Beran

Toto období je vhodné k tomu, abyste zlikvidovali staré problémy a vydali se vstříc novým začátkům. Směle se vrhněte i do aktivit, které vás už delší dobu lákají. Váš andělský ochránce vám bude nápomocen na každém kroku, nezapomeňte mu

za to poděkovat. Pozor jen na přílišnou zbrklost, ta by se vám nemusela vyplatit. Důležité také je, abyste se, pokud možno, vyladili do pohodové nálady a vše vám půjde od ruky jedna báseň. Na škarohlída není nikdo zvědavý a sami sobě byste pak mohli být protivní.

 

Býk

Je pravý čas na to, abyste vyzkoušeli něco z alternativních metod a posílili své zdraví. Nebraňte se třeba józe a různým cvičením, která utuží vaši fyzičku. Samozřejmě to znamená upravit i životosprávu, vypustit nezdravá tučná jídla a především sladkosti. Zapojíte-li do aktivit i partnera nebo své blízké, užijete si hezké chvíle. Nezadaní by měli využít tohoto období ke společenským akcím, protože mají velkou šanci na seznámení. Andělští ochránci jim napomohou rozpoznat toho správného člověka.

 

Blíženci

Nebojte se změn, které s největší pravděpodobností v tomto období přijdou. Budou jen k lepšímu, i když to chvíli potrvá, než vše proběhne k vaší spokojenosti. Nakonec zjistíte, že jste už nějaký čas stejně přemýšleli a tom, zda kráčíte správným směrem. Více si všímejte partnera, který by mohl mít pocit, že už s ním nepočítáte. Proto byste měli naplánovat více společných aktivit, které vnesou do vašeho vztahu tzv. čerstvý vítr. Pak nebude ani v tomto směru žádný mráček na obloze.

 

Rak

S největší pravděpodobností dojde na setkání s lidmi, kteří nebudou mít snahu najít společnou řeč, a proto se vyzbrojte pořádnou dávkou trpělivosti. Obzvláště půjde-li o pracovní záležitosti, nenechte se vyprovokovat k neuváženým výrokům a činům. Mějte tedy na paměti přísloví – mluviti stříbro, mlčeti zlato. Občas je také nutné jít si tvrdě za svým cílem a neohlížet se za menšími oběťmi. Planety mají na mysli více trpělivosti a úsilí spojeného s výraznější časovou náročností. Nebudete ale litovat.

 

Lev

Pokud zamýšlíte investovat do bytu nebo zahrady, udělejte to nyní. Jen se nenechte zmýlit pozlátkem, které mnohdy nahrazuje kvalitu. Využijte všech dostupných možností k ověření skutečného stavu. Někdo totiž bude mít tendence vás napálit. A to by se vám určitě nelíbilo. Klidně si dejte delší čas na rozmyšlenou, o nic nepřijdete. Budete-li se cítit unaveni, doplňte vitaminy a zamyslete se nad pitným režimem. Omezte pití kávy, jinak vás bude bolet hlava, což by vám mohlo zkazit jinak úspěšné dny.

 

Panna

Vaše rozhodnutí a činy musejí být v souladu s vesmírnými zákony, jinak si zbytečně způsobíte problémy v podobě výčitek a černého svědomí. I kdyby se jednalo o jednodušší cestu, prostě čistý štít je důležitější. Dejte na radu dobrého přítele, který to s vámi myslí dobře a vždy vás bude chránit před životními karamboly. Planety proto radí, abyste byli otevření novým poznatkům a zkušenostem starších kolegů či členů rodiny. Nikdo nemá tzv. patent na rozum, tedy ani vy.

 

Váhy

Nenechte si ujít žádnou příležitost, jak se blýsknout před opačným pohlavím. Nezadané Váhy, mějte na paměti, že více aktivity nemusí nutně znamenat více šancí na úspěch. Trpělivost by měla být v tomto období vaší devizou. Znamená to i více péče a pozornosti, kterou byste měli věnovat partnerovi. Každopádně se stanete neodolatelnými a v každé společnosti zazáříte. Planety jen nabádají k opatrnosti při vydáních, abyste v následujících týdnech nepískali kudlu, jak se říká.

 

Štír

Osud vás donutí zabojovat v záležitostech, které jste nechali žít vlastním životem, aniž byste se snažili něco změnit ve svůj prospěch. Dost bylo tedy nečinnosti, nastává doba, v níž musíte obrátit chod událostí, abyste byli těmi, kteří si řídí vše podle vlastních představ. Nebude to zase tak složité, jak se může zdát. Každopádně věřte jen svým nejbližším, někdo by se vás mohl snažit svést ze správné cesty. Ne každý je přející a je pravděpodobné, že máte ve svém okolí někoho, kdo si na kamaráda jen hraje a vlastně vám velmi závidí.

 

Střelec

Můžete se těšit na příznivé dny, které vám vnesou do života vzruch, ale i úspěch. Čeká na vás velká životní šance, díky níž se můžete vznést až do oblak. Pro zadané to znamená štěstí v pracovní sféře, pro svobodné seznámení s úžasným člověkem, který by mohl být tím pravým na celý život. Nepromarněte tedy nic z toho, co přijde a na dlouhou dobu vás posune ve vašem snažení o notný kus kupředu. K tomu také potřebujete dostatek energie, proto nezapomínejte odpočívat a doplňovat důležité látky pro vaše tělo.

 

Kozorožec

Zaměřte svou pozornost na rodinu a příbuzné, kteří se vás již delší dobu snaží upozornit na to, že ve vašem životě není jen práce. A mají pravdu. Zanedbávali jste je opravdu více, než bylo zdrávo, takže šlápněte na pomyslnou brzdu a zvolněte tempo. Jinak si přivodíte nějaké zdravotní potíže, které by vás mohly zastavit i na delší dobu. Planety vám radí, abyste se nevraceli k nedořešeným záležitostem, které možná nyní tzv. vyplavou na povrch. Nedošli byste totiž ke konstruktivním závěrům.

 

Vodnář

Toto období se nese v duchu hesla, že pro vás nic není nemožné. Máte na své straně podporu andělských ochránců a také váš intelekt je na vysoké úrovni. Využijte toho pro dobro rodiny, ale i pro dokončení nějakých dlouhodobých pracovních úkolů. Nezapomínejte však také dostatečně odpočívat a dodržovat správnou životosprávu. Nezadaní Vodnáři by mohli zcela nečekaně prožít nějaké romantické dobrodružství, které ale nepovede k vážnějšímu vztahu. I přesto by si hezkých chvil měli užít plnými doušky.

 

Ryby

Nebojte se v těchto dnech odpoutat od všeho, co vás brzdilo a svazovalo. Můžete si dovolit i experimentovat, neboť máte na své straně andělské ochránce a také vám do karet hraje příznivé postavení planet. Není tedy ničeho, na co by vám síly nestačily, což je úžasný předpoklad pro úspěšný měsíc. Budujte a stavte nové základy pro lepší budoucnost, popusťte uzdu fantazii, bourejte zaběhnutá klišé, neomezujte se společenskými mantinely. Jediné, co nyní musíte dodržovat, jsou zákony.

(rox)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2279715
DnesDnes50
VčeraVčera780
Tento týdenTento týden4170
Tento měsícTento měsíc11964

Partnerské weby