhy se s námi podělila. Právě díky nim se můžeme přesvědčit o tom, jak si s námi život někdy pohrává. Leckdy po něčem toužíme, cosi chceme, a dostaneme něco jiného. Ale většinou je

to pro nás to nejlepší...

Dočkala se veselky

Za Naďou přišla starší dáma, Jana, vypadala dost ustaraně. Řešila problém s dcerou, bála se, že zůstane bez vnoučat. Dceři bylo totiž už třicet a stále byla bez partnera. Nějaké známosti měla, jenže se z nich nikdy "nevyklubalo" nic vážnějšího. A Jana si tolik přála, aby se vdala.

Naďa vypráví: „Karty ukázaly, že příčinou samoty dcery je sama matka. To ona vytvářela energetický blok, něco takového se stává poměrně často. Paní Jana se nejdříve urazila, když jsem jí to řekla. Vysvětlovala jsem jí, o co jde, že to nedělá schválně. Na jednu stranu opravdu chce, aby se dcera vdala a měla svou rodinu, na druhou se však podvědomě bojí, že zůstane sama. V podstatě pak inklinuje k tomu držet dceru ve strachu a vydírat ji svými chorobami a slabým srdcem. Žijí společně ve velkém bytě a matka tam nechtěla žádného vetřelce, nepřijala žádného potenciálního nápadníka. Vedla neustálý vnitřní boj, měla strach, co si počne, až se dcera osamostatní. Nicméně karty viděly situaci příznivě, svatbu slibovaly. Ovšem nikoli dcery, nýbrž matky!“

Podle karet měla Jana odejít a začít pečovat o muže a novou rodinu. Karty tvrdily, že bude unavená, ale velmi šťastná.

Jana se začala smát: „Já tu jsem přece kvůli svatbě dcery, to musí být omyl…“

Karty nicméně trvaly na tom, že přijde muž a později i nové dítě do rodiny. Zaskočená Jana ještě při odchodu nevěřícně kroutila hlavou. Za půl roku se ale na výklad objednala znovu a chtěla vědět, zda muž, s nímž se seznámila, je ten pravý. Karty potvrdily, že jde o slušného člověka, který ji má skutečně rád, nešlo mu o její peníze ani o byt.

A co se dělo dál? Během svatebních oslav se dcera Jany seznámila s jedním z hostů a jejich románek se vyvíjel více než slibně. Maminka Jana se odstěhovala za manželem na venkov, kde se starala o domek, zahradu a nemocnou tchyni. Měla spoustu práce, ale byla spokojená. A za rok už chovala v náruči i svou první vnučku.

(zem)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

2234877
DnesDnes71
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden3385
Tento měsícTento měsíc10942

Partnerské weby