Novoluní proběhne  9. března ve znamení Ryb. Bude mít vliv na témata intuice a jasnozřivost, deprese, smutky a různé závislosti. V době novoluní jsou lidé obecně intuitivnější, empatičtější a mohou pracovat na otevření či rozšíření třetího oka či čaker. Citliví jedinci mohou bojovat s depresivními stavy a s úzkostí. Závislosti

zesilují, mohou člověka zcela ovládnout. Úplněk nastane 23. března ve znamení  Vah. Ovlivní veškeré vztahy, smlouvy a dohody. Pod jeho působením lze ukončit konfliktní situace, nastavit nová pravidla - diplomaticky a asertivně. Jupiter ve znamení Panny má stále retrográdní směr. Bude couvat až do 9. května. Vrací nás do minulosti, abychom učinili něco, co nám později přinese štěstí a posun.

BERAN

Planeta Mars se přesunula do Střelce. Pro vás začíná období úředních a soudních záležitostí, aktivitu věnujete vzdělávání, kurzům a školením. Také můžete více cestovat nebo plánovat dovolenou. Novoluní  v Rybách vnese do vašeho života neklid. Začnete rekapitulovat svou dosavadní cestu, měli byste přemýšlet, co se nepovedlo, a pomalu to opustit. Co se povedlo, to podpořte. K přemýšlení máte měsíc, jelikož začátkem dubna přijde novoluní ve vašem znamení. Do úplňku byste měli ukončit a uzavřít vztahy. Nechat odejít ty, které nefungují a naopak upevnit nové nebo stávající funkční partnerské či pracovní vztahy. Slunce a Merkur, planeta komunikace, se pohybují vaším znamením. Bude vás slyšet i vidět. Je čas podepisovat nové smlouvy a dokumenty, cestovat nebo řešit auto. Duben vás nadále potlačí do úředních, soudních situací. Dubnové novoluní ale slibuje obrovský posun vpřed.
BÝK

Planety aktivují váš majetek, finance, které vlastníte společně s další osobou nebo bankou (jde o hypotéky, půjčky nebo alimenty). Venuše se přesune z Vodnáře do Ryb. Budete zářit ve společnosti. Novoluní  vám připomene nové partnerství nebo společenství, do nějž chcete patřit. Můžete začít projekty, které budou spojovat určitý typ lidí. Pozor však na zklamání, Neptun v blízkosti Venuše vám může nasadit růžové brýle a neuvidíte, nebudete chtít vidět, co je třeba. Neptun s Venuší dokážou ošálit, oklamat vaše city. Do úplňku dořešte, pokud možno, zdravotní záležitosti. Nemoci, zdraví nebo starost o druhou osobu -  v tom byste si měli udělat jasno do konce měsíce. V dubnu budete nadále řešit starosti s penězi a majetkem.
BLÍŽENCI

Aktuálně máte zaktivované vztahy. Plně se budete věnovat partnerským a pracovním vztahům, smlouvám a dohodám. Měli by si nastavit jasná pravidla, a to jak v pracovní oblasti, tak v životě. Novoluní vám přinese energii do práce, nové nasměrování. Pozor na Neptun, který ovlivňuje okolní planety a zkresluje některé situace spojené s pracovními aktivitami. Myslete racionálně a nenechte se ošálit. Vše si nechte potvrdit smluvně a písemně, aby nedocházelo k omylům. Ve všem se snažte mít řád, postupujte krok za krokem za svým životním snem. Úplněk vás bude tlačit k řešení záležitostí s dětmi nebo partnery, s lidmi z okolí. Vztahy a dohody budete probírat i v dubnu, kdy by vám měla do života vstoupit důležitá osoba, začnete působit v nové společnosti nebo společenství. Černá Luna zlobí a škodí v partnerských vztazích, v tématu dětí,  potomků,  plodů a pracovních výtvorů.

