Úplněk v Panně nastane 12. března, je důležitý zejména pro osoby narozené ve znamení Panny. Předesílám, že několik dní před úplňkem (zejména den před) bude velmi kritických. Panny by si proto měly dávat pozor, ale po úplňku si konečně

oddechnou. Obecně úplněk uzavírá téma zdraví a spolupráce. Do úplňku je tedy vhodné mít všechny preventivní prohlídky za sebou a vše, co jste slíbili udělat, je nutné dokončit. V době úplňku se budou pohybovat u Slunce Merkur a Chiron v Rybách. Toto seskupení planet zahýbá s našimi city.

Březnové novoluní vrcholí 28. března ve znamení Berana a bude důležité především pro osoby narozené v tomto znamení. Ostatním dává možnost nových začátků, nové pracovní aktivity či nápady mohou být realizovány. Při novoluní budou asistovat Venuše, Merkur a Uran v Beranu. To nás povede ke zlepšování pracovního prostředí. V oblasti práce nelze vyloučit rychlé zvraty. Mars se začátkem března přesouvá do znamení Býka a aktivuje sféru peněz a majetku. Venuše začne 4. března couvat zpět z Berana do Ryb, kde se 15. dubna otočí a opět se nasměruje na cestu z Ryb do Berana.

BERAN

Vliv novoluní v Rybách z konce února pokračuje ještě v začátku března. Mohlo aktivovat nepřátele, nutí vás přemýšlet, co ukončit a kam se vydat. Přichází rekapitulace loňského roku a příprava na další novoluní, které vás nasměruje na novou životní cestu. Za březnového úplňku se Slunce spojí s Merkurem. Úplněk uzavře témata - zdraví, péče a starost o druhé. Může ukončit jakousi spolupráci, vše, co není funkční a životaschopné. Mars aktivuje v březnu a dubnu peníze a majetek. Jupiter se vrací zpět tématem vztahů. Můžete očekávat, že se vám do života vrátí kdosi z minulosti. V době březnového novoluní ve vašem znamení se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny Uran s Merkurem. Pro vás je toto období nejdůležitější z celého roku. Zažijete obrat v životě, vydáte se novou cestou, začnete realizovat své projekty. Láska a peníze vás budou provázet po celé jaro. Venuše se nad vámi zdrží nezvykle dlouho. Využijte její přízně a buďte neodolatelní, můžete zářit.

BÝK

Novoluní z konce února působí ještě na začátku března. Přináší vám nové přátele, otevírá dveře do společnosti, mezi osoby, kam chcete patřit. Posouvá vás ke splnění snů. Mars aktivuje veškeré vaše konání, jelikož se pohybuje vaším znamení, a tak se nezastavíte. Březnový úplněk bude uzavírat téma partnerů. Vnese jasno do oblasti partnerství, spolupráce a také dětí a výtvorů. Pokud cosi tvoříte, snažte se to do úplňku dokončit. Řešíte-li cosi s dětmi, úplněk tyto situace vyjasní. Při březnovém novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny Uran s Merkurem. Čeká vás tak měsíc plný rekapitulace a přemítání, jak dál. Může dojít na nečekané změny, budete přehodnocovat (lásky a podobně). Zahloubejte se do svého nitra, důkladně přemýšlejte. Životní energie pomalu ubývá, můžete řešit psychiku a s tím spojené zdraví. Buďte tedy opatrní, nevyvolávejte zbytečné spory a problémy. Můžete se také dozvědět jakési tajemství nebo stát terčem pomluv.

BLÍŽENCI

Novoluní z konce února ovlivňuje i začátek března. Otevírá vám nové možnosti v pracovní rovině, ale můžete kvůli tomu také začít řešit dilema - kariéra versus domov. Bude zapotřebí si v tomto ohledu nastavit priority. Obecně budete v první půli března podepisovat nové pracovní smlouvy, jednat v oblasti související s prací a kariérou. Mars aktivuje ukončení jedné životní kapitoly, tedy uzavírá jakousi pracovní aktivitu, nese ale také nějaké tajnosti. Pozor na zkreslování informací a podvodné jednání v pracovní oblasti. Nepřátelé i pomluvy budou v akci. Při březnovém úplňku se Slunce spojí s Merkurem. Ukončíte tedy nějaké situace spojené s domovem nebo pracovním zázemím. Planety vnesou jasno do rodinných záležitostí. Čeká vás komunikace na téma práce. Černou Lunu máte v oblasti smluv, dohod a partnerství, tedy si dávejte na vše dobrý pozor. Při březnovém novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny jsou Uran s Merkurem. Novoluní vám otevírá cestu do společnosti, aktivuje nová přátelství. Uran vnese rychlý zvrat do oblasti přátel a blízkých osob. Dlouhodobě si začnete čistit právě vztahové záležitosti. Může se k vám vrátit životní nebo pracovní partner, někdo z minulosti. Březen je pro vás silný měsíc.

