Každý je strůjcem svého štěstí. Někdy se daří více, jindy méně. I myšlenkami si lze štěstí přivolat. Jak na to?

+ Přejte si vždy v přítomném čase a

formulace by měla být jednoduchá a srozumitelná. Čím přesnější je, tím přesněji bude přání vyplněno.

+ Je vhodné si každé přání napsat na papír, tak mu dáte „hmotný“ rozměr. Posílíte tím energii přání a také si budete přesně pamatovat jeho formulaci.

+ Své přání vnímejte jako ryze soukromou věc a raději se o něm nikomu nezmiňujte. Stálým „omíláním“, ale také nepřejícností a závistí druhých se oslabuje energie přání.

+ V případě, že začnete pociťovat pochybnosti, přání si opakujte. Čím častěji a intenzivněji budete své přání opakovat, tím se budou vaše šance zvyšovat. Nejlépe je mít svoje přání napsané na kouscích papíru a mít je stále na očích - třeba na zrcadle v koupelně, na okraji monitoru. Pokud jedete metrem, autobusem, vlakem, zavřete oči a vciťujte se do svého přání.

+ Soustřeďte se na energii svého přání a prožívejte každý den tak, jak se domníváte, že se budete cítit, až se vám přání opravdu splní. To „přitáhne“ očekávanou událost do vašeho života. Jestliže přijmete fakt, že zázraky se dějí, pak všechno, co se bude dít, bude zázračné. Těšte se, začněte vyzařovat energii a radostné očekávání.

+ Oslavte každý svůj drobný úspěch, to vás posílí ve vaší víře.

(žuk)

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2099737
DnesDnes869
VčeraVčera552
Tento týdenTento týden6719
Tento měsícTento měsíc21523

Partnerské weby