RAK

Novoluní vám otevírá cestování, rozšiřování vědomostí v kurzech a na školeních. Začnete se věnovat úředním a soudním záležitostem. Můžete rovněž plánovat dovolenou nebo aktivity spojené s cizinou. Úplněk vás tlačí k dořešení rodinných problémů, uzavřete nějaké situace spojené s domovem a zázemím. Pokud se hodláte přesunout pracovně nebo se přestěhovat, měli byste už mít jasno. Planeta aktivity vytváří situace spojené s nemocemi a zdravím, a to i následně v dubnu, kdy vás zaměstná především oblast zdraví nebo pomoci jiným lidem. Co jste slíbili, měli byste na jaře vykonat. Začněte žít zdravým životním stylem. Pokud bude spokojená vaše duše, pak i tělo bude zdrávo. Duben vám odstartuje novou cestu v pracovní i životní oblasti.
LEV

Slunce se pohybuje v Rybách, to je signál pro aktivity spojené s penězi a majetkem. Při novoluní se spojí síla více planet a odstartuje novou možnost získat peníze. Pozor na planetu klamu a šálení, Neptun, který může některé situace zastřít. Zde je dobré si vše dohodnout písemnou formou. Každopádně finance zahýbou vašimi city. Intuice bude otevřená na maximum, takže byste se neměli nechat obalamutit. Březen (i duben) aktivuje témata dětí, tvorby a partnerů. V tuto dobu buďte kreativní, můžete vytvořit velké dílo. Kdo touží po dítěti, má vhodný čas pro zplození potomka. Vliv úplňku dořeší úřední jednání, situace související s cestou a dopravním prostředkem.  Pokud jste řešili sourozence, i zde se vše dokoná. Duben vám otevře situace spojné s cestami do ciziny, úřady nebo rozšiřováním vědomostí.
PANNA

Březnové postavení planet aktivuje témata domov, rodina a zázemí. Pokud se toužíte přestěhovat nebo se věnovat práci související s bydlením, nyní je vhodný čas. Celé jaro a konec léta se pro vás točí kolem domova a zázemí. Novoluní  vám přinese do života nové partnery. Pracovní i životní vztahy naberou nový směr. Potkáte důležitou osobu, která vás ve vašem životě posune. Můžete podepsat nové dohody a smlouvy, nastavit nová pravidla ve vztazích. Bude se vám dařit, Jupiter hlídá vaše jednání a nenechá vás udělat chybné rozhodnutí. Úplněk dokončí veškeré finanční záležitosti. Do úplňku musíte mít jasno ve financích. Duben se bude točit kolem peněz a majetku,  bydlení a domova. Saturn dlouhodobě požaduje, abyste si uspořádali rodinný život, usadili se, udělali si jasno v tom, kde a s kým chcete žít a pobývat pracovně.

VÁHY

Budete aktivní na úřadech, čekají vás cesty a řešení dopravního prostředku, např. auta (nákup, prodej, oprava či vyřizování dokumentů s ním spojených). Pokud máte sourozence, i v kontextu s ním budete muset vyvíjet aktivitu. Novoluní vás směruje ke zdraví, zdravému životnímu stylu. Venuše pluje Vodnářem do Ryb. Budete toužit po vylepšení svého vzhledu. Jupiter  vás pomalu připravuje na rozmach a možnost  obrovského životního posunu. Mnozí z vás budou řešit vztahy. Ty stávající, které vám nepřinášejí štěstí, budou ukončeny, aby uvolnily místo novým, úspěšnějším. Do úplňku byste měli mít jasno v souvislosti s pracovními i životními partnery. Budete ukončovat dohody a domlouvat nové podmínky. Duben bude nadále působit na oblast úředních záležitostí. Musíte si udělat pořádek ve všech úředních dokumentech, dát do pořádku auto nebo jiné dopravní prostředky.

ŠTÍR

Planeta Mars se pohybuje Střelcem. Máte na delší čas zaktivované peníze. Saturn vám přináší situace, v nichž si musíte dát do pořádku majetkové záležitosti. Novoluní vám přinese nové pracovní nebo životní partnery. Planetka Ceres se pohybuje u Slunce, na přetřes přijdou témata partneři, děti, plody a výtvory. Musíte podat vysoké výkony a využít energii od životadárného Slunce. Můžete plodit, tvořit, věnovat se pracovním a životním partnerům. Nezadaní mohou potkat „toho pravého“ nebo „tu pravou“. Úplněk bude mít silný vliv na vaši psychiku. Začnete rekapitulovat a přemýšlet, kam se v životě chcete ubírat dál, co se vám za uplynulý rok povedlo a naopak. Budete se připravovat na svůj úplněk, který proběhne koncem dubna. To bude doba, během níž byste měli ukončit vztahové záležitosti, které nefungují, a naopak posílit funkční a nově vznikající vztahy (jak v pracovní, tak v životní rovině). I v dubnu budete řešit peníze a majetek.