RAK

Novoluní z konce února působí i v první půli března. Otevírá před vámi oblast vzdělávání, rozšiřování vědomostí. Pod jeho vlivem může dojít i na řešení nějaké cesty, vycestování do zahraničí nebo zlepšení situace v rámci jakýchsi úředních záležitostí. Aktivuje se vám intuice a práce s duší a duchovnem. Slunce se spojí s Merkurem, což znamená, že vás čeká komunikace s úřady, podpisy smluv atd. Mars aktivuje touhu vyrazit do společnosti, nabídne vizi nových snů a přání. Můžete potkat důležitou osobu. Březnový úplněk uzavírá oblast úředních záležitostí, řešení dopravního prostředku nebo cesty. Toužíte-li po dalším vzdělávání, úplněk vám k tomuto tématu dá jasnou odpověď. Za březnového novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny Uran s Merkurem. Novoluní vám otevírá nové pracovní aktivity. Uran s Merkurem přinesou informace, jež povedou k rychlé změně v oblasti práce a kariéry. Budete přemýšlet o změně bydlení nebo pracovního zázemí, které jste již řešili.

LEV

Únorové novoluní zasahuje i dění na začátku měsíce března. Otevírá vám nové možnosti spojené s financemi (hypotéka, půjčka, peníze a majetek ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou). Slunce se spojí s Merkurem a vy budete řešit a podepisovat vše, co souvisí s penězi. Mars spolu s planetkou Ceres aktivují pracovní oblast, takže se nezastavíte. Měli byste vynaložit veškerou energii do práce a budování kariéry. Březnový úplněk vám vnese jasno do oblasti peněz, majetku a hodnot. Při novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny Uran s Merkurem. Novoluní otevře nějaké úřední či soudní záležitosti, přinese potřebu sebevzdělávání. Otevře však i téma cest. Uran s Merkurem přinesou důležité informace, díky kterým dojde na rychlý sled situací souvisejících s cestami do zahraničí, zařizováním úředních záležitostí.

PANNA

Novoluní z konce února působí i na začátku března. Přináší vám nové smlouvy a dohody, nastavení nových pravidel, nové nasměrování ve vztahu pracovním a partnerském. Slunce se spojí s Merkurem a vy budete podepisovat smlouvy a řešit nové dohody. Mars aktivuje oblast úředních záležitostí, ale také vzdělávání a zahraničních cest. Březnový úplněk proběhne ve vašem znamení, je pro vás nejdůležitější v tomto roce. Vnese jasno do oblasti vztahů. Ukončí nebo upevní vaše vztahy, smlouvy a dohody. Před úplňkem vás čekají velmi kritické dny, měli byste na svou osobu dávat velký pozor, zejména 11. března. Při březnovém novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny Uran s Merkurem. Novoluní vám otevře dveře k penězům, které budou ve společném majetku s další osobou nebo institucí. Dostanete překvapivé zprávy, které povedou ke zlepšení vaší finanční situace. Pokud požádáte o půjčku či hypotéku, dostanete ji. Do života vám zkrátka jdou peníze, zvýšíte si i svou vlastní hodnotu a prestiž. Březen je pro vás velmi silný měsíc.

VÁHY

Novoluní z konce února ovlivňuje i začátek března. Odstartuje vaši touhu po zlepšení vzhledu a kondice, začnete dělat něco pro své zdraví. Také budete muset splnit to, co jste pracovně slíbili, a můžete řešit nejen zdraví své, ale i osoby blízké. Pracovně budete velmi vytíženi, neboť Slunce posvítí na situace, které je nutné vyřešit. Mars aktivuje finanční oblast, řešení majetku a peněz. Březnový úplněk ukončuje záležitosti spojené se zdravím, ale také se spoluprácí. Při novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny Uran s Merkurem. Novoluní vám přinese nové smlouvy a smluvní vztahy, nové partnerství. Dostanou se k vám překvapivé informace z oblasti vztahů. Začnete se připravovat na svůj úplněk v dubnu, díky němuž nějaké vztahové záležitosti ukončíte.

