29572342 1737970546248935 8310096155979589824 nBERAN: ♥ Láska má pro vás otevřenou náruč, budete se cítit milováni. Proto dobrou náladu dokážete předat i lidem kolem vás.

BÝK: Můžete si být jisti, že pokud se sami přičiníte, vaše úspory se v blízké

době rozmnoží. Nápad už máte, teď ještě přiložit ruku k dílu.

BLÍŽENCI: Po práci si zajděte s přáteli na skleničku nebo do kina. Potřebujete protiváhu k velkému pracovnímu nasazení.

RAK: ♥ V lásce dnes zažijete něco krásného. Dost možná vás partner překvapí pozváním na večeři nebo do kina.

LEV: Po fyzické i psychické stránce byste měli být v perfektní kondici. Vaši energii a vitalitu vám může okolí závidět. ♥ Nebojte se říci si o to, co je vám příjemné.

PANNA: Pokud si chcete něco dopřát, utrácet, hvězdy jsou na vaší straně. S financemi se nemusíte nijak uskromňovat. Štědrost můžete projevit i vůči svým blízkým.

VÁHY: Osobní pocity na pracovišti nechte stranou, jednejte jako skuteční profesionálové. ♥ Nepochopení a nedůvěra mohou člověka zabolet.

ŠTÍR: Nepřepínejte síly, vaše psychická i fyzická kondice mají své limity. ♥ Vyhněte se Vodnářům, nic dobrého by vám setkání s nimi nepřineslo.

STŘELEC: ♥ Dařit se bude nezadaným, kteří mají příležitost potkat zajímavou osobu. A mohou využít svého daru výřečnosti.

KOZOROŽEC: Nějaký vnitřní hlas má sice tendenci nahlodávat vás a klást před vás nové problémy, ale s pomocí spolehlivých lidí je dokážete zvládnout.

VODNÁŘ: Aspekty nevylučují kariérní postup, ve hře může být i nějaké finanční přilepšení. Kdo hledá práci, má dobré vyhlídky.

RYBY:Na obzoru jsou dobré zprávy, také může dorazit zajímavá inspirace. ♥ Dejte prostor romantice, nebudete zklamaní.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 25 let

Fotografie 0016

2234805
DnesDnes619
VčeraVčera671
Tento týdenTento týden3313
Tento měsícTento měsíc10870

Partnerské weby