STŘELEC

Mars ve Střelci vás nenechá odpočinout. Celé jaro (ale i konec léta) budete muset neúnavně pracovat. Novoluní zřejmě přinese novou cestu do vašeho bydlení a zázemí, konečně naleznete směr. Pokud řešíte bydlení, novoluní vám nabídne nové možnosti. Slunce se spojí s planetkou Ceres a budete muset dát všechnu energii právě do tématu zázemí a domova. Saturn vám dlouhodobě přináší životní situace, které vás nutí dát si do pořádku svůj život. V březnu máte šanci udělat si jasno kolem své osoby. Úplněk cosi ukončí, uzavře vaše fungování v rámci určitého společenství, skupiny lidí. Do úplňku se musíte rozloučit s lidmi, kteří vám již nic nepřinášejí, jen vás zatěžují. Jupiter se spojil se vzestupným karmickým uzlem, který vám ukazuje, jakým směrem se máte vydat za svým štěstím a úspěchem. V dubnu se propojí Mars se Saturnem, což vám trochu zkomplikuje život. Lze očekávat nového pracovního partnera, a kdo hledá lásku, jaro má pro toto téma otevřené.

KOZOROH

Mars se pohybuje Střelcem a vám začíná období, kdy máte uzavírat určité životní situace. V pracovní rovině je třeba ukončit vše, co nefunguje, jak má. Nedořešené situace se vrátí s koncem léta. Novoluní otevře témata cestování a vzdělávání, úředních záležitostí. Najdete se, nasměrujete, ovšem musíte vyvinout úsilí, jelikož planetka Ceres přechází přes Slunce. Budete vyřizovat písemnosti a hodně komunikovat. Také se může objevit nějaká situace spojená s dopravními prostředky. Úplněk ukončí a uzavře vaši pracovní oblast. Do úplňku byste si měli ujasnit vše v pracovní rovině. Končí jedna životní cesta, aby mohla začít nová. Dubnové postavení Marsu se Saturnem zatlačí na vaši psychiku. Naznačí, co máte ukončit a které situace si máte dát do pořádku.

VODNÁŘ

Venuše v Kozorohu vám přeje do 12. března. Budete nepřehlédnutelní a neodolatelní, choďte tedy do společnosti a užívejte si přízeň planet, než se Venuše přesune do znamení Ryb. Mars se pohybuje v blízkosti Saturnu a po vás chce, abyste si vytřídili přátele, uvědomili si, mezi jaké lidi chcete zapadnout. Otevírají se vám možnosti využít přátel a známostí. Novoluní vás společně s Merkurem a planetkou Ceres nasměruje k financím a majetku. Pozor však na Neptun, který může finanční záležitosti zkreslovat. Můžete být oklamáni, proto je dobré si vše pečlivě kontrolovat, zejména písemnosti. Všechny dohody mějte v písemné formě. Úplněk ukončí a uzavře vše související s cestami do zahraničí, nastolí jasno v soudních a úředních záležitostech. Do úplňku byste měli vyřešit své vzdělávání, domluvit si kurzy nebo školení. Duben vám přinese cestování, úřady a také  nákup, prodej či řešení dopravního prostředku.

RYBY

Mars vám připravil na jaro aktivitu v pracovní oblasti. Nebudete vědět, kam dřív skočit.

Co nedoděláte na jaře, to se vám do života vrátí koncem léta. Novoluní ve vlastním znamení odstartuje vaše plány, začnete realizovat své projekty. Slunce, Luna, Neptun, Merkur, planetka Ceres a sestupný karmický uzel na jedné hromadě propojí své energie, a to bude mazec. Budete muset vydat veškerou energii k tomu, abyste se vydali na novou životní cestu. Ale pozor - je třeba odložit růžové brýle a začít myslet reálně. Nenechte se oklamat druhými a nesnažte se klamat ani sami sebe. Nic není zadarmo a za vše se platí, jen tvrdá práce vám přinese ovoce. Do úplňku byste měli mít jasno ve financích. Ujasněte si vše, co souvisí s penězi či majetkem, které vlastníte s další osobou nebo bankou. Ukončete a uzavřete všechny finanční záležitosti. Dlouhodobě byste si měli urovnat svůj život, ujasnit si další směr toho, co chcete dělat. Také duben vám přinese práci a zase jen práci. 
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, 736 201 5 87,  www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2277028
DnesDnes139
VčeraVčera1344
Tento týdenTento týden1483
Tento měsícTento měsíc9277

Partnerské weby