ŠTÍR

Únorové novoluní působí i na začátku března, otevírá vám oblast partnerství. Najdete cestu k pracovnímu nebo životnímu partnerovi. Dále budete řešit děti, myšlenky a komunikaci spojenou s dětmi. Jde o tvůrčí a plodné období. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres veškeré vztahy, smluvní dohody a nastavení pravidel. Březnový úplněk ukončí vaše působení v nějakém společenství, vnese jasno do oblasti přátel a osob blízkých. Při březnovém novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny Uran s Merkurem. Otevře se vám tak nová spolupráce, zatoužíte po vylepšení kondice a životního stylu. Musíte však udělat vše, co jste slíbili, ať jde o nějakou práci nebo pomoc druhým. Dostane se k vám informace, která povede ke změně spolupracovníků, společníků, ale také ke změnám v souvislosti se zdravím. Musíte si udělat pořádek v penězích, čeká vás ukončení jedné životní kapitoly, abyste mohli nabrat nový směr.

STŘELEC

Únorové novoluní ovlivňuje začátek března. Otevírá vám cestu ke stabilitě, novému bydlení, nové práci nebo pracovnímu zázemí. Kariéra, práce, rodina a domov - to jsou témata, ve kterých si musíte stanovit priority. Jupiter, vládnoucí planeta, couvá, a tak zastavíte a budete se vracet do minulosti. Můžete mít pocit, že vás opustilo štěstí, že stagnujete. Do života se vám také vrátí osoba, kterou znáte z časů minulých. Mars aktivuje spolupráci, práci pro druhé, ale také téma zdraví. Březnový úplněk vnese jasno do oblasti rodiny, domova a bydlení. Ukončí nějakou situaci související s prací či pracovním zázemím. Při novoluní v březnu se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny jsou Uran s Merkurem. Novoluní vám otevírá oblast partnerství, dětí a výtvorů. Přijdou k vám informace, které vám přinesou nové pracovní kontakty. Pokud toužíte po dětech, máte je mít. Také vaše tvorba přinese výsledky. Ve vašem znamení jsou Černá Luna a karmický Saturn. Proto si musíte dát život do pořádku. Březen je pro vás hodně silný měsíc.

KOZOROŽEC

Novoluní z konce února ovlivňuje i prvních 14 dní v březnu. Jeho vliv vám otevírá dveře na úřady, k řešení sourozeneckých záležitostí. Pokud si hodláte pořídit nové auto, nastal ideální čas. A můžete se rovněž úspěšně vzdělávat. Slunce se spojí s Merkurem, což přinese zlepšení do oblasti komunikace. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres témata - děti, životní a pracovní partneři. V těchto oblastech dostanete zabrat. Březnový úplněk ukončí jakousi úřední záležitost. Uzavře oblast vzdělávání a rozšiřování vědomostí, vnese jasno do oblasti ciziny a cest do zahraničí. Při březnovém novoluní je Venuše u Slunce a u Luny se pohybují Uran s Merkurem. Dostanou se k vám překvapivé informace týkající se rodiny, domova či pracovního zázemí. Spolu s novoluním vám otevřou cestu k novému bydlení. Můžete se stěhovat, zkvalitnit svůj domov, upevnit své pozice.

VODNÁŘ

Únorové novoluní působí i v začátku března. Otevírá se vám díky němu oblast financí, máte možnost zvýšit si svou hodnotu a prestiž. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres témata - ženy v rodině, domov, bydlení a zázemí. V těchto oblastech budete muset vynaložit dost úsilí, dostanete zabrat. Březnový úplněk vám pomůže dokončit situace související s financemi. Vnese jasno do oblasti majetku, který sdílíte s další osobou nebo bankou. Při březnovém novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny jsou pro změnu Uran s Merkurem. Novoluní vám otevírá dveře na úřady, pomáhá vám v rámci úředních jednání. Můžete si koupit nové auto nebo jiný dopravní prostředek. Vzdělávejte se, čekají vás cesty. Můžete dostat nějaké zprávy, které vás trochu zaskočí, překvapí.

RYBY

Novoluní z konce února ovlivňuje i první dva březnové týdny. Pro vás bylo nejdůležitější v tomto roce, přineslo vám novou životní cestu, pomáhá vám realizovat vaše projekty a začít novou kapitolu. Mars aktivuje spolu s planetkou Ceres témata - vzdělávání a cestování, dopravní prostředky a úřední záležitosti. Březnový úplněk ukončí jakési vztahové situace, vnese do nich jasno. Ukončí nebo upevní veškeré vztahy, smlouvy a smluvní ujednání.

Při březnovém novoluní se u Slunce pohybuje Venuše a u Luny jsou Uran s Merkurem. Novoluní vám otevře možnost zvýšit si prestiž a hodnotu. Můžete získat vyšší plat, případně zdražíte své služby. Vaše výdělky by každopádně měly stoupnout, finanční situace se zlepší. Čeká vás cestování a mohou dorazit překvapivé zprávy.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah - www. astrokarty.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2274486
DnesDnes121
VčeraVčera1233
Tento týdenTento týden5897
Tento měsícTento měsíc6735

Partnerské weby