Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi

program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Mandala souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

BŘEZEN

Tento měsíc je ve znamení naděje a optimismu. Ve vzduchu je cítit jaro a nový život. Příroda se pomalu probouzí a vlévá čerstvou energii do všeho, co je její součástí. Nezapomínejte na to, že jste dětmi přírody. Udělejte si radost a třeba něco zasaďte, práce s hlínou je krásně uzemňující, uklidňující a léčivá. Čím více budete v kontaktu s půdou, se Zemí, tím lépe. Dodá vám to pocit bezpečí a donutí vás to přehodnotit určité priority. Uvědomte si, na čem lpíte, na co kladete přehnaný důraz. To je zdroj vaší úzkosti či trápení a jste to jedině vy, kdo ho může přemoci a zrušit. Použijte energii Země pro získání jistoty a stability a dovolte si opustit vše, co vás tíží a zbytečně stahuje dolů.

(cul)

Kontakt: www.tanka.cz

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2275076
DnesDnes711
VčeraVčera1233
Tento týdenTento týden6487
Tento měsícTento měsíc7325

Partnerské weby