S vyřknutím diagnózy rakovina, ať již u sebe či u svých blízkých, si vybavíme léčbu chemoterapií, dietu, mnoho dnů, kdy je nemocnému nesmírně špatně, případně alternativní medicínu. Anona ostnitá je účinnou alternativou v boji s

rakovinou. U nás je známá jako láhevník ostnitý, anona měkkoostená. Je považována po celém světě za účinného zabijáka rakovinových buněk. Jedná se o zelený plod stromu graviola. Ten je vysoký přibližně tři až osm metrů a roste v některých karibských oblastech, ve Střední Americe a na severu Jižní Ameriky. Vyskytuje se ale také v Asii, Africe a Oceánii. Plody stromu graviola jsou asi dvacet až třicet centimetrů veliké. Tento nenápadný plod má mít 10 000x větší sílu v boji s rakovinou než chemoterapie.

Chutná jako banány s jahodami

Někteří se bojí její chuti, ale není k tomu žádný důvod. Ačkoli se anona na první pohled zdá být odpudivá, její chuť je údajně výtečná. Ti, kteří její dužinu okusili, ji přirovnávají chutí ke kombinaci banánu a jahod. Pro ty, kteří tedy mají rádi toto ovoce, je to ideální pochoutka. To je velmi dobře, protože tělo má šanci se vyléčit jen tehdy, pokud s chutí přijme to, co mu dáváme.

Příznivě působí na celý organismus

V anoně je obsaženo 20 % cukrů a 3 % vlákniny. Důležitou roli zde hrají také vitaminy. Anona obsahuje velký podíl provitaminu A a vitaminu C. Kombinace všech těchto složek má blahodárný vliv proti plísňovým onemocněním, ale také zabraňuje smrtelným infekcím, podporuje imunitu, působí proti cukrovce, vysokému krevnímu tlaku, proti parazitům, pomáhá při epilepsii, účinkuje proti nespavosti, stresu, depresi, při problémech se srdcem. Léčí trávicí trakt a průjmy, astma, revmatismus, artritidu, mykózy, ulevuje při horečkách. Zabíjí špatné buňky několika typů rakoviny, mezi které patří rakovina tlustého střeva, prsu, prostaty, plic, slinivky a další. Anona nezabíjí zdravé buňky, naopak je posiluje, tělu dodává energii a vitalitu.

Přírodní produkt

Anona není mezi farmaceutickými společnostmi žádoucím lékem. Jedná se totiž o zcela přirozený a přírodní produkt, který se nedá patentovat a tedy nepřináší nikomu žádné peníze, na rozdíl od chemoterapie. Ačkoli se jedna farmaceutická společnost snažila dlouhých sedm let syntetizovat dvě z nejsilnějších protirakovinových ingrediencí v anoně, aby vyrobila stejně účinný lék a mohla na něm vydělávat, nepovedlo se. Účinky této zázračné rostliny se nepodařilo utajit. Dnes anonu seženete na internetu v podobě kapslí, džusů, sirupů atd.

(cor)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2280238
DnesDnes573
VčeraVčera780
Tento týdenTento týden4693
Tento měsícTento měsíc12487

Partnerské weby