Paní Pavla T. ze Znojma do redakce napsala: „Po určitých událostech jsem se začala zajímat o paranorální jevy, zvláště o telekinezi. Slyšela jsem, že jednou z hodně známých osobností, které schopnosti telekineze ovládaly, byla ruská žena Nina Kulagina. Můžete o tom, prosím, něco napsat? Také bych se ráda dozvěděla, jakým způsobem je možné telekinezi vyzko ušet a případně trénovat…“
Nina Kulagina (1926 - 1990) skutečně svými schopnostmi proslula, však ji také testovaly světové vědecké kapacity. Existují o tom záznamy a byl pořízen i filmový dokument. Při pokusech běžně silou vůle pohybovala po stole rozházenými zápalkami nebo plechovkou a dalšími rozličnými předměty (vážícími až půl kilogramu), rozhýbala a zastavila kyvadlo hodin, vychýlila střelku kompasu, ale rovněž pouhou myšlenkou na vzdálenost 1,5 metru zastavila srdce žáby.… Dokázala by to i se srdcem člověka, nejspíš ano…

 

Ovšem prováděla i jiná „kouzla“. Na neexponované filmy například opět pouze silou své vůle vytiskla značky či písmena, dokázala to i přes stínění, které bylo jištěno gumovou zábranou o tloušťce dvacet milimetrů a 1,5 milimetru silným pásem olova. Rovněž dokázala termicky působit na své okolí (tento jev se nazývá pyrokyneze), a to tak, že mohla na vzdálenost jednoho metru způsobit na kůži dobrovolníků projevy popálenin - zčervenání, puchýřky. Podle lékařské zprávy vykazoval při experimentech organismus Kulaginové značné vypětí. Její srdeční rytmus se zrychlil, činil až 240 tepů v minutě, zvyšoval se její krevní tlak, docházelo k úbytkům na váze (až 1,5 kilogramu). Jak cvičit telekinezi? Podle odborníků existuje vícero metod, ale vždy je nutno zachovávat systematičnost a pravidelnost, tedy určitou disciplínu, vaše srdce i mysl se musí zbavit negativních emocí. Nejprve je vhodné uvědomit si svou energii, pak s ní můžete pracovat. K tomu lze využít tzv. tvorbu energetických koulí.

Dejte ruce před sebe, jako byste cosi drželi, představte si, jak jimi protéká energie. Ta se lehkými a pomalými pohyby vašich dlaní a prstů spojuje a formuje do tvaru koule. Vaše ruce se prohřejí, mohou se i chvět, můžete cítit určité brnění. Po nějaké době můžete začít s dalšími technikami. Můžete ovládat pohyb siderického kyvadla nebo plamen svíce. Na list papíru si nakreslete osový kříž, udělejte si jednoduché siderické kyvadlo (na nit o délce kolem 15 centimetrů zavěste kroužek, prstýnek…). Nit navinete na svůj ukazováček a kyvadlo spustíte nad osový kříž. Soustřeďte svůj pohled i myšlenky na kyvadlo, vizualizujte si představu jeho pohybu. Věřte, že se po určité době kyvadlo dá do pohybu ve směru, který intenzivními myšlenkami určujete. Podobně se dá ovlivňovat plamen svíčky. Zapalte ji a chvilku relaxujte, uvolněte se. Pak se na plamínek soustřeďte a představte si, že s ním splýváte. Jestliže se vaše energetické pole propojí s polem plamene svíčky, můžete ho ovládat. Můžete jím pohybovat, plamínek lze i rozšiřovat, zmenšovat nebo zeštíhlovat a protahovat - dle libosti.

Doporučená délka uváděných technik je pět až deset minut. Když se vám práce začne dařit, můžete postoupit o krok dál a zkusit pohybovat lehkými předměty. Položte na stůl třeba zápalku nebo korkovou zátku. Opět se nejprve zklidněte a zharmonizujte, pak mysl zcela soustřeďte na daný předmět. Představte si, že je mezi vámi a ležící věcí jakýsi tunel. Ve své mysli stvořte imaginární ruku, která předmět posouvá. Měli byste pocítit tlak a pomoci vám může, když si ve své hlavě vytvoříte zvukovou představu symbolizující pulzující magnetické pole. Hodně úspěchů při tréninku!
(šál)
Na snímku Nina Kulagina 

 

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2260979
DnesDnes573
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden2568
Tento měsícTento měsíc16387

Partnerské weby